Wakacje z ZYSK i S-ka – konkurs FB – wyniki! | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne

Wakacje z ZYSK i S-ka – konkurs FB – wyniki!

18 czerwca 2015, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

_konkurs_zysk1

Wszystkim Czytelnikom i Fanom na Facebooku serdecznie dziękujemy za udział w zabawie z nagrodami książkowymi pt.: ”Wakacje z książką”. Akcję konkursową wzbogaca Wydawnictwo ZYSK i S-ka, które jest patronem konkursu.

Akcja konkursowa ma na celu nie tylko zabawę, ale także promocję czytelnictwa – wspieramy wszystkich, dla których książki mają wartość szczególną, ludzi, którzy chcą czytać, lubią czytać i potrafią się cieszyć każdą nową pozycją w domowej biblioteczce. Nie zapominamy, że książki to także wspaniały pomysł na prezent – cenny i ponadczasowy. Dziękujemy bardzo Wydawnictwu ZYSK i S-ka za udział w naszej akcji. I oczywiście zachęcamy do polubienia FB Wydawnictwa.

WARUNKI KONKURSU:

1. Polubić FB Wydawnictwa Zysk i S-ka – TUTAJ
2. Polubić FB portalu urodaizdrowie.pl – TUTAJ
3. Pozostawić zgłoszenie konkursowe w komentarzach pod wpisem konkursowym lub przesłać na adres [email protected]

KONKURS TRWA od dnia 18 czerwca do dnia 24 czerwca 2015 roku.

REGULAMIN konkursu zgodny z regulaminem ogólnym portalu – TUTAJ

NAGRODAMI w konkursie są książki – nowości wydawnicze Wydawnictwa ZYSK i S-ka.

LAUREACI KONKURSU:

I nagroda: George R.R.Martin: Uczta dla wron t. 1 i t.2 – Izabela Tykwa

II nagroda: Brandon Sanderson: Stalowe Serce – Anna Okulicka

Gratulujemy serdecznie! Nagrody już zostały przesłane do laureatów.

O NAGRODACH:

Brandon Sanderson: Stalowe Serce

_stalowe serce _500W zdewastowanym świecie przyszłości superbohaterowie są dla ludzkości przekleństwem.

Dziesięć lat temu pojawiła się na niebie Calamity. Był to impuls, który sprawił, że niektórzy ze zwykłych dotąd ludzi zaczęli się zmieniać i przejawiać niezwykłe umiejętności. Zdumione społeczeństwo nazwało ich Epikami. Epicy nie są przyjaciółmi gatunku ludzkiego. Niezwykłe zdolności sprawiły, że odczuwają wielkie pragnienie sprawowania władzy. Ale żeby rządzić ludźmi, trzeba skruszyć ich wolę. Teraz, w mieście znanym niegdyś jako Chicago, niewiarygodnie potężny Epik zwany Stalowym Sercem sprawuje rządy Imperatora. Posiada siłę kilku ludzi i potrafi kontrolować żywioły. Oznacza to, że nie można go pokonać. Nikt nie podejmuje więc z nim walki… Nikt prócz Mścicieli.

Brandon Sanderson (ur. 1975) – amerykański pisarz, jeden z najwybitniejszych współczesnych autorów fantastyki; dwukrotny laureat nagrody Hugo. Po śmierci Roberta Jordana został wybrany przez spadkobierców, by dokończyć kultowy cykl fantasy Koło Czasu – Pomruki burzy, Bastiony mroku, Pamięć Światłości (polskie wydanie w przygotowaniu). W swoim dorobku ma bestsellerowe cykle z pogranicza science fiction i fantasy, m.in. trylogie Archiwum burzowego światła, Z mgły zrodzony oraz zapoczątkowaną Stalowym Sercem.

SZCZEGÓŁY: www.zysk.com.pl

 

_Logo_Zysk_krzywe800

George R.R.Martin: Uczta dla wron t. 1: Cienie śmierci

Po stuleciach ciągłych wojen i zdrad siedem osłabionych potęg dzielących władzę nad krainą zawarło ze sobą rozejm. Tak się przynajmniej wydaje. Po śmierci króla potwora, Joffreya, Cersei przejęła władzę w Królewskiej Przystani. Śmierć Robba Starka złamała kręgosłup buntowi północy, a rodzeństwo Młodego Wilka rozproszyło się po całym królestwie. Trwająca tak długo wojna wreszcie się wypaliła. Jednakże wkrótce zaczynają się zbierać niedobitki, banici, renegaci i padlinożercy, którzy ogryzają kości poległych i łupią tych, którzy wkrótce również rozstaną się z życiem. W Siedmiu Królestwach ludzkie wrony zgromadziły się na bankiet z popiołów…

SZCZEGÓŁY: www.sklep.zysk.com.pl

 

_ucztacz1_500_84             _ucztacz2_500

George R.R.Martin: Uczta dla wron t. 2: Sieć spisków

Wojna pięciu królów zbliża się do końca. Lannisterowie i ich sojusznicy uważają się za zwycięzców, jednakże nie wszystko w kraju idzie dobrze. Niezadowoleni z ich rządów wciąż spiskują i zawierają nowe sojusze. Martellowie z Dorne szukają zemsty za swych zabitych krewniaków, a dziedzic króla Balona z Żelaznych Wysp, Euron Wronie Oko, jest najstraszliwszym piratem, jaki kiedykolwiek pływał po morzach. Brienne Ślicznotka, szuka Sansy Stark, której poprzysięgła bronić przed gniewem królowej Cersei. To czas, w którym szlachetnie urodzeni i prości ludzie, żołnierze i czarodzieje, skrytobójcy i mędrcy muszą połączyć siły, ponieważ na uczcie dla wron jest wielu gości, ale tylko nieliczni ujdą z niej z życiem.

SZCZEGÓŁY: www.sklep.zysk.com.pl

 

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do Wakacje z ZYSK i S-ka – konkurs FB – wyniki!

  1. avatar nick pisze:

    Czy wyniki będą podane na tej stronie?

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Stan techniczny autokaru
To jest zawsze stres dla rodzicow, więc nie dziwne, że chcą...
Warszawa - Rossmann
Prawda, ale ten sklep jest najbliżej i nie trzeba czekać na przesyłkę.
Erotyczne gadżety
Można fajnie się bawić takimi gadżetami....
dzieci w zwiazkach partnerskich...
Wydatki na dzieci to studnia bez dna...