Zastanawiasz się nad kroplówką witaminową? Dowiedz się, dlaczego to doskonały wybór!

18 stycznia 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Kroplówki witaminowe są formą suplementacji, która stosunkowo od niedawna zyskuje na popularności. Jej dostępność stale wzrasta, o czym świadczy fakt, że kliniki witaminowe można już znaleźć w każdym większym mieście. Zastanawiasz się jednak, dlaczego warto zastąpić suplementację doustną kroplówkami witaminowymi? W poniższym artykule rozwiejemy Twoje wątpliwości i przedstawimy Ci najważniejsze fakty dotyczące tej metody suplementacji.

kroplówka witaminowa

Dlaczego kroplówki witaminowe są tak skuteczne?

Kroplówki witaminowe nie są metodą nową – podawanie witamin i minerałów za pomocą wlewów dożylnych jest stosowane od co najmniej kilku dekad. Niestety, do niedawna procedurę tą stosowano wyłącznie w obrębie oddziałów szpitalnych. Moda na korzystanie z wlewów witaminowych dotarła do nas relatywnie późno, jednak coraz więcej osób przekonuje się o fantastycznych właściwościach tej metody. Skąd jednak wynika jej skuteczność?

Witaminy i minerały podawane bezpośrednio do krwiobiegu osiągają pełną biodostępność. Co więcej, osiągają dzięki temu wysokie, terapeutyczne stężenia, co ma znaczenie nie tylko dla profilaktyki zdrowotnej, ale także leczenia niektórych chorób przewlekłych. Substancje odżywcze podawane w kroplówkach witaminowych wchłaniają się niezależnie od obecności schorzeń układu pokarmowego, dzięki czemu metoda ta doskonale sprawdza się w przypadku wszelkiego rodzaju zaburzeń wchłaniania. Warto także podkreślić, że efekty kroplówek witaminowych, w przeciwieństwie do doustnych metod suplementacji, są odczuwalne niemal od razu.

kroplówki witaminowe

 

Kto może skorzystać z dobrodziejstw kroplówek witaminowych?

Jeszcze do niedawna kroplówki witaminowe zarezerwowane były dla osób ciężko chorych, które nie mogły czekać na uzupełnienie substancji odżywczych za pomocą suplementacji doustnej. Na szczęście metoda ta jest obecnie coraz bardziej dostępna, dzięki czemu skorzystać z niej może niemal każdy. Pierwszym elementem wizyty w klinice witaminowej jest oczywiście wywiad lekarski, który ma na celu wykrycie ewentualnych przeciwwskazań lub interakcji z przyjmowanymi przez pacjenta lekami. W zdecydowanej większości przypadków pacjent może skorzystać z dostosowanej do jego potrzeb suplementacji.

Kto najbardziej skorzysta z działania kroplówek witaminowych. Z pewnością będą to osoby, które:

  • prowadzą źle zbilansowaną, niedoborową dietę;
  • uprawiają zawodowo sport;
  • wykonują ciężką fizycznie pracę;
  • borykają się ze schorzeniami przewodu pokarmowego, które ograniczają wchłanianie związków odżywczych;
  • często sięgają po używki, takie jak papierosy czy alkohol;
  • przechodzą rekonwalescencję po ciężkiej infekcji czy chorobie;
  • zmagają się z zatruciem pokarmowym.

Gdzie skorzystać z kroplówek witaminowych w Warszawie?

Decydując się na kroplówki witaminowe, warto wcześniej upewnić się, że oferująca je klinika witaminowa zadba o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo. Zastanawiasz się, gdzie skorzystać z kroplówek witaminowych w Warszawie i okolicznych miejscowościach? To oczywiste – w KacDoktorze!

KacDoktor jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie suplementacji dożylnej i odtrucia alkoholowego. W jej szeregach pracują jedynie wykwalifikowani lekarze i ratownicy medyczni, którzy na każdym etapie zabiegu dbają o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie pacjentów. Warto także wspomnieć, że KacDoktor wyróżnia się unikalnym podejściem do komfortu swoich pacjentów. Mogą oni skorzystać z kroplówek witaminowych nie tylko w nowoczesnym gabinecie, ale także w zaciszu własnego domu. Jak to możliwe? Specjalista od kroplówek witaminowych przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres, po uprzednim kontakcie z firmą. Co istotne, usługa ta dostępna jest całodobowo, w każdy dzień tygodnia!

Nie musisz już czekać tygodniami na efekty suplementacji! Skorzystaj z kroplówek witaminowych i ciesz się lepszym zdrowiem już po kilku dniach!

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Sklep a jego reklama ?
To przecież ważne kwestie. Jeśli o to nie zadbacie, to efekt może być...
szkoła trenerów biznesu
Sama byłam na takim szkoleniu i sporo praktycznej wiedzy stamtąd wyniosłam, oczywiście nie...
szkoła trenerów biznesu
Sama byłam na takim szkoleniu i sporo praktycznej wiedzy stamtąd wyniosłam, oczywiście nie...
Tkwienie w nieszczęśliwym związku…
Człowiek nie chce być sam, dla wielu odejście w pustkę bywa bardziej przerażające niż...