URODA I ZDROWIE

Zaszalej z fioletem tej wiosny!

6 maja 2019, dodał: dorotkag

Ostatni pokaz mody Chanel mocno nas zaskoczył. Nie spodziewaliśmy się sportowej elegancji na wybiegu, a jednak taka kolekcja powstała. Projektantka Virginie Viard postawiła na wygodę, ale też kobiecość. Stworzyła świetną kolekcję, w której każda kobieta znajdzie coś dla siebie! Szerokie spodnie, torebki typu nerki, bluzki z kokardkami, dopasowane sukienki, dosłownie wszystko znalazło się w tej kolekcji!! Niesamowicie spodobały nam się te propozycje, dlatego postanowiliśmy za pomocą kreatora stylizacji online odtworzyć dla Was kilka stylizacji z tego wybiegu.

Tutaj postawiliśmy na ubrania w kolorze, który królował na wybiegu Chanel. Fiolet występował praktycznie w każdej stylizacji, dlatego musieliśmy dla Was stworzyć taką stylizację. Zobaczcie, jak całość się genialnie prezentuje!! Jeden kolor a tak zachwyca ten zestaw! Niesamowicie wszystko ze sobą współgra i nie przytłacza!! To co następnym razem na miasto wychodzicie w ubraniach w kolorze fioletowym?

Mieliśmy Wam przedstawić różnorodne stylizacje, więc tak robimy!! W kolekcji Virginie Viard występowały szerokie spodnie, bluzki z kokardkami dlatego też w tej stylizacji znalazły się takie rzeczy. Ubrania w tym stylu już były na topie kilka lat temu. Moda jak zwykle powraca i nie jest to niczym nowym, nie widzimy nic w tym złego, zwłaszcza jeśli chodzi o ubrania w tak ultrakobiecym wydaniu!! Ach te kokardki!! Czy one Was też tak zachwycają? My je uwielbiamy!!

No dobrze było już dużo o ubraniach to teraz czas na dodatki! Nerki, wszelkie torby w sportowym stylu występowały w ostatniej kolekcji Chanel dlatego tutaj, w tej stylizacji mocno to zaznaczyliśmy. Niesamowicie spodobało nam się połączenie takich stylów. Dodanie sportowej torebki do eleganckiej stylizacji – kontrowersyjne, ale tak idealne!! A Wam się podoba? Napiszcie w komentarzu!

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Książki
Dużo ebooków w bardzo dobrej cenie mają teraz na Virtualo. Prześledźcie. Jest co wybierać....
Cellulit - kosmetyki czy ćwiczenia?…
Szczerze mówiąc jesli chodzi o cellulit to ani to ani to może nie...
Jaj radzić sobie z zerwaniem?
To prawda, nawet psychologowie zalecają, żeby ten czas między związkami poświęcić na własne...
Co byś teraz wypiła?
Gorące kakao z pianką z bitej śmietany!