URODA I ZDROWIE

Wyszczuplanie w gabinecie

30 kwietnia 2015, dodał: media

Wszechobecna fascynacja szczupłą sylwetką nie słabnie, wiosną widać to szczególnie. Co zrobić gdy codzienna dieta i ćwiczenia nie przynoszą zadowalających efektów? Warto wybrać się na profesjonalny zabieg wyszczuplający. Wraz z dr n. med. Maciejem Krajewskim z Kliniki Estivance, doradzamy który z nich wybrać, aby przygotować ciało już na następny sezon.

 

shutterstock_259950362m

Gdy cenisz swój czas

Niegdyś pozbycie się tkanki tłuszczowej było możliwe jedynie w drodze ćwiczeń, diety lub liposukcji (np. Slim Lipo), czyli chirurgicznego odsysania tkanki tłuszczowej. Obecnie medycyna estetyczna dostarcza rozwiązań, które pomagają poradzić sobie z niechcianym tłuszczykiem w sposób szybki i efektowny. Medycyna estetyczna i innowacyjne zabiegi kosmetyczne pozwalają na redukcję miejscowych otłuszczeń u osób, które nie są otyłe, lecz pragną pozbyć się uciążliwych depozytów tłuszczowych, bez poddawania się inwazyjnym zabiegom. Metody walki z niechcianą tkanką są zupełnie bezbolesne, nieinwazyjne i przynoszą stosunkowo szybkie efekty – niekiedy widoczne już po pierwszym zabiegu – wyjaśnia dr n. med. Maciej Krajewski.

Profesjonalny masaż wyszczuplający

Od lat znane jest dobroczynne działanie masażu w celu oczyszczania organizmu. Zaawansowane systemy w połączeniu z takim masażem pozwalają na osiągniecie doskonałych efektów wyszczuplania. LPG Endermologie Cellu M6® Integral to ekskluzywna technologia do mechanicznej stymulacji komórek, pozwalająca pozbyć się cellulitu, wymodelować sylwetkę oraz ujędrnić skórę. „Mechaniczne działanie masujących rolek powoduje pobudzenie aktywności fibroblastów, zwiększoną produkcję włókien kolagenowych i elastylowych oraz widoczne zagęszczenie i ujędrnienie skóry” – mówi dr n. med. Maciej Krajewski. Kolejnym polecanym zabiegiem jest ICOONE®, jest to technologia masażu próżniowego. „Sprzyja on wymianie płynów ustrojowych oraz pobudza lipolizę przyczyniając się do usuwania cellulitu” – mówi dr n. med. Maciej Krajewski. Szczególnie polecany jest również w przypadku modelowania sylwetki, zwiotczeń skóry i obrzęków limfatycznych.

Modelujące ostrzykiwanie

Alternatywą wobec chirurgicznych zabiegów może być również Intralipoterapia AQUALYX. „To zabieg polegający na redukcji miejscowych depozytów tłuszczowych, poprzez wprowadzenie pod skórę preparatu, który powoduje lipolizę, czyli rozpad komórek tłuszczowych. Substancja ta przenika przez błony komórkowe do wnętrza komórek tłuszczowych, tam doprowadza do rozerwania ich struktury, następnie wraz z lipoproteinami jest transportowana do wątroby, gdzie tłuszcze są rozkładane, i usuwane z organizmu – wyjaśnia dr n. med. Maciej Krajewski. Oprócz wyszczuplenia powoduje również ujędrnienie skóry. Często stosowana jest w obszarach ciała trudnych do wymodelowania.


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do Wyszczuplanie w gabinecie

  1. avatar mebi pisze:

    ten aqualyx brzmi ciekawie i łatwo, ja mam problem z tłuszczykiem nad kolanami, chyba czas sie wiec wybrac do tego lekarza, bo juz patrzec na swoje nogi nie moge :( ktos stosował?

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Żywienie psa
Podając szczeniakowi takie jedzenie wyrządza się mu wielką krzywdę. Powinien dostawać zbilansowaną dietę, pełną...
Brak miłości- co zamiast?
Hobby, udzielanie się w wolontariacie, to też są jakieś pomysły na taką sytuację... Imprezować...
Witaminy a komórki rakowe
Witaminy wzmacniają organizm, więc mogą przeciwdziałać procesom nowotworowym, ale żeby leczyły raka, to wątpię.
Odszkodowanie
Im mniejsza składka OC tym mniejszej kwoty później można się spodziewać przy wypadku... \niestety,...