Czapki z nadrukiem. Reklamowe czapki z własnym nadrukiem lub logo

4 kwietnia 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Jakie gadżety reklamowe wybrać? Czapki z nadrukiem, które wypromują Twoją firmę. Akcesoria dla pracowników i klientów

czapki z logo

Planujesz wziąć się porządnie za reklamę swojej firmy? Zacznij od ubrań firmowych i nie zapomnij o dodatkach, takich jak czapki z nadrukiem. Promocja w internecie to jedno, ale na co dzień masz na żywo do czynienia z klientami i osobami, które mogą nimi zostać. Dlatego ważne, żeby podczas takich spotkań Twoje logo było jak najlepiej widoczne – tak, żeby nie dało się go przeoczyć.

Czapki z nadrukiem – gadżety z logo firmy

Reklamują Twoją firmę. Noszą je pracownicy, dzięki czemu logotyp jest doskonale widoczny. Oprócz tego wykorzystasz je w formie prezentu np. w limitowanej serii produktów albo jako upominek dla uczestników eventu. Wszystko zależy od tego, w jakiej branży działasz i które metody marketingu wykorzystujesz, żeby dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców.

Czapki z daszkiem z własnym nadrukiem

Lekkie czapeczki chronią przed słońcem, dzięki czemu towarzyszą swoim właścicielom przez dobre pół roku. W tym czasie promują Twoją działalność, a logo staje się coraz bardziej rozpoznawalne. Pracownicy wykorzystają te gadżety nie tylko w czasie pracy, ale także po godzinach. Wygodną czapkę aż chce się nosić niezależnie od tego, czy jesteśmy w pracy czy już po godzinach.

Pamiątka festiwalowa w formie czapki z nadrukiem przypomni swoim właścicielom, jak świetnie bawili się na przeglądzie filmowym czy imprezie muzycznej. Będzie to robić za każdym razem, kiedy na nią spojrzą i kusić, by wzięli udział również w kolejnej edycji. To świetny pomysł na to, żeby przywiązać do siebie ludzi i sprawić, by zostali na dłużej.

Czapki zimowe dla pracowników

Nadejście mniej przyjaznych pór roku wcale nie oznacza, że masz przestać się reklamować. Wystarczy, że zamienisz cienkie czapeczki na grube czapki chroniące przed zimnem. Również na nich jest wystarczająco dużo miejsca, żeby umieścić logotyp. To propozycja zwłaszcza dla firm, które zatrudniają pracowników fizycznych, często przebywających na zewnątrz nawet podczas nieprzyjaznych warunków atmosferycznych.

Tak więc, jeśli prowadzisz prace budowlane, remontowe, masz firmę przewozową czy geodezyjną, postaw na czapki z nadrukiem dla wszystkich. Klienci lepiej Was zapamiętają, a Twoje logo pojawi się wszędzie, dokąd dotrą Twoi pracownicy.

Zaprojektuj czapki z własnym nadrukiem lub haftem

Sposób na zdobycie takich gadżetów jest bardzo prosty. Wystarczy wybrać czapkę, która Cię interesuje, a potem stworzyć na niej nadruk. Na pewno na dysku masz logo firmy – w narzędziu do projektowania online umieścisz je na czapce.

Masz kilka metod do wyboru, jeśli chodzi o znakowanie. Bo na czapeczkach z daszkiem sprawdzi się zarówno DTG jak i haft komputerowy. Jeśli zaś chcesz zamówić co najmniej kilkadziesiąt sztuk, możesz zdecydować się także na sitodruk.

Na czapkach zimowych najlepiej wychodzi haftowanie z uwagi na to, że ich faktura nie jest gładka. Inne techniki mogą zawieść, dając wzór, który będzie się łuszczył i kruszył. Za to haft należy do metod, które oferują najbardziej elegancki efekt 3D, który pasuje do grubego materiału czapek.

Czapki reklamowe dla firm – sprawdź ofertę odzieży i akcesoriów

Szukasz miejsca, w którym nie tylko kupisz czapki, ale i wykonasz na nich nadruki? Zrób to w Kreatorze IdeaShirt.pl, narzędziu do projektowania ubrań i gadżetów. Dzięki niemu spersonalizujesz także odzież firmową, torby bawełniane i inne produkty. Wszystko po to, żeby skutecznie się reklamować.

 

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz