URODA I ZDROWIE

Bransoletka Hartley od AVON na Dzień Kobiet

27 lutego 2017, dodał: EKSPERTKA

 

8 marca to czas, kiedy pragniemy podziękować najważniejszym kobietom w naszym życiu. Zamiast tradycyjnych kwiatów, czy czekoladek warto postawić na coś niezwykłego, co nie tylko będzie ozdobą, ale także pokaże im, jak ważne jest dla nas ich bezpieczeństwo. Wspólnie z firmą AVON uczyń Dzień Kobiet wyjątkowym i obdaruj najbliższą ci kobietę bransoletką Hartley i zobacz, jak pięknie jest pomagać!

Bransoletka Hartley od AVON to nie tylko stylowa biżuteria. Kompozycja niebieskich kamyczków i pereł to wsparcie ważnego przesłania. Całkowity zysk ze sprzedaży produktów z Symbolem Nieskończoności przeznaczony jest na działania w ramach kampanii AVON kontra Przemoc. Kupując produkt z Symbolem Nieskończoności pomagasz budować świadomość istnienia problemu przemocy i przełamujesz tabu. Spraw wyjątkową niespodziankę mamie, siostrze lub przyjaciółce i wesprzyj kampanię AVON.

AVON w 2008 roku zapoczątkował w Polsce kampanię AVON kontra Przemoc, by uświadomić społeczeństwu, jak ważne jest potępianie przemocy i reagowanie na wszelkie jej objawy.  Głównym celem kampanii jest manifestacja sprzeciwu wobec stosowania przemocy w stosunku do kobiet oraz wszelkich jej objawów. Kampanię wspierają gwiazdy i organizacje, które są świadome wagi problemu, między innymi Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”.

Kampanię AVON kontra Przemoc można wesprzeć kupując jeden z produktów oznaczonych Symbolem Nieskończoności, w tym również najnowszą bransoletką Hartley. Cały dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na działania w ramach kampanii. Produkty z Symbolem Nieskończoności można zamówić za pośrednictwem Konsultantek AVON oraz na stronie www.avon.pl. Można je także kupić w sklepie AVON Studio w warszawskich Złotych Tarasach.

Bransoletka AVON Hartley, 22 PLN

 

 

 

 

 

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Ubezpieczenie OC
W razie problemów z wygasającym ubezpieczeniem OC zachęcam do skorzystania z porównywarki -porównasz ubezpieczenia...
Dom
Teraz pora poszukać optymalnego ubezpieczenia domu. Możesz skorzystać z porównywarki majątkowej, która pomaga znaleźć...
Mieszkanie: blok vs dom ? plusy i m…
To zależy czego oczekujesz od swojego przyszłego domu czy mieszkania i na jakie warunki...
Jak dbacie o rowery poza sezonem
Skorzystaj z ubezpieczenia rowerowego, przyda się w razie awarii roweru i pomoże spłacić koszty...