Alina Korytkowska – Natural Face Lifting

28 sierpnia 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Czym jest naturalny lifting skóry twarzy i jakie przynosi efekty automasaż twarzy? Co zrobić, aby mieć jędrną, świetlistą i zrelaksowaną twarz bez stosowania wypełniaczy i drogich preparatów?

Alina Korytkowska - Natural Face Lifting

Przyjemny automasaż lub taśma, którą kupisz w prawie każdej aptece albo drogerii, mogą zdziałać cuda! Autorka krok po kroku nauczy cię metod automasażu i tapingu. Poświęć codziennie kilka minut na wykonanie proponowanych ćwiczeń, a poprawisz koloryt skóry, wygładzisz płytkie zmarszczki i wymodelujesz twarz. Z tej książki dowiesz się m.in.:

  • Jak zniwelować drugi podbródek, cienie pod oczami, opadające powieki, podnieść owal twarzy czy ujędrnić szyję?
  • Czym różni się fitness twarzy od masażu twarzy?
  • Jak wykonywać masaż rozluźniający, a jak liftingujący?
  • Dlaczego warto dbać o układ limfatyczny?
  • Co ma wspólnego postawa ciała ze zmarszczkami na twarzy?
  • Jaki olejek wybrać do automasażu?
  • W jaki sposób aplikować taśmy do kinesiotapingu?

Proste rytuały, które możesz codziennie wykonać w domu, poprawią twój wygląd, zwiększą pewność siebie i wyzwolą hormony szczęścia!

Książkę poleca redaktor naczelna Małgorzata Kopeć – „Pani Alina Korytkowska jest ekspertem urodowym w zakresie najskuteczniejszych automasażach twarzy, które w połączeniu z kinesiotapingiem daje wspaniałe efekty. Osobiście przekonałam się, że autorska metoda Pani Aliny jest nie tylko przyjemnym relaksem dla skóry, ale też  intensywnie liftinguje skórę. W efekcie skóra jest promienna, gładka, wyraźnie odmłodzona. Polecam to eleganckie wydanie i swoisty przewodnik dla pięknej skóry!”

 

 


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz