URODA I ZDROWIE

Wygraj książkę „Dieta. Zalecany sposób życia” – wyniki!

16 maja 2016, dodał: Redakcja

Lato już niebawem, więc nadchodzi czas na odkrycie nowej siebie – dzięki wreszcie skutecznej diecie! Dlatego polecamy Waszej uwadze książkę Barbary Rubin  „Dieta. Zalecany sposób życia”!

Wraz z Autorką oraz Wydawnictwem Naukowym PWN mamy przyjemność ogłosić wyniki konkursu, w którym do wygrania były aż 3 egzemplarze tego wyjątkowego przewodnika  po drogach i bezdrożach wędrówki ku szczupłej sylwetce i lepszemu życiu.

106429457b

Bądźmy szczerzy – pogubiliśmy się w labiryncie „sprawdzonych” i „skutecznych” cud-diet, które interesowały nas najwyżej miesiąc lub dwa. Odrzucone z powodu braku natychmiastowych rezultatów stawały się powodem rozczarowania i zgorzknienia. Ta książka na solidnym fundamencie naukowo-poznawczym buduje spójną i sprawdzoną w praktyce koncepcję stylu zdrowego odżywiania się, dzięki której odzyskujemy zdrowy wygląd, siły witalne i prawdziwy apetyt na życie. Ciekawe przykłady, praktyczne rady okraszone osobistymi doświadczeniami i obserwacjami autorki, przeplatane pełnymi humoru anegdotami oraz fascynującymi dygresjami, są wynikiem świadomie podjętego i konsekwentnie realizowanego stylu życia, który jest głównym architektem naszego funkcjonowania. Jej lektura może być świetną okazją do zweryfikowania własnego modelu życia, refleksji nad tym, co można zmienić, z czego być dumnym i co chronić jak największy skarb, by odczuwać radość istnienia. Skierowana jest do każdego, kto ceni swoje zdrowie, szanuje siebie, chce czuć pełnię życia i cieszyć się nim. Chciałoby się powiedzieć, że jest nie tylko wartościową, ale i wysmakowaną lekturą. Dzięki niej uczymy się jeść bez poczucia winy i żyć bez obaw o zdrowie.

To lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy chcą poznać tajniki dobrego odżywiania. Autorka w mądry i inspirujący sposób pisze o zdrowych nawykach, które powinny nam towarzyszyć przez całe życie. Pokazuje czytelnikowi, jak ułożyć zrównoważoną i pełnowartościową dietę, a przy tym cieszyć się z jedzenia i celebrować posiłki. Autorka bierze pod lupę wszystkie składniki odżywcze i analizuje je pod każdym kątem. Przypomina nam również, że zdrowie i siły witalne to nie tylko kwestia odpowiedniej diety, ale przede wszystkim równowagi pomiędzy stanem fizycznym, emocjonalnym, psychicznym i duchowym. Polecamy wszystkim, którzy chcą dobrze i zdrowo żyć – encyklopedię zdrowia, urody i dobrego samopoczucia.

Więcej informacji o książce znajdziecie TUTAJ

W konkursie wygrywają trzy osoby, które w najciekawszy sposób odpowiedziały na naszym Forum na pytanie: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Wszystkie odpowiedzi znajdziecie TUTAJ

Oto laureatki:

sabbrina

Najbardziej chcę zmienić w moim życiu relacje z innymi ludźmi. Chcę, żeby od teraz były bardziej przyjazne, w duchu asertywności i wzajemnej pomocy, a nie potargane obopólnymi pretensjami i wygórowanymi oczekiwaniami… Chcę, żeby nikt nie żądał ode mnie bycia ideałem – i żebym sama zrozumiała wreszcie, że ludzie to nie anioły, że ideałów brak…

passiflore:

Mam od lat tyle planów na zmiany… W każdego sylwestra podejmuję zobowiązania, że od 1 stycznia to już będę… – albo: nie będę… I zawsze coś przeszkadza, brakuje motywacji… Ale jedno postanowienie właśnie wdrażam w życie i będę bardzo dumna, gdy już osiągnę cel – a mianowicie zbuduję wymarzony domek na wsi i zmienię miejsce zamieszkania. Fundamenty już są, projekt został doprecyzowany do końca i oczami wyobraźni widzę siebie w wiklinowym fotelu na werandzie, z gorącą czekoladą i pysznym ciastkiem.. Wtedy, gdy to się spełni, będę szczęśliwa, nawet z dodatkowymi kilogramami i bardziej zaawansowanym wiekiem!

Toska

Chciałabym zacząć bardziej żyć dla siebie niż dla innych… Do tej pory zawsze było tak, że to ja byłam najbardziej samodzielna z rodzeństwa, najwcześniej usamodzielniłam się i do dziś pomagam siostrom, także finansowo, choć jestem singielką, a one mają mężów, którzy teoretycznie powinni zadbać o rodzinę… Mama wrażenie, że moja pomoc stała się jednak już tak oczywista, że nawet nie mogę oczekiwać za nią wdzięczności, nie mówiąc o rewanżu. Dlatego chciałabym zacząć bardziej myśleć o sobie niż o innych…

Serdecznie gratulujemy!

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Brak możliwości komentowania.

FORUM - bieżące dyskusje

Gdy dziąsła krwawią...
> Hello.Kitty napisał/a:> Dawaj namiar na tego dentystę, też chętnie kupię od niego...
tworzymy opowiadanie - zabawa
Po tygodniu miała jednak dosyć śpiewania w kółko tych samych piosenek sprzed...
Jestem debilem - dałem jej odejść..…
Zauważyłam, że faceci obecnie to tak przeginają - próbują, na ile kobieta bezie tolewrancyjna,...
utłuczony palec
Warto schładzać to miejsce i obserwować, jeśli jest opuchnięcie dłużej to bez lekarza...