URODA I ZDROWIE

Depilacja laserowa – bo liczy się bezpieczeństwo i efekt za bardziej niż korzystną cenę

26 czerwca 2019, dodał: epilira

Aktualnie na rynku dostępnych jest wiele metod depilacji – zaczynając od najzwyklejszej maszynki i pianki, przez wosk, pastę cukrową, kończąc na metodzie IPL i laserowym usuwaniu owłosienia laserem diodowym. To właśnie ten ostatni rekomendowany jest przez specjalistów jako przynoszący najlepsze efekty, ponieważ, po serii zabiegów, redukuje na stałe nawet 97% zbędnego owłosienia. Jest to zabieg zdecydowanie medyczny, dlatego przy wyborze miejsca, należy zwracać szczególną uwagę na producenta sprzętu i kto go wykona. Warto podkreślić, że jedynie właściwie wykonany zabieg pozwoli nam się cieszyć gładką skórą bez powikłań. Niestety, cały czas zdarzają się przypadki niewłaściwej obsługi laserów medycznych, przez co pokutuje opinia o słabej skuteczności lasera. Salony kosmetyczne często celowo ustawiają niskie parametry, by skłonić klientów do zakupu większej ilości zabiegów. Zdarza się również, że parametry ustawiane są za wysoko, co z kolei prowadzi do poparzeń i powikłań np. przebarwień skóry.

Wybór miejsca

W jaki sposób zatem wybrać miejsce, w którym bezpiecznie poddamy się zabiegowi depilacji laserowej?
Przede wszystkim musimy sprawdzić, czy dane miejsce jest miejscem medycznym oraz czy personel wykonujący zabieg posiada wszelkie niezbędne certyfikaty uprawniające go do wykonywania depilacji na laserach.

Laser, nie-laser?

Głównym kryterium podziału laserów jest częstotliwość wiązki światła oraz rodzaj źródła światła. Maszyny IPL reklamowane jako fotodepilacja nie są laserami, chociaż często są nimi błędnie nazywane. Wadą urządzeń IPL jest to, że wysyłają one wiele długości fal, które rozgrzewają także sąsiednie tkanki. Aby usunąć włoski wiązka światła musi docierać do ściśle określonej głębokości. Promienie lasera muszą być spójne, jednolite i docierać do cebulki włosa. Od tego zależy czy zabieg będzie skuteczny, czy też włoski będą dalej odrastać. Bazując na doświadczeniu lekarzy w epilira pracujemy wyłącznie na laserach diodowych oferując tym samym najwyższą możliwą jakość usług.

Partnerem technologicznym epilira jest Lumenis®- największy producent laserów medycznych na świecie. Urządzenia Lumenis® obecne są aktualnie w ponad 100 krajach. Jesteśmy dumni, że tak wyjątkowy partner wyprodukował specjalnie dla nas sprzęt najwyższej jakości i umieścił na nim napis „Lumenis for Epilira”®, podkreślając tym samym silne więzi, jakie łączą światowego lidera w produkcji laserów oraz firmę medyczną specjalizującą się w laserowym usuwaniu owłosienia.


Cena

Włosy na naszym ciele rosną w różnych fazach, a laser diodowy działa jedynie na te, które znajdują się w fazie wzrostu (fazie anagenu), dlatego też, by osiągnąć satysfakcjonujące efekty, zabiegi należy powtarzać ok 6-8 razy. W jaki sposób zatem oszacować kwotę, którą powinniśmy przygotować na cały pakiet laseroterapii? Jest to bardzo trudne, ponieważ skuteczność zabiegu liczona w ilościach powtórzeń jest zależna od wielu czynników: grubości, gęstości i koloru włosów, kontrastu względem otaczającej je skóry itp.
Epilira jako pierwsza na rynku przygotowała rozwiązanie gwarantujące optymalną liczbę zabiegów dla każdego. Przez dwa lata w ramach 1 pakietu na dowolnie wybrany obszar można nas odwiedzić nawet do 11 razy (rekomendowana przerwa między zabiegami to 10 tygodni) za kwotę 999 zł. Dodatkowo wprowadziliśmy program rekomendacyjny dla naszych klientów, dzięki któremu mogą oni zarobić po 50 zł za każdą osobę, który przyjdzie z ich polecenia i skorzysta z oferty epilira.

Więcej informacji: https://epilira.com/

 

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

2 komentarzy do Depilacja laserowa – bo liczy się bezpieczeństwo i efekt za bardziej niż korzystną cenę

  1. avatar Judyta pisze:

    Skończyłam zabiegi depilacji laserowej pach, świetny efekt.

  2. avatar Ela Jaworska pisze:

    Ja korzystam tylko z jednego gabinetu depilacji laserowej. Znam pracujące tam panie już wiele lat i nigdy nie słyszałam, aby komukolwiek wyrządziły krzywdę laserem. Efekty zabiegów tam robionych w moim przypadku także są bardzo dobre:)

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

dieta na urodę
na urode to najlepiej po prostu zdrowa dieta, też nie ma się co przejadać...
Co myślicie o tych tanich kosmetyka…
nie ufamtak tanim kosmetykom, jak sklad jest dobry to trzba placic
Poszukujemy administratorów serwisó…
Można współpracować z nami przez określony czas, jak również na stałe - zapraszamy...
Co myślicie o tych tanich kosmetyka…
Też tak uważam, dobry kosmetyk to ze średniej póki cenowej - od ok....