Urządzenie odstraszające zwierzęta na drodze – pomoc dla kierowców!

8 lipca 2020, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Mamy lato, czas podróży, w obliczu pandemii – podróży głównie po Polsce. Przed trasą obowiązkowo sprawdzasz samochód, ale czy pomyślałaś, jak zabezpieczyć Twoją Rodzinę czy Przyjaciół przed wypadkiem, kolizją z udziałem dzikich zwierząt? Myślisz, że to niemożliwe? Otóż na polskim rynku pojawił się innowacyjny produkt – system ostrzegania dzikich zwierząt SIREN7.

siren7

Pakujesz samochód, zabierasz niezbędne rzeczy, dokumenty, klucze. Wyruszasz w podróż, ciesząc się najbliższymi dniami wolnymi od pracy i pędu codzienności. Jedziesz w trasę, nad morze, w góry, na Mazury. Droga przebiega przez las. Jest wieczór lub wczesny poranek. Nagle na drogę wybiega sarna, jeleń, łoś lub dzik. Hamowanie nic nie pomaga, dochodzi do kolizji. Żegnaj urlopie, witajcie nerwy.

Możesz być bezpieczna!

Małe, sprytne urządzenie SIREN7 to innowacyjne rozwiązanie dla poprawy Twojego bezpieczeństwa. System stworzony przez węgierskich inżynierów, zasilany wiatrem skutecznie odstrasza dzikie zwierzęta. Myślisz sobie: przecież na rynku jest pełno tego typu „gwizdków”. Otóż SIREN7 nie jest gwizdkiem! Specjalna technologia sprawia, że podczas jazdy dźwięk nie jest słyszalny dla ludzi i zwierząt domowych, natomiast dzika zwierzyna, na co dzień mieszkająca w lesie, z dala od ludzi taki dźwięk usłyszy i będzie od źródła dźwięku, a więc Twojego samochodu uciekać.

system odstraszający dzikie zwierzęta

Jak to działa?

Wszystko tkwi w szczegółach, a właściwie w konstrukcji SIREN7. Powietrze, które wlatuje w urządzenie, przy wylocie wytwarza dźwięk częstotliwości 3kHZ, a przy prędkości 90 km/h dźwięk będzie się rozchodził w promieniu aż 300 m od Twojego samochodu! Mimo, że normalnie 120 dB jest dla człowieka słyszalne, to w SIREN7 dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik opracowanych przez inżynierów i akustyków dźwięk jest dla ludzkiego ucha „zamaskowany”. Nie usłyszy tego także pies czy kot ani na zewnątrz przy przejeżdżającym pojeździe z zamontowanym SIREN7, ani w samej kabinie.

siren7

Czemu dzikie zwierzę usłyszy?

Ewolucja zmieniła zakres słuchu jak i budowę ucha zwierząt domowych. Pies będzie słyszał gorzej od wilka, kot od żbika czy rysia. Dla zwierząt żyjących z dala od szumu, jaki wytwarza człowiek jednostajny dźwięk będzie czymś nowym. Instynkt podpowie, że może to być zagrożenie i nakaże takiemu zwierzęciu uciec od źródła tego dźwięku w miejsce sobie znane i bezpieczne, a więc najczęściej w głąb lasu czy pola.

Nie zgubisz go podczas jazdy

Montaż systemu SIREN7 jest bardzo prosty. Wystarczy stosować się do załączonej do pudełka instrukcji – przetrzeć miejsce, gdzie system ma być zamocowany dołączoną do zestawu specjalną szmatką, odkleić z taśmy mocującej folię i…gotowe! Taśma jest tak wytrzymała, że nawet prąd wody z myjki ciśnieniowej nie jest w stanie jej odlepić! System SIREN7 może być zamocowany do większości samochodów, motocykli, jeżdżą z tym systemem nawet pociągi we wschodniej Polsce!

siren7

Cena bezpieczeństwa

Na rynku dostępne są „gwizdki”, zwykle z plastiku, produkowane w krajach azjatyckich. SIREN7 jest produkowany na Węgrzech, że specjalnego materiału wzbogaconego Nano-karbonem i posiada unikalny, designerski kształt. Oprócz zapewnienia Tobie i Twojej Rodzinie bezpieczeństwa, może stanowić modny dodatek na wyposażeniu Twojego samochodu. Posiada także bardzo ważną cechę: pozwala ochronić dzikie zwierzęta.

Systemowi zaufały już tysiące klientów w całej Europie, a także w USA. W Polsce docenił go m.in. najbardziej doświadczony pilot rajdowy Maciej Wisławski, był też testowany przez Panią Gadżet – Annę Ibisz.

maciej wisławski

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do Urządzenie odstraszające zwierzęta na drodze – pomoc dla kierowców!

  1. avatar Lidia pisze:

    Korzystam z Siren7 już od ponad pół roku. Odkąd jestem jego posiadaczką, ANI RAZU nie zauważyłam żadnego dzikiego zwierzęcia przy lub na drodze. Mieszkam w miejscowości, gdzie jest dużo lasów, niejednokrotnie musiałam zdejmować nogę z gazu, by zapobiec nieszczęśliwemu wypadkowi…
    Polecam bardzo to urządzenie każdemu. Moim zdaniem powinno się ono znaleźć w wyposażeniu każdego auta. Za niewielką cenę zyskujemy bezpieczeństwo na drodze.

    Urządzenie zakupiłam na aukcji: https://allegro.pl/oferta/siren7-system-ostrzegawczy-dzikich-zwierzat-8762395934 .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Kreowanie wizerunku
Warto porozmawiać o tym ze specjalistą, który doradzi, jak się prezentować w ważnych...
120 zł za obrus lniany
No ale ta cena, i to za kawałek materiału...
Chusteczki do demakijażu
Ja też nie używam, one są przecież nasączone detergentami które i tak trzeba...
Duże donice
Ale co w nich posadzić, żeby to dobrze wyglądało? Chyba jakieś drzewko:)