5 top produktów do sprzątania marki Yope!

24 maja 2023, dodał: Marta Dasińska
Artykuł zewnętrzny

Sprzątanie mogłoby się wydawać jednym z najprostszych obowiązków, z którym każdy z nas musi sobie poradzić. Jednak w przypadku większych powierzchni może być prawdziwym wyzwaniem. Czystość w domu to jednak podstawa, ponadto zdecydowanie przyjemniej i bardziej komfortowo przebywa się w czystych pomieszczeniach. Dużo łatwiej jest utrzymać czystość w domu przez cały rok, używając profesjonalnych i wygodnych środków do sprzątania.

Perfekcyjnie czysty dom, czyli nieskazitelna łazienka, lśniąca podłoga, krystalicznie czyste okna i przyjemny zapach to marzenie niejednej Pani domu. Utrzymanie w domu porządku i świeżości wymaga jednak regularnego sprzątania i mycia. W każdym domu warto stosować naturalne środki czystości. Odpowiednio dobrane, pomogą w utrzymaniu porządku i są bezpieczne dla użytkowników. Funkcjonalne i poręczne opakowania i skoncentrowane naturalne formuły środków czyszczących sprawiają, że łatwo można utrzymać porządek. Jakie produkty czyszczące wybrać? Najlepiej takie, które dobrze czyszczą i jednocześnie są nieszkodliwe dla użytkowników sprzątanych pomieszczeń oraz środowiska. Takie środki oferuje na przykład sklep yope.me.

Naturalne środki czystości bezpiecznie i skutecznie usuwając zabrudzenia, zarazki i inne zanieczyszczenia, zapobiegają rozprzestrzenianiu się chorób zakaźnych i kontrolują alergeny, takie jak kurz i pleśń, pomagając zachować zdrowie. Produkty chemii domowej poprawiają też efektywność czyszczenia, czyniąc powierzchnie łatwiejszymi do czyszczenia i bardziej higienicznymi. Naturalne środki czyszczące poza tym, że są bezpieczne dla użytkowników i środowiska znacznie ułatwią też codzienne obowiązki związane z utrzymaniem należytego porządku.

Czysta podłoga to oznaka czystego domu. Nie mówiąc już o tym, że podłoga to inwestycja, a jej wymiana lub naprawa jest na tyle kosztowna, że nie wchodzi w rachubę zbyt często. Luźno leżące zanieczyszczenia należy na bieżąco usuwać zmiotką lub odkurzaczem wyposażonym w szczotkę z miękkim włosem, a blisko wejść ułożyć maty zbierające brud. Zamiatanie, odkurzanie i okresowe przecieranie wilgotną szmatką to podstawowe czynności, które powinniśmy wykonywać, aby cieszyć się ładną i czystą podłogą. Warto też zainwestować w dużą wycieraczkę i chodnik, na którym będziemy stawiać buty. Troska o higienę i wygląd podłogi to także szybka interwencja w przypadku powstania widocznych plam z kawy, wina czy napojów i sosów. Do mycia podłóg idealnie sprawdzą się naturalne płyny do podłóg lub środki uniwersalne do różnych powierzchni (np. YOPE płyn do podłóg Zielona herbata czy FAMILOVE – naturalny płyn uniwersalny Słoneczna Lawenda). Formuła naturalnych płynów do podłóg opiera się na anionowych i niejonowych środkach powierzchniowo czynnych, które skutecznie pozbywają się wszelkich zanieczyszczeń z różnych powierzchni, w tym terakoty, linoleum, marmuru, parkietu, blatów, okien i drzwi.

Do codziennych porządków bardzo przydatne są detergenty przeznaczone do mycia szyb i luster (np. FAMILOVE – naturalny płyn do szyb Słoneczna Lawenda), które idealnie czyszczą, a jednocześnie powodują mniejszą podatność na absorbowanie kurzu, tłuszczu i brudu. Zastosowanie naturalnych składników jest gwarancją bezpieczeństwa, a jednocześnie idealna formuła płynu sprawia, że nie pozostawia smug i nadaje połysk oraz ulega biodegradacji. Środki uniwersalne (np. FAMILOVE – naturalny płyn uniwersalny Słoneczna Lawenda) są natomiast idealne do mycia i pielęgnacji powierzchni i przedmiotów szklanych, porcelanowych oraz z tworzyw sztucznych, gładkich powierzchni oraz bieżącego mycia powierzchni wodoodpornych. Wystarczy spryskać i przetrzeć, żeby cieszyć się czystą i lśniącą powierzchnią. Naturalna formuła gwarantuje, że stosowanie płynu jest bezpieczne dla wszystkich domowników – małych, dużych i kudłatych. 

Każde pomieszczenie wymaga dokładnego sprzątania, a szczególnie łazienka, gdzie pod wpływem wilgoci powstają trudne do usunięcia osady, może rozwijać się pleśń, osadzać się brud i kamień. Środki w formie sprayu to absolutny klasyk wśród detergentów do czyszczenia i pielęgnacji dowolnych powierzchni, które skutecznie usuwają ślady kurzu i zabrudzenia, pozostawiając powierzchnie świeże i pachnące. Wygodnym w użyciu i wydajnym naturalnym środkiem do bezpośredniego stosowania w obszarach łazienki i toalety będzie np. YOPE naturalny płyn do mycia łazienki Francuska Lawenda, bardzo skuteczny w usuwaniu opornego brudu, zacieków, osadów z  mydła, rdzy, kamienia wodnego z wszelkich powierzchni wodoodpornych. Dzięki kompleksowi naturalnych składników myjących i kwasku cytrynowego płyn YOPE dokładnie czyści ceramikę łazienkową, urządzenia sanitarne i armaturę. A dodatkowo pachnie jak pole lawendy. Natomiast FAMILOVE – naturalny żel do czyszczenia toalet Słoneczna Lawenda to połącznie naturalnych składników: kwasu cytrynowego, cytrynianu sodu i kwasu mlekowego, które zjawiskowo skutecznie czyszczą, usuwają nalot i kamień nie pozostawiając zacieków. Płyn cudownie pachnie i pozostawia długotrwały zapach czystości. Natomiast roślinne składniki gwarantują sprzątanie bezpieczne dla środowiska, organizmów wodnych i ekologicznych instalacji kanalizacyjnych.

Codzienne sprzątanie nie musi być trudne. Wystarczy mieć pod ręką kilka produktów czyszczących, które ułatwią nam pracę. Naturalne produkty chemii domowej to nie tylko rewelacyjna czystość, to także wyjątkowo przyjemne zapachy, które wypełniają wnętrze podczas sprzątania. Dzięki temu codzienne porządki przestają być rutyną, a wypełnione zapachem wnętrza wprowadzają w dobry nastrój.

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz