„Wędrówka Twojej duszy poprzez wcielenia” – recenzja

21 grudnia 2015, dodał: milky

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Linda Howe: Wędrówka Twojej duszy poprzez wcielenia. Poznaj prawdę zapisaną w Kronikach Akaszy”

1w

Wiara w wędrówkę dusz i przeżywanie przez człowieka kolejnych wcieleń jest obecna w wielu kręgach kulturowych i religijnych. Wielu z nas chciałoby poznać prawdę o swoich poprzednich egzystencjach, by znaleźć odpowiedzi na ważne pytania. Jeśli nasze obecne życie jest tylko etapem w drodze do osiągnięcia doskonałości, to jak wiele już zrobiliśmy, a ile jeszcze pozostało do zrobienia, by stać się bytem idealnym?

W tej książce mamy niepowtarzalną okazję, by prześledzić wszystkie te etapy i wejrzeć dogłębnie w historię naszej duszy. Kroniki Akaszy mają wyjątkowy wymiar energetyczny, współistniejąc z naszymi duszami. Zawierają całościowy zapis wędrówki każdej duszy, a więc także i naszych. W nich odcisnęły się wszystkie nasze działania i myśli, a także to, co czeka nas w przyszłości.

Warto poznać swój osobisty tor rozwoju i losy naszej duszy, by zapobiec przyszłym niepowodzeniom i zrozumieć sens swej egzystencji. Wiedza ta jest cenna dla każdego, kto chciałby zaplanować swe dalsze lata tak, aby bardziej świadomie je przeżyć. To pozwala odczuć jedność ze wszechświatem w jego najdrobniejszym wymiarze i poprawić relacje z innymi ludźmi, w których będziemy umieli dostrzec inne dusze na ich indywidualnym poziomie rozwoju.

To poradnik wspaniale rozwijający nasze myślenie o sobie samym i o naszym otoczeniu. Autorka podkreśla, jak ważne jest poznanie i zrozumienie pięciu filarów świadomości, by przeżywać naszą teraźniejszość w pełniejszy i korzystniejszy dla nas sposób. Warto poznać prawdziwy cel naszej egzystencji, zapisany w Kronikach Akaszy, by lepiej poznać siebie – zapraszam do lektury.

Książkę poleca Wydawnictwo Studio Astropsychologii – można kupić ją TUTAJ

Dziękujemy za udostępnienie egzemplarza do recenzji –
Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Czy kosmetyki z kwasami przypominaj…
Czy kosmetyki z kwasami przypominają w zaletach peelingi, czy możecie mi zdradzić,...
Związek na odległość
Czytając, co piszecie, i dokładając do tego swoje doświadczenie, muszę stwierdzić, że związki na...
Jak znaleźć faceta nadającego się d…
Prawda, ale z drugiej strony to musi być niesamowite uczucie zobaczyć kogoś i...
jaki tusz do rzęs uzywacie
Zakochałam się w Eveline Extension Volume, False Definition & Waterproof