BANDI wybiera Rzetelnego Influencera roku 2023 | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

BANDI wybiera Rzetelnego Influencera roku 2023

6 lutego 2024, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Rzetelny Influencer roku 2023 to wyjątkowy plebiscyt, którego celem jest wyłonienie z szerokiego i nieokiełznanego świata mediów społecznościowych rzetelnego i wiarygodnego influencera branży beauty.

rzetelny influencer

Organizator konkursu firma BANDI Cosmetics chce wyróżnić influencera, który nie tylko atrakcyjnie prezentuje treści, ale przede wszystkim w sposób kompetentny, szczery i obiektywny dzieli się ze swoimi obserwatorami rzeczową wiedzą  i prawdziwymi spostrzeżeniami. Jury plebiscytu złożone z ekspertów branży urodowej szczególnie zwracać będzie uwagę na merytoryczną i edukacyjną stronę profilu influencera, a także jego zaangażowanie i pasję.
Tytuł Rzetelnego Influencera roku 2023 zostanie przyznany w trzech kategoriach: Pielęgnacja Twarzy, Pielęgnacja Włosów, Pielęgnacja Makeup. Laureaci będą wyłaniani w 3 etapach, a wielki finał planowany jest 9 marca 2024r. podczas wyjątkowego wydarzenia nieZWYKŁA KOBIETA, organizowanego przez BANDI Cosmetics w Westfield Arkadia. Pierwszy etap już wystartował, już można wybierać swoich faworytów.
Plebiscyt Rzetelny Influencer roku 2023 to krok w stronę większej autentyczności i transparentności mediów społecznościowych, który z pewnością przyczyni się do poprawy ich wiarygodności.
www.rzetelnyinfluencer.orgMożesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Błędy w komunikacji - 12 zdań, któr…
Czego nie mówić będąc w związku? 1. Nie masz nic do gadania. Chodzi o wszystkie zdania ograniczające...
Jedzenie, które zmniejsza ryzyko ch…
Nowe badania opublikowane w czasopiśmie "BMC Medicine" przekonują, że jedząc orzechy zamiast jajek możemy...
Podwyżka renty socjalnej
Sejm zajmuje się projektem podwyżki renty socjalnej. Świadczenie ma wzrosnąć aż trzykrotnie! Dzięki...
Tabletka "po" od 15 roku życia
Co sądzicie o zgodzie na dostęp bez recepty do antykoncepcji po stosunku dla...