„Chirurdzy” – o lekarzach prywatnie i zawodowo

24 października 2014, dodał: Adrianna Kaczuba

Grey’s Anantomy- Chirurdzy, to serial, o którym obecnie słyszały nawet osoby nie interesujące się zagadnieniami współczesnej medycyny. Od 2005 roku nadawany przez telewizję ABC serial, gromadzi przed telewizorami miliony fanów na całym świecie. Tej jesieni możemy oglądać już 11 sezon serii!

z8348629X,Chirurdzy---plakat-promujacy-siodma-serie

Serial Shondy Rhimes ukazuje losy grupy lekarzy pracujących w szpitalu w Seattle. Narratorem i główną bohaterką jest Meredith Grey. Razem z kilkorgiem innych studentów medycyny, między innymi: Cristina Yang (Sandra Oh), George O’Malley (T.R. Knight), Isobel „Izzie” Stevens (Katherine Heigl), Alex Karev (Justin Chambers), rozpoczyna staż lekarski, który okaże się być najtrudniejszym wyzwaniem w życiu każdego z nich. Rywalizacja o względy przełożonych, trudy pracy lekarza oraz ambicje tych młodych ludzi niejednokrotnie wpędzają ich w kłopoty, których stawką jest ludzkie życie.

Chirurdzy, to jednak przede wszystkim opowieść o życiu prywatnym i zawodowym ludzi, których pasją jest medycyna, a współzawodnictwo a także wielkie poświęcenia to jedynie mała część ich codzienności.

Każdy odcinek serialu, w liczącej obecnie 11 sezonów serii, ukazuje wyjątkową historię, która w ciągu niespełna godziny może wywołać u widza zarówno szczery śmiech jak łzy. Barwne postaci, których losy poznajmy podczas kolejnych epizodów wprowadzają nas w świat opowieści, z którą trudno jest się rozstać. Utożsamiamy się z wzlotami i upadkami ulubionych bohaterów, a dzięki temu odkrywamy jak bliskie są nam ich problemy…

0000XFOXNT58PYNF-C116-F4

W Polsce serial można oglądać na kanale FOX LIFE.





loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Skuteczny demakijaż z olejkiem herbacianym i olejkiem z orzechów macadamia
Cena:
36 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Świetnie oczyszcza i nawilża skórę. Zawiera hydrolat z lawendy i inne składniki roślinne.
Cena:
12,66 zł
Sklep Peruka.pl - zaprasza!
Cena:
324 zł
Na bazie orzechów piorących
Cena:
35,99 zł
STOP