Czekasz na narodziny dziecka? Już teraz wybierz dla niego idealną kołyskę

10 grudnia 2020, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Oczekiwanie na narodziny dziecka jest niezwykle pięknym okresem w życiu każdej kobiety. Wiąże się z niecierpliwością i przygotowaniami, które zawsze napawają dumą i radością. Wśród różnorodnych akcesoriów, które są dla dziecka niezbędne, na pewno znajdzie się łóżeczko, w którym będzie ono odpoczywało. Naszą propozycją jest w tym przypadku urocza, wielofunkcyjna kołyska.

łózeczko dzieciece

Dlaczego warto wybrać kołyskę dla malucha?

Jeszcze w trakcie ciąży, przy każdym kroku mamy, dziecko jest delikatnie kołysane w jej brzuchu. Po przyjściu na świat większość maluchów zasypia znacznie łatwiej, kiedy ktoś delikatnie porusza ich posłaniem, kołysząc je w podobnym takcie, jak naturalne ruchy w fazie płodowej.

Z tego względu, aby ułatwić dziecku sen, tak niezbędny dla jego zdrowia i prawidłowego rozwoju, warto zdecydować się na łóżeczko z funkcją bujania. Dzięki temu uspokajanie i usypianie malucha będzie znacznie łatwiejsze, a dla niego samego – przyjemniejsze.

Jednak my chcielibyśmy zaproponować nie klasyczne, proste kołyski, które stosunkowo szybko wychodzą z użycia, a nowoczesne meble, dostosowane do wszelkich potrzeb dzieci i ich rodziców. Łóżeczka Tweeto charakteryzują się przede wszystkim wielofunkcyjnością: zapewniają aż 7 funkcji w jednym meblu! Jednocześnie są przy tym bardzo bezpieczne i nawet częste kołysanie lub zmiana ich funkcji nie zmieniają ci wytrzymałości i nie sprawią, by miały ulec zepsuciu. Co więcej, wykonane są z naturalnego, mocnego, bukowego drewna, dzięki czemu idealnie sprawdzą się w domach ekologicznych i wszędzie tam, gdzie dzieci zaczynają poznawać świat, „podgryzając” jego elementy.

Łóżeczko, które rośnie wraz z dzieckiem

Problemem wszystkich rodziców jest konieczność bezustannego zmieniania mebli, kiedy dziecko staje się większe. Wiedząc o tym, Tweeto zdecydowało się stworzyć łóżeczka dla dzieci, które będą rosły wraz z nimi. Dzięki możliwości łatwego ich rozmontowania i ponownego złożenia, będą stopniowo się wydłużać. Dzięki temu pomieszczą nawet pięciolatka, zapewniając mu taki sam komfort, jak noworodkowi.

Łóżeczko, które jest nie tylko łóżeczkiem

Kolejne trzy funkcje nowoczesnych łóżeczek – kołysek nie są związane ze spaniem, jednak znacząco poszerzają możliwości rodziców pod względem ich użytkowania.

wyprawka dla noworodka

Przede wszystkim umożliwiają stworzenie wygodnego przewijaka, który pozwoli odpowiednio zadbać o higienę malucha. Z kolei dzięki możliwości swobodnego regulowania wysokości posłania i otaczających je barierek, możliwe będzie utworzenie z niego przestronnego kojca. W ten sposób nawet bardziej ruchliwe dzieci będą bezpieczne, gdyż ich możliwości poznawania świata zostaną lekko ograniczone. To idealna propozycja na czas zabawy, w ciągu którego rodzice mogą na kilka chwil spuścić malucha z oka.

Ostatnia funkcja przyda się nieco starszym dzieciom. Jest to możliwość stworzenia dwóch wygodnych krzeseł oraz maleńkiego stolika. Doskonale sprawdzą się podczas zabaw z rodzicami, rodzeństwem i kolegami.

W efekcie, decydując się na łóżeczko Tweeto, będziesz miał pewność, że zarówno twoja pociecha będzie szczęśliwa i zadowolona z wygody, jak i ty dokonasz eleganckiego, ekonomicznego zakupu. Na pewno nie będziesz żałował wyboru łóżeczka, które potrafi spełnić aż 7 funkcji.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Jaka cera jest najgorsza
Trądzikowa cera jest najgorsza, bo nigdy nie wiadomo jaka niespodzianka na niej się...
Mieszkania do wynajęcia - opinie
Odradzam wynajmowanie mieszkań ze starym sprzętem, wiadomo że on się w końcu zepsuje, a...
Pneumokoki
Ja szczepiłam dzieci przeciwko pneumokokom. Prawie 10 lat temu za szczepionkę trzeba było niemało...
Maskowanie koloru licówkami
Wybielanie jest dużo tańsze... A czy licówka nie ulegnie przebarwieniu po pewnym...