A. De Saint-Exupery „Mały Książę” – recenzja

30 grudnia 2015, dodał: Karolina

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Przed zbliżającym się Nowym Rokiem, prezentujemy Wam recenzję książki A. De Saint-Exupery „Mały Książę. Rozszerzona rzeczywistość”. Opinię na temat tej pozycji wyraziła Honorata Jurga — jedna z laureatek-recenzentek naszej unikatowej portalowej akcji Jesienne Czytanie.

Książka Mały Książę jest chyba znana każdemu, często ludzie cytują słowa autora, ale czy tak naprawdę wiedzą co On miał na myśli? Antoine De Saint-Exupery napisał piękną opowieść, z której możemy wyciągnąć wiele wniosków, jest ona nauką. Może też dlatego stała się lekturą, jednak znacznie bardziej polecam ją osobom dorosłym.

2_Maly_ksiaze_500_piks_rgb

Ja czytałam ją w okresie przedświątecznym, jest to idealny czas na tego typu książki, można dostrzec to, co naprawdę ważne, skłania do przemyśleń, zastanowienia się nad sobą, nad życiem, po co gonić cały czas, warto zatrzymać się, pomyśleć, nie zwracać uwagi na liczby, stać się dzieckiem. Wiele poruszanych kwestii jest ponadczasowych, wymienione zostały choroby naszego świata, których zdajemy się na co dzień nie zauważać. Samo wydanie książki jest doskonałe, biorąc ją do rąk, aż chce się czytać, dla dzieci aplikacje na komórkę to duże urozmaicenie jak również zachęta do zagłębienia się w lekturę. Z całego serca polecam tę książkę, zachwyca zarówno opakowanie jak i wnętrze.

 

Sponsorem i wydawcą nagrody jest Wydawnictwo Galaktyka:

www.galaktyka.com.pl

logo

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Przyłapaliście kogoś na zdradzie...…
Hej, mam podejrzenia, że mój facet kogoś ma... Jak to sprawdzić żeby się...
Zimne dłonie i stopy
Ostatnio zmagam się z tym problemem, to chyba objaw złego krążenia... Jak...
Jak zlikwidować drugi podbródek?
Zauważyłam, że mi się robi - chociaż waga w normie... Macie na to jakieś...
Ta trzecia
Dziewczyny, czy zdarzyło się Wam być "tą trzecią"? Czy facet traktował Was poważnie...