Wydajne ręczniki i papier toaletowy

7 października 2020, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Zapewnienie gościom łazienki komfortowych warunków wymaga przede wszystkim zadbania o nieskazitelną czystość i regularne uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych. Trudno przecież wyobrazić sobie udaną wizytę w łazience, w której brakuje papieru toaletowego lub ręczników papierowych w rolce do osuszenia dłoni. Sprawdź, jakie rozwiązania dostępne są na rynku i wybierz środki higieniczne dopasowane do potrzeb swojej łazienki!

Tradycyjne ręczniki papierowe w rolce to doskonała propozycja do każdej łazienki, w której zadowolenie gości jest najważniejsze

Jednorazowe ręczniki papierowe w rolce to niezbędny produkt higieniczny w każdej łazience. Specjaliści od spraw higieny apelują, że osuszanie dłoni ręcznikami papierowymi jest obecnie jednym z najbezpieczniejszych rozwiązań. Okazuje się, że popularne suszarki do rąk mogą przyczyniać się do rozpylania szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów, co jest zjawiskiem niepożądanym w łazience. Rekomenduje się więc wykorzystanie jednorazowych ręczników papierowych w rolce lub w składkach, a także suszarek kieszeniowych, które są zdecydowanie bezpieczniejsze od swoich tradycyjnych odpowiedników.

Dostępne w sprzedaży ręczniki papierowe wykonane są z jednej lub kilku warstw celulozy albo makulatury. Zdarza się również, że oba te materiały łączone są w jednym produkcie. Celuloza gwarantuje ręcznikom wytrzymałość (nawet podczas zamoczenia), a także przyjemną dla skóry, miękką strukturę, która nie powoduje podrażnień podczas użytkowania. Makulatura natomiast jest świetnym materiałem zwiększającym chłonność ręczników. Sprawdź https://calde.pl

W zależności od potrzeb łazienki oraz zasobności portfela ręczniki papierowe w rolce dostępne są w wielu wariantach. Jeśli stosunek ceny i jakości są tak samo ważne, możesz postawić na podstawowe ręczniki wykonane z makulatury. W łazienkach, w których zadowolenie gości jest szczególnie istotne najlepiej natomiast wybrać wielowarstwowe ręczniki. Poszczególne warstwy materiału są połączone w tym przypadku niewielką ilością kleju tłoczonego w ozdobny wzór. Produkt prezentuje się więc nie tylko estetycznie, ale również sprawia wrażenie grubszego i wytrzymalszego. W istocie rzeczywiście tak jest, ponieważ wielowarstwowe ręczniki papierowe w rolce są bardzo wydajne.

Dla zwiększenia wygody oraz komfortu użytkowania ręczniki w roli najlepiej wykorzystywać w połączeniu z dozownikami ułatwiającymi dozowanie. Rozwiązanie to dodatkowo zwiększa poziom higieny podczas dozowania, a także chroni produkt przed zamoczeniem i zabrudzeniem. Trudno więc o bardziej zgrany duet.

Zadbaj o uzupełnienie dozowników w papier toaletowy, który stanowi niezbędny środek higieniczny w każdej toalecie

Papier toaletowy to produkt higieniczny, bez którego trudno wyobrazić sobie wizytę w toalecie. Bez względu na budżet osoby zarządzające asortymentem powinny więc zadbać o zakup niezbędnych środków higienicznych. Na szczęście w sprzedaży dostępne są różne rozwiązania, które pozwalają ograniczyć wydatki, a także zapewnić podstawowe albo wygórowane oczekiwania gości.

Podobnie jak w przypadku ręczników papierowych, papier toaletowy wykonywany jest z celulozy i makulatury, które stanowią sprawdzone połączenie. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów papieru toaletowego, a zasadniczo można go podzielić na produkty w rolkach oraz w składkach. Tradycyjne rolki papieru sprawdzają się w miejscach o niewielkim natężeniu ruchu. W bardziej uczęszczanych łazienkach lepiej więc zainwestować w pojemne rolki Jumbo.

Papier toaletowy w składkach jest natomiast kolejnym sposobem na zwiększenie oszczędności. Okazuje się, że wybór tego systemu znacznie ogranicza zużycie, a także jest bardziej higieniczny od tradycyjnych rolek. Warto więc rozważyć to rozwiązanie w swojej łazience.

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Gdzie na dietetykę?
Uczelnie prywatne też mają takie kierunki, często bardziej uściślone niż ogólna dietetyka
Piłka rehabilitacyjna
Ja sobie ćwiczeniami z piłką odciążam kręgosłup:)
Dietetyk - porady
Mnie najbardziej dziwi to, że mamy robią z dzieci wegetarian, a nawet wegan...