URODA I ZDROWIE

Wózki Quinny – poznaj lepiej markę Quinny

4 stycznia 2021, dodał: Redakcja

Wybierając wózek dla dziecka, powinniśmy kierować się tym, by gwarantował dziecku bezpieczeństwo, był wygodny w użytkowaniu i trwały. Dlatego też warto od razu skoncentrować się na modelach dobrego producenta, takiego jak Quinny.

Wózki Quinny

Marka Quinny jest od lat znana wśród młodych rodziców. Wózki Quinny wyróżnia piękny design, przemyślana konstrukcja i funkcjonalność. Zaprojektowano je z myślą o tym, by doskonale odnalazły się w przestrzeni miejskiej. Ponieważ producent przygotował kilka serii wózków, wybór tego jednego, nie zawsze jest całkiem prosty. Dlatego też przyjrzyjmy się seriom, które cieszą się największą popularnością.

Dla dziecka poniżej 6. miesiąca

Wybierając wózek dla maluszka, koncentrujemy się na innych aspektach, niż wtedy, kiedy szukamy czegoś dla starszego dziecka. Jeśli chcemy kupić coś dla dziecka mającego mniej niż pół roku, zwróćmy uwagę na modele VNC, Zapp Flex Plus i Zapp Flex. Quinny VNC jest wózkiem lekkim, wąskim, łatwo się nim kieruje po chodnikach, a jednocześnie ma sporo miejsca na położenie torby lub zakupów. Modele Zapp Flexx i Zapp Flex Plus są wygodne podczas manewrowania, są kompaktowe, a siedzisko można ustawiać tak, by dziecko siedziało do przodu lub do tyłu kierunku jazdy. Mogą być w opcji z fotelikiem lub gondolą.

Wózki dla dzieci starszych

Wspomniane wózki Zapp Flex i Zapp Flex Plus sprawdzą się nie tylko u młodszych, ale i starszych dzieci. Oprócz tego spójrzmy na wózek Zapp Xpress. Można go złożyć do tak kompaktowych rozmiarów jak poprzednie dwa. Jest lekki i chociaż jest dla dzieci, które skończyły 6 miesięcy, można go połączyć z gondolą i nosidełkiem, przez co sprawdzi się także u młodszych dzieci.

Wózki na zakupy

Quinny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom aktywnych mam, które często spędzają czas na mieście z dzieckiem i robią zakupy. Marka stworzyła kilka wózków mających sporo miejsca na ułożenie zakupów. Przykładem jest wózek Hubb Mono – model ten jest modularny, wygodny i sporo można zapakować. Można z niego korzystać od urodzenia, aż do chwili, kiedy i my i chodzące już samodzielnie dziecko będziemy gotowi na zrezygnowanie z wózka.

Model LDN również jest lekki, a jego zaletą jest możliwość złożenia wózka jedną ręką. Szybko wsadzimy go do samochodu lub złożymy i wejdziemy do autobusu. Ten wózek rośnie razem z dzieckiem i sprawdzi się nawet dla dwulatka.

Dla lubiących wycieczki za miasto

Chociaż większość wózków Quinny powstała z myślą o przestrzeni miejskiej, znalazło się miejsce dla modeli, które sprawdzą się w trudniejszych warunkach. Doskonałym przykładem jest wózek Buxx Xtra. Ma bardzo solidną konstrukcję, poradzi sobie na leśnych ścieżkach i na piasku, a wszystko dzięki odpowiednio zaprojektowanemu stelażowi. Nie bez znaczenia są też mocne koła. Dziecko może siedzieć przodem lub tyłem do kierunku jazdy, a z wózka możemy korzystać od urodzenia aż do ukończenia przez malucha 3,5 roku.

Wózek dla bliźniaków

Kiedy spodziewamy się dwójki dzieci, weźmy pod uwagę Hubb Duo. To wygodny w kierowaniu, wąski i modularny podwójny miejski wózek. Posiada ergonomiczne pełnowymiarowe siedziska.

 

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Problemy z kręgosłupem
U mnie koniecznie trzeba było zrobić rezonans całego kręgosłupa a teraz czeka mnie rehabilitacja...
Ból w śródstopiu
Może warto zrobić rezonans? Ja szybko dostałam się w Warszawie do https://radiomedica.pl/...
Wazelina zamiast odżywki do rzęs?
Lepszy jest olejek rycynowy, ale trzeba uważać, żeby nie dostał się do oka...
Ekskluzywne ciuchy - gdzie?
Też lubię, ale też lubię też ubrania od projektantki Agaty Wojtkiewicz ;)