Wesele w plenerze, 5 powodów, dla których warto je zorganizować!

29 maja 2019, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Sezon weselny w Polsce to często najpiękniejsza część roku w naszym kraju, z której korzysta coraz więcej par młodych decydując się na organizację wesela w plenerze. Jest jednak w dalszym ciągu spore grono sceptyków i wiele wątpliwości, szczególnie, jeśli chodzi o pogodę. Jeśli więc należysz do grona osób, które zastanawiają się nad organizacją wesela w plenerze, poniżej 5 argumentów, które mogą Cię przekonać.

 

 1. Wyjątkowy klimat

Wyjątkowy klimat i piękne widoki to najczęstszy powód, dla którego pary młode decydują się na takie wesele. Wesela w plenerze są na tyle elastyczne, że namiot można rozstawić niemal wszędzie, gdzie tylko zapragniemy. Z uwzględnieniem obowiązujących przepisów oczywiście i możliwości technicznych! Przeglądając galerie zdjęć ze ślubu w plenerze, kadry te często wprost zachwycają! Zdjęcia możecie znaleźć między innymi na naszej stronie https://slubywplenerze.com.pl. Kreatywność w tej kwestii jest ogromna, więc jeśli tylko znajdą się odważne osoby, które z zapałem będą realizować swoje pomysły to efekt będzie zaskakujący i oszałamiający. Działam w tej branży dostatecznie długo, żeby móc powiedzieć, iż miejsca bywają tak różne i tak bajeczne, że zapierają dech w piersiach!

 2. Ogromna przestrzeń do zagospodarowania

Często jest tak, że kluczowym czynnikiem wesel jest ilość zaproszonych gości, która staje się punktem wyjścia w poszukiwaniu odpowiedniego miejsca. Jak pewnie wiecie, wesela bywają różne, każde jest inne i każde wymaga indywidualnego podejścia i pewnej elastyczności. Zarówno ze strony osób zainteresowanych, jak i ze strony organizatorów. Sale weselne mają ograniczoną przestrzeń i nie każda jest w stanie pomieścić chociażby dwieście osób, jeśli ktoś miałby takie życzenie.

Podobnie sytuacja ma się z problemem rozstawiania stołów. Z powodu ograniczonej przestrzeni ta kwestia również wymaga pewnych kompromisów, bo przecież nie jesteśmy w stanie w każdej sali ustawić stołów w sposób wymarzony. W przypadku namiotu weselnego tego problemu raczej nie ma, ponieważ sami decydujecie z ilu segmentów ma być złożony namiot i jakie strefy w sobie zawierać.  

3. Dekoracje, jakie tylko chcecie

Każda sala weselna ma swój charakterystyczny wygląd i nie zawsze będzie on odpowiadał Waszemu gustowi. Nie każda sala też będzie dawała możliwości dekoracyjne, które spełnią Wasze oczekiwania. Korzystając z uroków wesela w namiocie ten problem odchodzi, bo dekoracje są właściwie niemal dowolne i również w tej kwestii kreatywność nie zna granic. Co więcej, bardzo często dekoracje pięknie komponują się z naturą, a czasem nie są potrzebne szczególnie wyszukane, jeśli sam plener zachwyca. Na pewno jednak dekoracje są bardzo ważnym czynnikiem, jeśli chodzi o klimat wesela i wrażenie, jakie zrobi na gościach.

4. Swobodny klimat na świeżym powietrzu

Przestrzeń wesela w plenerze daje wszystkim gościom komfort przebywania w miejscu, które poza miejscem wesela, najbardziej mu odpowiada i swobodnego poruszania się. Plener daje możliwość przygotowania stref zewnętrznych, z których goście bardzo chętnie korzystają. Możliwości przestrzenne i ich wykorzystanie przekłada się z kolei na swobodną atmosferę wśród gości, ponieważ sprzyja integracji. A jeśli na weselu są obecne dzieci to stają się one największymi fanami i użytkownikami przestrzeni w plenerze.

5. Oczarowanie gości

Jeśli szukacie opcji na wesele, które zachwyci, zaskoczy i będzie czymś, czego niewielu doświadczyło, to wesele w plenerze polecam wam bez zawahania! Żadne wesele w plenerze nie jest takie samo, jak inne, bo wszystko organizujecie według własnego pomysłu i nie ma szans, żeby was skopiować. Organizując takie wesela na każdym z nich spotykam się z takim samym zachwytem i opiniami gości, którzy mówią, że na takim weselu jeszcze nigdy nie byli.  

Więcej rad na temat organizacji wyjątkowego ślubu i wesela w plenerze znajdziecie na moim blogu https://slubywplenerze.com.pl/blog/

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz