URODA I ZDROWIE

Czekasz na narodziny dziecka? Już teraz wybierz dla niego idealną kołyskę

10 grudnia 2020, dodał: Redakcja

Oczekiwanie na narodziny dziecka jest niezwykle pięknym okresem w życiu każdej kobiety. Wiąże się z niecierpliwością i przygotowaniami, które zawsze napawają dumą i radością. Wśród różnorodnych akcesoriów, które są dla dziecka niezbędne, na pewno znajdzie się łóżeczko, w którym będzie ono odpoczywało. Naszą propozycją jest w tym przypadku urocza, wielofunkcyjna kołyska.

łózeczko dzieciece

Dlaczego warto wybrać kołyskę dla malucha?

Jeszcze w trakcie ciąży, przy każdym kroku mamy, dziecko jest delikatnie kołysane w jej brzuchu. Po przyjściu na świat większość maluchów zasypia znacznie łatwiej, kiedy ktoś delikatnie porusza ich posłaniem, kołysząc je w podobnym takcie, jak naturalne ruchy w fazie płodowej.

Z tego względu, aby ułatwić dziecku sen, tak niezbędny dla jego zdrowia i prawidłowego rozwoju, warto zdecydować się na łóżeczko z funkcją bujania. Dzięki temu uspokajanie i usypianie malucha będzie znacznie łatwiejsze, a dla niego samego – przyjemniejsze.

Jednak my chcielibyśmy zaproponować nie klasyczne, proste kołyski, które stosunkowo szybko wychodzą z użycia, a nowoczesne meble, dostosowane do wszelkich potrzeb dzieci i ich rodziców. Łóżeczka Tweeto charakteryzują się przede wszystkim wielofunkcyjnością: zapewniają aż 7 funkcji w jednym meblu! Jednocześnie są przy tym bardzo bezpieczne i nawet częste kołysanie lub zmiana ich funkcji nie zmieniają ci wytrzymałości i nie sprawią, by miały ulec zepsuciu. Co więcej, wykonane są z naturalnego, mocnego, bukowego drewna, dzięki czemu idealnie sprawdzą się w domach ekologicznych i wszędzie tam, gdzie dzieci zaczynają poznawać świat, „podgryzając” jego elementy.

Łóżeczko, które rośnie wraz z dzieckiem

Problemem wszystkich rodziców jest konieczność bezustannego zmieniania mebli, kiedy dziecko staje się większe. Wiedząc o tym, Tweeto zdecydowało się stworzyć łóżeczka dla dzieci, które będą rosły wraz z nimi. Dzięki możliwości łatwego ich rozmontowania i ponownego złożenia, będą stopniowo się wydłużać. Dzięki temu pomieszczą nawet pięciolatka, zapewniając mu taki sam komfort, jak noworodkowi.

Łóżeczko, które jest nie tylko łóżeczkiem

Kolejne trzy funkcje nowoczesnych łóżeczek – kołysek nie są związane ze spaniem, jednak znacząco poszerzają możliwości rodziców pod względem ich użytkowania.

wyprawka dla noworodka

Przede wszystkim umożliwiają stworzenie wygodnego przewijaka, który pozwoli odpowiednio zadbać o higienę malucha. Z kolei dzięki możliwości swobodnego regulowania wysokości posłania i otaczających je barierek, możliwe będzie utworzenie z niego przestronnego kojca. W ten sposób nawet bardziej ruchliwe dzieci będą bezpieczne, gdyż ich możliwości poznawania świata zostaną lekko ograniczone. To idealna propozycja na czas zabawy, w ciągu którego rodzice mogą na kilka chwil spuścić malucha z oka.

Ostatnia funkcja przyda się nieco starszym dzieciom. Jest to możliwość stworzenia dwóch wygodnych krzeseł oraz maleńkiego stolika. Doskonale sprawdzą się podczas zabaw z rodzicami, rodzeństwem i kolegami.

W efekcie, decydując się na łóżeczko Tweeto, będziesz miał pewność, że zarówno twoja pociecha będzie szczęśliwa i zadowolona z wygody, jak i ty dokonasz eleganckiego, ekonomicznego zakupu. Na pewno nie będziesz żałował wyboru łóżeczka, które potrafi spełnić aż 7 funkcji.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Umiecie udzielić pierwszej pomocy w…
Kiedyś umiałam, ale pozapominało mi się szczegółów, muszę tą wiedzę odświeżyć...
Auto na minuty
Ja częściej wypożyczam na kilka godzin, więc na minuty byłoby chyba drożej?
Kosmetyki do makijażu twarzy
Stonowany, jednak w pracy trzeba wyglądać profesjonalnie, a nie krzykliwie:) Żadnego smoky eyes ani...
Jakie perfumy dla chłopaka na preze…
Rabane? To jakaś podróba chyba była, bo z literówką :)