Co zachwyci dziewczynkę na prezent z okazji Pierwszej Komunii Świętej?

19 kwietnia 2016, dodał: intercomax.com

Powoli zbliża się maj, a wraz z majem  nie tylko bzy jak śpiewała Beta Kozidrak, lecz także okres komunijny. Wielu z nas ma w rodzinie dziewczynkę, która właśnie w tym roku świętować będzie Pierwszą Komunię. W związku z tą uroczystością pojawia się również pytanie – jaki prezent komunijny będzie odpowiedni. Może warto pomyśleć o bardziej tradycyjnych pamiątkach komunijnych?

Prezent dla dziewczynki komunia swieta

Jaki prezent na komunię świętą spodoba się dziewczynce? Przeczytaj!

Grawer – pamiątka komunijna na całe życie

Wiele osób decyduje się na wyjątkowe srebrne ramki z wizerunkami Świętej Rodziny, aniołków lub symbolami związanymi z Pierwszą Komunią. Innym rozwiązaniem jest srebrny obrazek przedstawiający Jezusa, Matkę Boską z Dzieciątkiem lub urocze i zawsze popularne aniołki. Spora część takich pamiątek posiada bardzo piękne i staranne wykończenia. Dodatkowo zawsze istnieje możliwość wygrawerowania kilku słów lub zdań na pamiątkę. W ten sposób wasze życzenia z pewnością nie będą zapomniane, a zdjęcia komunijne zyskają przepiękną oprawę, która będzie godna tak podniosłego wydarzenia. Rozwiązanie idealne zwłaszcza dla rodziców chrzestnych poszukujących idealnej pamiątki I Komunii Świętej dla dziewczynki!

Srebrna ramka na prezent komunijny

Prezent na komunię dla dziewczynki

 

obrazki srebrne na komunie

obrazek pamiątka pierwszej komunii świętej

Każda młoda dama lubi biżuterię

Nie odkryję Ameryki stwierdzeniem, że zdecydowana część zarówno dziewczynek jak i nieco starszych pań zdecydowanie ma słabość do wszelkiego rodzaju błyskotek. Jeśli wiesz, że dziewczynka przystępująca do Pierwszej Komunii Świętej jest wielbicielką np. srebrnej biżuterii, to śmiało możesz zdecydować się na wisiorek z symbolami religijnymi czy też delikatny krzyżyk z bursztynem lub cyrkoniami. Krzyżyki z kryształami Swarovskiego również cieszą się sporą popularnością. Małe, ale modne kobietki z pewnością nie pogardzą też naszyjnikiem celebrytek z krzyżem – delikatnym, ale z charakterem.  Warto pomyśleć o tradycyjnych medalikach z Matką Boską – przeważnie na tylnej części jest idealne miejsce na wygrawerowanie daty, życzeń lub sentencji. Innym rozwiązaniem jest po prostu klasyczny komplet srebrnej biżuterii (lub złotej), który dziewczynka założy już teraz, ale także za kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat.

Srebrny Łańcuszek z krzyżykiem

Łańcuszek na komunię

prezent na komunię srebrny medalik

srebrny medalik Matka Boska

A może różaniec jako prezent na komunię dla dziewczynki?

Różaniec jest istotnym symbolem religijnym, niezbędnym każdemu katolikowi. Dlatego może być świetnym rozwiązaniem, gdy poszukujesz idealnej i pięknej pamiątki Pierwszej Komunii Świętej. Nie przejmuj się, że być może będzie to drugi lub trzeci różaniec – takie rzeczy często się gubią. Niektórzy mają też jeden ulubiony różaniec do modlitwy w domu, inny do podróży, a także ten jedyny i ulubiony, do którego ma się największy sentyment. Pomyśl zatem o pięknym różańcu, który sam w sobie może być dziełem sztuki lub zdecyduj się na taki, który jednocześnie jest biżuterią. W sklepach z biżuterią znajdziesz szeroki wybór pierścionków oraz bransoletek, które pełnią funkcję różańca!

prezent na komunię dla dziewczynki

Różaniec na prezent komunijny

Prezenty na komunię to nie wszystko!

Pamiętaj też, że może i dziewczynkę w danym momencie najbardziej ucieszy wypasiony komputer lub rower, ale to właśnie takie pamiątki Komunii Świętej jak obrazki z grawerem lub medaliki zapamięta na całe życie!Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do Co zachwyci dziewczynkę na prezent z okazji Pierwszej Komunii Świętej?

  1. avatar hani pisze:

    Ja kupiłam piękny komplet biżuterii w aparcie – spodobał się :)

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Duże rozmairy - sklep EDorota.pl
Cena:
179 zł
Wygodne i lekkie zakupy!
Cena:
349 zł
Sklep EDorota.pl
Cena:
199 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Technologia żywej wody "Living Water Technology"
Cena:
390 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

christian grey
To amant może ponętny dla gospodyń domowych, o których mężowie już zapomnieli...
I po zaręczynach...
Lepiej późno niż wcale. Ja bym poczuła tylko ulgę, a nie żadne traumy emocjonalne......
Romans z księdzem
Ksiądz i żona...? Ileż to gospodyń plebanijnych straciłoby zajęcie:)
Nagła obojętność faceta
Jak facet staje się obojętny, to może oznaczać tylko jedno - znudzenie albo inna kobieta...