Wakacje z Gigantem – Przygoda na kempingu

24 lipca 2021, dodał: pinkmause

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Gigant Poleca Extra

Przygoda na kempingu

 

 

Kaczor Donald pod namiotem, uwięziony z kuzynami czy odcięty od świata wraz z Hyziem, Dyziem i Zyziem…

Meteoryt, krasnale, kolejny pechowy krewny…

I wiele, wiele więcej.

Drugi tom Gigant Poleca Extra – Przygoda na kempingu to 192-stronicowe wydanie z przygodami wszystkim dobrze znanych bohaterów. Fantastyczny komiks, idealny na wakacje oraz zbliżające się jesienne dni. W tomie 14 historyjek, w tym opowiastki z udziałem Scarpy, Fecchiego czy Andersena, a także kilka całkiem świeżych rysunkowych historyjek, wśród których króluje oczywiście Kaczor Donald. W zbiorze nie brakuje też przygód sympatycznych siostrzeńców Donalda, raz po raz pakujących się w kłopoty oraz migawek z życia Pluta, pojawia się też wujek Sknerus poszukujący cennego amuletu. A wszystko zaczyna się od wygranej Gogusia, który z zakupów wraca z namiotem. Wspólnym tematem jest zatem biwakowanie, bowiem także mieszkańcy Kaczogrodu cenią sobie relaks na świeżym powietrzu. Tematyka zamyka się w szeroko rozumianych wakacjach, ale komiksy są bardzo różnorodne i każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. Chociaż trzeba pamiętać, że wiele komiksów z tego tomu znana jest już czytelnikom z regularnych tomów „Gigant Poleca”.

Dynamiczna fabuła, doskonałe rysunki z postaciami Disney’a rozwijają dziecięcą wyobraźnię i zachęcają do samodzielnego czytania. Przygody są pełne emocji, humoru i zaskakujących zwrotów akcji. Popołudnie w ich towarzystwie nigdy nie będzie więc nudnie i zwyczajne. Na kempingu wydarzyć może się właściwie wszystko, bowiem nic nie jest w stanie przeszkodzić kaczorowi Donaldowi w biwakowaniu. Mamy tu zabawę, obowiązki i technologię, chociaż bohaterzy nie mają tabletów, telefonów komórkowych czy komputerów. Fani mieszkańców Kaczogrodu będą z pewnością zachwyceni i wspólnie przeżyją na nim mnóstwo przygód.

Dużo humoru, sporo mądrości i różnorodność. Wizualnie również jest bajecznie, kolorowo i naprawdę na wysokim poziomie. W komiksie znajdziemy również strony z Poradami, z których dowiemy się, jak należy przygotować się na biwak, co ze sobą zabrać, jak rozpalić ognisko, schłodzić napój bez lodówki, skutecznie odstraszyć komary, czy zrobić kompas lub jajka z torebki, znajdziemy tu także porady dotyczące zasad udzielania pierwszej pomocy. Nie pozostaje nic tylko ruszać na wakacyjną przygodę z kaczą drużyną.

Udana, sympatyczna publikacja, idealna dla całej rodziny. Typowo wakacyjny numer Gigant Poleca Ekstra spodoba się zarówno małym czytelnikom, jak i ich rodzicom. Polecamy komiks fanom Kaczora Donalda oraz wszystkim, którzy poszukują dla swoich dzieci lektury, po którą sięgną z ochotą i doczytają ją do ostatniej strony. Warto czytać wszędzie, podczas biwakowania, a także po urlopie i powrocie do codziennej cywilizacji.

Wydawca: Egmont Polska Sp. z o.o.

 

Od Wydawcy:

Poszerzone wydanie specjalne popularnego magazynu z ulubionymi bohaterami bajek Disneya. W środku znajdziemy znane i lubiane postaci, pełne zwrotów akcji komiksy, a także mnóstwo rozrywki i szalonych pomysłów. W nowej formule doskonale znani bohaterowie zyskują jeszcze bardziej wciągające oblicze.

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Nieszczęśliwi w związkach
Jestem mamą trójki dzieci mam 27 lat i partnera z którym myślałam ułożyć...
Usuwanie rozstępów laserem Alma Har…
A jaka jest gwarancja że skóra będzie w przyszłości odporna na rozstępy po takim zabiegu...?
Obrusy haftowane
To są rzeczy na specjalne okazje. Na co dzień jednak wolę nowoczesne obrusy czy bieżniki.
Opryszczka
Właśnie mam i przysuszam to octem jabłkowym, o działa przeciwwirusowo...