Baśniowa wiosna z Wydawnictwem Olesiejuk!

27 marca 2022, dodał: press
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Koniec marca zapowiada się baśniowo dzięki wydawnictwu Olesiejuk. Wspaniałe historie, które od pokoleń poruszają serca i pobudzają fantazję najmłodszych czytelników, zyskały odświeżoną szatę graficzną, nawiązującą do początków ich animowanych adaptacji. Wiosenne propozycje stoją pod znakiem klasyki, która buduje więzi i jednoczy pokolenia. Czas odczarować zimę!

 

Animowana klasyka:  Alicja w Krainie Czarów

Opowieść o przygodach małej dziewczynki w magicznej krainie to absolutna klasyka dziecięcej bajki. Tym razem wydana została z okładką przypominającą stare baśnie, drukowana z wykorzystaniem przepięknej czcionki i ozdobiona grafikami wprost z wytwórni Walta Disneya. Trudno w to uwierzyć, ale disneyowska adaptacja miała premierę ponad 70 lat temu i jak widać, nieustannie oczarowuje najmłodszych.

                  

 

Animowana klasyka:  Aladyn

Historia, którą z pewnością zna każdy. Opowieść o miłości i walce ze złem, która przenosi zarówno dorosłych, jak i dzieci, do świata arabskich komnat i miast otoczonych pustynnymi piaskami, starożytnej magii i wielkiej przygody. Wspaniałe wydanie, zdobione niczym Księga tysiąca i jednej nocy, uzupełnione zostało rysunkami, które powstały na potrzeby filmowej adaptacji w studiu Disneya.

                  

 

Bardzo małe rzeczy. Proste refleksje o życiu i przyjaźni ze Stumilowego Lasu

Przygody uroczego misia nie tylko są okazją do spaceru po Stumilowym Lesie i uczestnictwa w życiu leśnych przyjaciół, ale i do refleksji. Takich poważnych, o życiu, przyjaźni, podejściu do problemów i dotyczących wielu aspektów codzienności. Dlatego właśnie powstała książeczka pełna dobrych słów, zastanawiających, skłaniających do zamyślenia i podnoszących na duchu. Inspiruje do szukania szczęścia i odczuwania wdzięczności za drobne, codzienne radości.

 

Genealogia. Odkryj historię swoich przodków

Poszukiwanie własnych korzeni może okazać się wielką przygodą, pełną niezwykłych odkryć. Miłośnikom historii i odkrywania tajemnic przeszłości spodoba się podręcznik, dzięki któremu uda się rozpocząć tworzenie drzewa genealogicznego własnego rodu, i to bez wychodzenia z domu, przy wykorzystaniu dostępnych w sieci narzędzi i baz danych. Nie jest to pozycja przeznaczona dla najmłodszych, ale dla młodzieży i dorosłych, która wspaniale sprawdzi się podczas rodzinnych spotkań, jednocząc pokolenia przy wspólnym poszukiwaniu i uzupełnianiu historii fotografiami, informacjami, wspomnieniami.

 

Klasyczne opowieści. Kraina Lodu

Wyjątkowe wydanie opowieści, która topi lód i rozgrzewa serca. Jedna z najbardziej popularnych dziecięcych bajek ostatnich lat. Siostrzana miłość, wielka odwaga, przyjaźń i przygoda! Teraz w twardej oprawie z gąbką i przepięknymi złoceniami na okładce. Książeczka dla dzieci już od 3 roku życia.

 

Klasyczne opowieści. Król Lew

Rozczulająca historia o dorastaniu, rodzinnych więziach i przyjaźni, na której można polegać. Najgłośniejsza produkcja wytwórni Disneya wydana w formie kolorowej książeczki dla najmłodszych czytelników (3+), w twardej oprawie pogrubianej wypełnieniem z gąbki, ze złoceniami na okładce. Idealna książeczka do dziecięcej kolekcji.

Zapraszamy do świata niezwykłych historii i życzymy udanych przygód!

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz