URODA I ZDROWIE

„Ubierz duszę” – recenzja

12 lipca 2014, dodał: redakcja

Grażyna Paturalska: „Ubierz duszę”

Grażyna Paturalska to kobieta aktywna, przedsiębiorcza i przebojowa. Jest człowiekiem czynu, dlatego nawet nagła niedyspozycja zdrowotna nie stała się pretekstem do bezczynności, a motorem do działania, tj. napisania paturalskaksiążki. To pozycja cenna dla wszystkich kobiet świadomych wagi wyglądu w dzisiejszym świecie. Autorka przekuła swą pasję do mody w zawód. W swojej książce chce podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą, by udostępnić je szerokiemu gronu czytelniczek zainteresowanych tą tematyką.

Otwiera przed nami świat dobrego smaku, stylu i elegancji, który – jak udowadnia – jest dostępny bez względu na zasobność kieszeni. Każda z nas może stać się ikoną stylu, jeśli tylko zastosuje się do wskazówek i rad autorki, obeznanej z najnowszymi trendami i dysponującej wiedzą na temat historii mody i praw nią rządzących. Znajdujemy tu także cenne informacje na temat makijażu, typów urody, sylwetki i kodeksu ubioru. Doradza, jak stworzyć swój niepowtarzalny styl. Piękne zdjęcia są dodatkowym atutem tej pozycji.

Książka stanowi pokłosie popularnych audycji emitowanych w Radiu PLUS pod tym samym tytułem. Ich efektem były spektakularne metamorfozy kobiet w różnym wieku i w różnych sytuacjach życiowych. Efektem tej książki będzie zapewne wiele metamorfoz poczynionych przez czytelniczki pod wpływem jej lektury.
Sama traktuję tę pozycję jako poradnik w sytuacjach, gdy nie jestem pewna, jak się ubrać na daną okazję. Dzięki niej już nigdy nie stanę się ofiarą mody – polecam Wam tę lekturę!

 

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

rozstępy w bardzo młodym wieku
Przez nierozsądne i szybkie odchudzanie dziewczyny szpecą się na cale życie, bo rozstępów...
Anya co do nich?
Ale ja nie noszę jeansów:) Też miałabym więc problem co do nich włożyć,...
Tatuaże ...
A ja nie zdecyduję się na tatuaż, później trzeba dbać o niego żeby...
Introwertycy - jak łatwo poznać now…
Przede wszystkim trzeba chcieć ich poznać, inaczej nic z tego nie wyjdzie... Ja...