URODA I ZDROWIE

Wypadanie włosów to poważny problem

30 lipca 2018, dodał: EKSPERTKA

 

Porywisty wiatr i słona woda z pewnością nie służą włosom, a promienie słoneczne im wręcz szkodzą. Może dlatego po urlopie twoje włosy robią się suche, kruche, łamliwe, a czasem nadmiernie wypadają.  Jak nie dopuścić do nadmiernego przerzedzenia włosów?

 

Jak chronić włosy latem?

 

Przede wszystkim chroń włosy i skórę głowy przed czynnikami zewnętrznymi. Gdy przebywasz na świeżym powietrzu obowiązkowo noś nakrycie głowy (kapelusz, chusteczkę).

Po wyjściu z wody (morze, basen) koniecznie spłucz włosy pod prysznicem, dzięki czemu zmyjesz piasek, sól i chlor. Następnie dokładnie osusz włosy ręcznikiem. Silne promienie słoneczne mocno uszkadzają strukturę włosów, bo mokre włosy pozbawione są ochronnego płaszcza hydrolipidowego i przyciągają szkodliwe promienie UV.

Latem odstaw lakier, mocną piankę utrwalającą, lokówkę oraz prostownicę i pozwól włosom odpocząć.

Stosuj odpowiednie kosmetyki ze specjalnych serii słonecznych: wszystkie szampony, odżywki i maseczki powinny zawierać filtry UV. Dodatkowo przed wyjściem spryskaj włosy specjalnym sprayem nawilżającym z filtrem UV.

Latem unikaj trwałego farbowania włosów, bo są bardziej podatne na uszkodzenia.

Kondycja włosów zależy także od naszej diety. W diecie nie powinno zabraknąć takich minerałów, jak: cynk, żelazo, krzem, miedź oraz witamin z grupy B. Jedz pieczywo pełnoziarniste, otręby, drób, cielęcinę, ryby morskie, nabiał, orzechy, nasiona słonecznika, pestki dyni, fasolę, brokuły, soję, rzodkiewkę, seler, pomidory. Do potraw dodawaj siemię lniane, koperek i natkę pietruszki.

Co zrobić, gdy włosy zaczęły nadmiernie wypadać? Jak zahamować łysienie lub przerzedzenie się fryzury i przyspieszyć odrastanie nowych włosów?

W takiej sytuacji pomóc może odpowiednia kuracja kosmetyczna. W aptece dostępny jest produkt kosmetyczny do stosowania miejscowego, który wspomaga odrastanie włosów poprzez oddziaływanie na cebulki włosowe. Do wyboru masz dwa różne produkty, w zależności od rodzaju problemu i jego skali.#crescinapoland

Jeśli chcesz, by włoski szybciej odrastały, wybierz:

CRESCINA RE-GROWTH HFSC 100 % to ampułki bursztynowe, które zawierają opatentowane składniki: cysteinę, lizynę i glikoproteinę, które wspomagają fizjologiczny wzrost włosów. Dodatkowo zawiera opatentowany kompleks komórek macierzystych Stem-Engine. kliknij tutaj.

Produkt posiada aż dziewięć patentów zdobytych w Szwajcarii, USA i Europie, a producent zapewnia skuteczność potwierdzoną u 100 procent przebadanych osób.*

Opakowanie zawiera 10 lub 20 ampułek i jest dostępne w trzech stężeniach dla kobiet i mężczyzn.

W aptece dostępny jest także drugi produkt, dla osób, którym włosy nie odrastają, a przy okazji zauważyli także przerzedzenie się fryzury:

CRESCINA COMPLETE TREATMENT RE-GROWTH i ANTI-HAIR LOSS HSSC to ampułka przezroczysta, która łączy składniki aktywne (hydroksyprolinę, kwas asparaginowy, aktywator enzymatyczny i taurynę) z hydrolizowaną proteiną drożdżową oraz acetylo-tetrapeptydem-3, które skutecznie wzmacniają włosy u korzenia. Jedną ampułkę należy stosować na przemian z formułą Crescina Re-Growth codziennie przez pięć dni, a następnie należy zrobić dwudniową przerwę. W opakowaniu znajduje się 20 ampułek. Produkt jest dostępny w trzech stężeniach w wersji dla kobiet lub mężczyzn. kliknij tutaj.

Musisz uzbroić się w cierpliwość, bo minimalny zalecany okres kuracji wynosi 2 miesiące.

*Wyniki uzyskane na podstawie 4-miesięcznych klinicznych/instrumentalnych badań in-vivo, przeprowadzonych metodą podwójnie ślepej próby z kontrolą placebo i udziałem 46 randomizowanych uczestników (23 stosowało preparat Crescina HFSC, a 23 placebo). Uczestnicy płci męskiej cierpieli z powodu przerzedzenia włosów w stopniu II, III, III wierzchołka głowy i IV według skali Hamiltona-Norwooda.


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

papier do pieczenia
Hmmm, przecież tam jest chlor, to nie jest papier do celów spożywczych......
Torebka wizytowa - która?
Mnie podobają się satynowe, są bardzo eleganckie.
Jak poprawić relacje narzeczonego z…
Ale starsi zawsze uważają, że są mądrzejsi życiowo i młodzi mają ich słuchać:)...
Operacja nosa
Ja mam taki lekki garbik na nosie ale to trzeba piłować kość, boje się tego...