Wzmocnij swoje powięzi – recenzja

20 września 2021, dodał: hotapple
Artykuł sponsorowany

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Ból to już swoista choroba cywilizacyjna naszych czasów. Większość dnia spędzamy w nienaturalnych dla naszego ciała pozycjach, długie godziny przed komputerem, w aucie, a później na domowej kanapie dają się we znaki naszemu układowi kostnemu i mięśniom. Cierpi kręgosłup, bolą nogi, sztywnieją stawy. Ból staje się przewlekły i każe nam szukać pomocy. Co robić, gdy medycyna konwencjonalna niewiele już może pomóc, a preparaty z apteki przestały uśmierzać ból?

Wzmocnij swoje powięzi książka

Powięzi to istotna część naszego ciała, choć jakby niezauważona przez większość społeczeństwa. Wydaje mi się, że wiedzą o nich głównie lekarze i fizjoterapeuci oraz masażyści. Zwykły człowiek najczęściej w ogóle nie ma świadomości, że je posiada – i że powinien o nie zadbać. Tymczasem to od nich zależy to, jak chodzimy, biegamy, siedzimy czy wykonujemy inne czynności wymagające aktywności fizycznej! To one spajają nasze ciało w jedną całość i powodują, że działamy bez zarzutu – a gdy przestajemy tak działać i czujemy ból, to najprawdopodobniej dlatego, że zaniedbaliśmy ich wzmacnianie i swoim niewłaściwym trybem życia dopracowaliśmy się blokad tkanki powięziowej.

Dr Daniel Fenster proponuje nam antidotum na te problemy w postaci programu, który uzdrowi powięzi, a dodatkowo także obniży ciśnienie naszej krwi. W swej książce prezentuje wiele istotnych zagadnień medycznych oraz uczy masażu powięzi, a dodatkowo wskazuje, by wprowadzić do swojego menu zdrowe produkty, które pozytywnie wpłyną na tę ważną część naszego ciała. Załącznikiem do książki jest ponad 20 przepisów, które naprawdę warto wypróbować. Opisywane tu ćwiczenia są także pokazane na zdjęciach, więc nie ma problemu z ich właściwym odwzorowaniem. Wystarczy zacząć ćwiczyć, by szybko odczuć pozytywne skutki choćby w postaci rozluźnienia ciała.

Dbałość o powięzi decyduje nie tylko o naszej motoryce, ale nawet o odporności, gdyż odpowiadają także za prawidłowy przepływ limfy. Tajniki masażu powięzi są do opanowania dla każdego z nas, wystarczy poświęcić trochę czasu na lekturę tego poradnika i ćwiczenia. W zaciszu swojego domu możemy poprawić swoje zdrowie i kondycję, więc warto zacząć już od dziś. Ta terapia zawiera elementy jogi i pilatesu, więc przy okazji zapewnimy sobie dawkę aktywności fizycznej. Wszystko to będzie się odbywać według wskazówek wybitnego specjalisty w dziedzinie kręgarstwa, którego docenili znani sportowcy, i celebryci – a więc bezpieczeństwo mamy zapewnione. Co ciekawe, masaż powięzi korzystnie wpływa na leczenie takich chorób, jak nietrzymanie moczu czy refluks, a nawet łagodzi zawroty głowy. Dzięki niemu można także schudnąć. nie trzeba kupować drogiego sprzętu – potrzebne przedmioty na pewno są w każdym domu.

To książka, której brakowało także specjalistom – a to najlepszy dowód na to, że warto po nią sięgnąć i rozwiązać swoje problemy w tak prosty sposób. Polecam Wam tę książkę i zachęcam do aktywności, której tak nam brakuje na co dzień.

Gabrysia

Książka jest dostępna TUTAJ
Dziękujemy Wydawnictwu Vital za udostępnienie egzemplarza do recenzji –
Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Jak radzicie sobie z pielęgnacją ce…
Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej, narażonej bardziej na problemy zmiany temperatury na zewnątrz?
Czy kosmetyki z kwasami przypominaj…
Czy kosmetyki z kwasami przypominają w zaletach peelingi, czy możecie mi zdradzić,...
Związek na odległość
Czytając, co piszecie, i dokładając do tego swoje doświadczenie, muszę stwierdzić, że związki na...
Jak znaleźć faceta nadającego się d…
Prawda, ale z drugiej strony to musi być niesamowite uczucie zobaczyć kogoś i...