Wynajem lasera do salonu kosmetycznego | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne

Wynajem lasera do salonu kosmetycznego

28 czerwca 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

W czasach, gdy oczekiwania konsumentów stale rosną, a liczba salonów kosmetycznych jest naprawdę duża, klientów przyciągniesz wyłącznie szeroką ofertą i najwyższym poziomem świadczonych usług. Aby jednak nie musieć w tym celu zatrudniać nowych specjalistów czy kupować drogich sprzętów, możesz zdecydować się na wynajem lasera. Podpowiadamy, na jakie urządzenia warto postawić.

laser

 

Wynajem lasera to stosunkowa nowość na rynku, dzięki której wyraźnie oszczędzasz na leasingu i możesz spróbować wdrożyć w swoim salonie nowe usługi. Wypożyczony sprzęt to wysoka jakość i doskonały stan techniczny. Co więcej, oferta firmy WynajemLasera.pl obejmuje również wynajem lasera ze szkoleniem czy obsługą, co zupełnie minimalizuje twoje koszty i otwiera drogę do zwiększenia konkurencyjności. Przekonaj się, na jakie urządzenia do salonu warto postawić.

Wynajem lasera do rewitalizacji skóry RESUR FX

Prowadząc salon kosmetyczny, możesz zdecydować się na wynajem lasera RESUR FX. Jego głównym zadaniem jest rewitalizacja skóry. W tym celu wykorzystuje nowoczesną, nieablacyjną technologię. Podczas zabiegu dochodzi do stymulacji produkcji włókien kolagenowych i elastynowych w głębokich warstwach skóry, co skutkuje jej odmłodzeniem i wyraźnym rozpromienieniem.

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem lasera RESUR FX? Warto podkreślić, że pierwsze efekty widoczne są już po kilku zabiegach – większość klientów potrzebuje 3-6 sesji realizowanych w krótkich odstępach czasu. Co więcej, dalsza poprawa jakości skóry widoczna jest również po upływie nawet pół roku od zrealizowania serii zabiegów! Jej tekstura jest znacznie gładsza, a zmarszczki zmniejszone.

Co zyskujesz, decydując się na wynajem lasera do rewitalizacji skóry?

 • To obecnie najnowocześniejsza technologia.
 • To sprawdzony system do redukcji rozstępów.
 • Daje rewelacyjne wyniki w leczeniu blizn (potrądzikowych i pourazowych).
 • Może służyć do wygładzania zmarszczek.
 • Jest stosowany także do regeneracji włosów u osób zmagających się z ich nadmierną utratą.

Wynajem lasera do depilacji LightSheer

Warto zdecydować się również na wynajem lasera do depilacji LightSheer. Jego działanie polega na niszczeniu włosów dzięki światłu laserowemu. Co istotne, wiązki oddziałują na zawartą w nich melaninę, by trwale zniszczyć macierz, tym samym usuwając je i uniemożliwiając ich regenerację i późniejsze odrastanie. Urządzenie może pochwalić się przyznanym mu certyfikatem wydanym przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków – to potwierdzenie bezpieczeństwa i jakości stosowania.

LASER

 

Najlepszym momentem na depilację laserową jest etap anagenu (faza, w której możliwe jest zniszczenie macierzy), jednak skuteczność uzależniona jest od wielu czynników. Duże znaczenie mają m.in. grubość i barwa włosa czy grubość skóry. Nie bez znaczenia pozostaje indywidualna dla każdego klienta gospodarka hormonalna. Z reguły do osiągnięcia pożądanego efektu potrzebnych jest 4-6 zabiegów.

Co zyskujesz, decydując się na wynajem lasera do depilacji?

 • Cechują go niewielkie rozmiary, a więc nie potrzebujesz dużej przestrzeni do realizacji zabiegów z jego użyciem.
 • Urządzenie jest wyposażone w końcówkę z syntetycznego szafiru, dzięki której chłodzi podczas zabiegu, co podnosi komfort klienta.
 • Laser posiada dużą głowicę (22×35 mm), dzięki czemu zabieg na dużych partiach ciała może trwać do 50% krócej niż w przypadku innych urządzeń.
 • Sprzęt można z powodzeniem stosować u osób każdej karnacji, niezależnie od typu włosa.
 • Użytkowanie lasera jest intuicyjne, dodatkowo możesz zdecydować się na wynajem lasera z obsługą, by zupełnie ułatwić sobie zadanie.
 • Laser do depilacji włosów jest skuteczny i bezpieczny, co potwierdza przyznany mu certyfikat Agencji ds. Żywności i Leków.

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz