W jakich miejscach warto ustawić dmuchane zamki? | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne

W jakich miejscach warto ustawić dmuchane zamki?

5 lutego 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Dmuchane zamki to jedne z najpopularniejszych rodzajów dmuchańców. Ich prosta forma pozwala dzieciom na nieskrępowaną zabawę w swoim własnym stylu, a baśniowe elementy dekoracyjne zachęcają maluchy do jednoczesnego przeżywania wyjątkowych przygód w świecie wyobraźni. Dmuchane zamki z powodzeniem wpisują się w najrozmaitsze przestrzenie, co czyni je jednymi z najbardziej uniwersalnych typów tych konstrukcji. Sprawdź, gdzie możesz ustawić dmuchaniec, by czerpać zyski, a przy tym dostarczać gościom doskonałej zabawy.

dmuchane zamki

Dmuchane zamki na festynie

Ciepłe, letnie dni to czas, gdy rodziny z dziećmi poszukują ciekawych sposobów na spędzanie czasu. Na szczęście nie muszą szukać zbyt daleko — letnie festyny, półkolonie i plenerowe wydarzenia dedykowane najmłodszym to doskonały sposób na spożytkowanie energii maluchów i uczynienie ich wakacji niezapomnianymi. Dmuchańce to atrakcje, bez których trudno wyobrazić sobie tego rodzaju eventy. Dzieci wprost je uwielbiają — dmuchane zamki niemal zawsze oblegane są przez grupy malców, chcących wesoło poskakać na miękkiej platformie razem ze swoimi przyjaciółmi.

Ustawienie zamku na festynie lub innym dużym wydarzeniu to gwarancja zaangażowania w zabawę wielu jego gości. Żadne dziecko nie oprze się bajkowemu, kolorowemu zamkowi. Jeśli poszukujesz oryginalnych wzorów i wysokiej klasy materiałów, sprawdź ofertę wrocławskiego producenta dmuchańców — firmy GunGan. W asortymencie sklepu znajdziesz dmuchane zamki w najróżniejszych, uwielbianych przez dzieci formach i wzorach.

Dmuchane zamki jako element dziecięcej strefy zabaw

Prowadzisz restaurację i dysponujesz dużym ogrodem? A może chcesz zorganizować dziecięcą strefę zabaw w pobliżu jakiejś popularnej lokacji turystycznej? Dmuchany zamek to atrakcja, która sprawdzi się w każdej przestrzeni dedykowanej najmłodszym. Zrealizowana przy ich użyciu strefa zabaw to miejsce, w którym maluchy mogą się bezpiecznie i bez przeszkód wyszaleć — oczywiście pod czujnym okiem rodzica lub osoby obsługującej atrakcję.

Radosne skakanie na miękkim podłożu dmuchanego zamku jak na trampolinie to forma zabawy, którą uwielbia zdecydowana większość dzieci — pokochają ją nawet dość wybredne maluchy. Jeśli chcesz dodatkowo uatrakcyjnić przestrzeń rozrywki dla najmłodszych, możesz wzbogacić ją o także o takie elementy jak dmuchane zjeżdżalnie czy suche baseny. Ciekawą propozycją są modele combo, czyli pojedyncze dmuchańce łączące w sobie kilka typów atrakcji — najczęściej zjeżdżalnię, dmuchany zamek oraz skakaniec.

Dmuchane zamki na imprezach prywatnych

Niegdyś kojarzone wyłącznie z miejskimi festynami, dmuchane zamki coraz częściej pojawiają się jednak na różnego rodzaju prywatnych imprezach. Coraz chętniej wynajmuje się je na takie wydarzenia jak wesela, przyjęcia urodzinowe, rodzinne spotkania, chrzciny czy pierwsze komunie. Trudno dziwić się takiemu zainteresowaniu — wprowadzenie na taką imprezę dmuchanego zamku to gwarancja zaangażowania w zabawę każdego malucha! Gdy dzieci swobodnie i bezpiecznie bawią się na miękkim podłożu dmuchańca, starsi mają chwilę dla siebie i na rozmowę z bliskimi. Dmuchany zamek to niezwykle atrakcyjna przestrzeń zabaw, która pomoże zintegrować ze sobą dzieci z różnych grup wiekowych — dobrą zabawę z pewnością doceni każdy z młodych gości!

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Wolontariat zagraniczny
Ale wyjazd to też ma walor podróżniczy - można poznać inne kultury, zwiedzać świat....
Tolerancja wśród osób starszych
Czy znacie kogoś 50+, kto jest otwarty na inność np. osoby...
Najlepsze miejsca na majówkę
Gdzie jechać żeby było fajnie i bez grillujacych tłumów?
Czy wstydzicie się nagości?
Czy to dla Was problem np. na plaży czy basenie ?