URODA I ZDROWIE

Zaszalej z fioletem tej wiosny!

6 maja 2019, dodał: dorotkag

Ostatni pokaz mody Chanel mocno nas zaskoczył. Nie spodziewaliśmy się sportowej elegancji na wybiegu, a jednak taka kolekcja powstała. Projektantka Virginie Viard postawiła na wygodę, ale też kobiecość. Stworzyła świetną kolekcję, w której każda kobieta znajdzie coś dla siebie! Szerokie spodnie, torebki typu nerki, bluzki z kokardkami, dopasowane sukienki, dosłownie wszystko znalazło się w tej kolekcji!! Niesamowicie spodobały nam się te propozycje, dlatego postanowiliśmy za pomocą kreatora stylizacji online odtworzyć dla Was kilka stylizacji z tego wybiegu.

Tutaj postawiliśmy na ubrania w kolorze, który królował na wybiegu Chanel. Fiolet występował praktycznie w każdej stylizacji, dlatego musieliśmy dla Was stworzyć taką stylizację. Zobaczcie, jak całość się genialnie prezentuje!! Jeden kolor a tak zachwyca ten zestaw! Niesamowicie wszystko ze sobą współgra i nie przytłacza!! To co następnym razem na miasto wychodzicie w ubraniach w kolorze fioletowym?

Mieliśmy Wam przedstawić różnorodne stylizacje, więc tak robimy!! W kolekcji Virginie Viard występowały szerokie spodnie, bluzki z kokardkami dlatego też w tej stylizacji znalazły się takie rzeczy. Ubrania w tym stylu już były na topie kilka lat temu. Moda jak zwykle powraca i nie jest to niczym nowym, nie widzimy nic w tym złego, zwłaszcza jeśli chodzi o ubrania w tak ultrakobiecym wydaniu!! Ach te kokardki!! Czy one Was też tak zachwycają? My je uwielbiamy!!

No dobrze było już dużo o ubraniach to teraz czas na dodatki! Nerki, wszelkie torby w sportowym stylu występowały w ostatniej kolekcji Chanel dlatego tutaj, w tej stylizacji mocno to zaznaczyliśmy. Niesamowicie spodobało nam się połączenie takich stylów. Dodanie sportowej torebki do eleganckiej stylizacji – kontrowersyjne, ale tak idealne!! A Wam się podoba? Napiszcie w komentarzu!

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Z kim najchętniej poszłybyście do ł…
Ja to najchętniej chodzę do łóżka sama :D Chyba całkowicie już straciłam zainteresowanie tymi sprawami...
Jeździcie autostopem?
Jak miałam 16-19 lat to jeździłam bardzo chętnie :) Poznałam w ten sposób trochę...
niechciane prezenty...
Mi jest zawsze smutno, kiedy dostanę coś nietrafionego. Na szczęście dzieje się to bardzo...
Doradzicie mi?
Podpisuję się pod PaTix. Ogromna strata czasu. Może te 20-30 km to jeszcze...