Wesele w plenerze, 5 powodów, dla których warto je zorganizować!

29 maja 2019, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Sezon weselny w Polsce to często najpiękniejsza część roku w naszym kraju, z której korzysta coraz więcej par młodych decydując się na organizację wesela w plenerze. Jest jednak w dalszym ciągu spore grono sceptyków i wiele wątpliwości, szczególnie, jeśli chodzi o pogodę. Jeśli więc należysz do grona osób, które zastanawiają się nad organizacją wesela w plenerze, poniżej 5 argumentów, które mogą Cię przekonać.

 

 1. Wyjątkowy klimat

Wyjątkowy klimat i piękne widoki to najczęstszy powód, dla którego pary młode decydują się na takie wesele. Wesela w plenerze są na tyle elastyczne, że namiot można rozstawić niemal wszędzie, gdzie tylko zapragniemy. Z uwzględnieniem obowiązujących przepisów oczywiście i możliwości technicznych! Przeglądając galerie zdjęć ze ślubu w plenerze, kadry te często wprost zachwycają! Zdjęcia możecie znaleźć między innymi na naszej stronie https://slubywplenerze.com.pl. Kreatywność w tej kwestii jest ogromna, więc jeśli tylko znajdą się odważne osoby, które z zapałem będą realizować swoje pomysły to efekt będzie zaskakujący i oszałamiający. Działam w tej branży dostatecznie długo, żeby móc powiedzieć, iż miejsca bywają tak różne i tak bajeczne, że zapierają dech w piersiach!

 2. Ogromna przestrzeń do zagospodarowania

Często jest tak, że kluczowym czynnikiem wesel jest ilość zaproszonych gości, która staje się punktem wyjścia w poszukiwaniu odpowiedniego miejsca. Jak pewnie wiecie, wesela bywają różne, każde jest inne i każde wymaga indywidualnego podejścia i pewnej elastyczności. Zarówno ze strony osób zainteresowanych, jak i ze strony organizatorów. Sale weselne mają ograniczoną przestrzeń i nie każda jest w stanie pomieścić chociażby dwieście osób, jeśli ktoś miałby takie życzenie.

Podobnie sytuacja ma się z problemem rozstawiania stołów. Z powodu ograniczonej przestrzeni ta kwestia również wymaga pewnych kompromisów, bo przecież nie jesteśmy w stanie w każdej sali ustawić stołów w sposób wymarzony. W przypadku namiotu weselnego tego problemu raczej nie ma, ponieważ sami decydujecie z ilu segmentów ma być złożony namiot i jakie strefy w sobie zawierać.  

3. Dekoracje, jakie tylko chcecie

Każda sala weselna ma swój charakterystyczny wygląd i nie zawsze będzie on odpowiadał Waszemu gustowi. Nie każda sala też będzie dawała możliwości dekoracyjne, które spełnią Wasze oczekiwania. Korzystając z uroków wesela w namiocie ten problem odchodzi, bo dekoracje są właściwie niemal dowolne i również w tej kwestii kreatywność nie zna granic. Co więcej, bardzo często dekoracje pięknie komponują się z naturą, a czasem nie są potrzebne szczególnie wyszukane, jeśli sam plener zachwyca. Na pewno jednak dekoracje są bardzo ważnym czynnikiem, jeśli chodzi o klimat wesela i wrażenie, jakie zrobi na gościach.

4. Swobodny klimat na świeżym powietrzu

Przestrzeń wesela w plenerze daje wszystkim gościom komfort przebywania w miejscu, które poza miejscem wesela, najbardziej mu odpowiada i swobodnego poruszania się. Plener daje możliwość przygotowania stref zewnętrznych, z których goście bardzo chętnie korzystają. Możliwości przestrzenne i ich wykorzystanie przekłada się z kolei na swobodną atmosferę wśród gości, ponieważ sprzyja integracji. A jeśli na weselu są obecne dzieci to stają się one największymi fanami i użytkownikami przestrzeni w plenerze.

5. Oczarowanie gości

Jeśli szukacie opcji na wesele, które zachwyci, zaskoczy i będzie czymś, czego niewielu doświadczyło, to wesele w plenerze polecam wam bez zawahania! Żadne wesele w plenerze nie jest takie samo, jak inne, bo wszystko organizujecie według własnego pomysłu i nie ma szans, żeby was skopiować. Organizując takie wesela na każdym z nich spotykam się z takim samym zachwytem i opiniami gości, którzy mówią, że na takim weselu jeszcze nigdy nie byli.  

Więcej rad na temat organizacji wyjątkowego ślubu i wesela w plenerze znajdziecie na moim blogu https://slubywplenerze.com.pl/blog/

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Tanie dodatki
Ja lubię niedrogie dodatki, bo nie przywiązuję się do biżuterii na co dzień wybieram...
Filmy
To ja ostatnio na chyba netflix oglądałam "Rytuał". Całkiem przyjemny. Teraz na dziś planujemy...
Seriale
Mnie mega wciągneła "Chyłka". Zazwyczaj nie oglądam polskich seriali ale ten jest świetny,...