URODA I ZDROWIE

Triphasic REACTIONAL RYTUAŁ Przeciw Wypadaniu Włosów RENÉ FURTERER

22 maja 2019, dodał: Redakcja

Dotychczas produkty René Furterer przeznaczone do walki z okresowym wypadaniem włosów przeciwdziałały dwóm podstawowym przyczynom: NACZYNIOWEJ (poprzez pobudzenie mikrokrążenia w skórze) i ODŻYWCZEJ (poprzez dostarczenie odpowiednich składników energetycznych). Głównym przedmiotem badań naukowych prowadzonych przez René Furterer jest STRES KOMÓRKOWY i jego wpływ na skórę głowy. Dzięki postępom naukowym możliwe jest otwarcie nowego rozdziału w walce z okresowym wypadaniem włosów. Celem jest eliminacja PRZYCZYNY ZAPALNEJ, która leży u źródła problemu. W przypadku okresowego wypadania włosów mamy do czynienia z sytuacją, w której czasowy stres prowadzi do ostrych stanów zapalnych – NATHALIE CASTEX-RIZZI, kierownik działu farmakologii, Pierre Fabre.

INNOWACJA 2019
Triphasic REACTIONAL RYTUAŁ Przeciw Wypadaniu Włosów RENÉ FURTERER
PRZECIWDZIAŁANIE OKRESOWEMU WYPADANIU WŁOSÓW WYWOŁANEMU STRESEM, PORODEM, EKSTREMALNĄ DIETĄ, ZMĘCZENIEM A NAWET RADYKALNĄ ZMIANĄ KLIMATU – DOTYCZY PODRÓŻY DO NAJBARDZIEJ ODLEGŁYCH ZAKĄTKÓW ŚWIATA.

Dzięki unikatowemu kompleksowi, który zawiera kluczowe i wysoce skuteczne składniki aktywne, TRIPHASIC REACTIONAL zapewnia potrójny efekt, spowalniając wypadanie włosów i w krótkim czasie stymulując ich wzrost. Dzień po dniu włosy stają się mocniejsze, grubsze i odzyskują wigor oraz zdrowy wygląd.
• Spowalnia wypadanie włosów i stymuluje ich wzrost
• Chroni włosy i wyraźnie je zagęszcza
• Przeciwdziała skutkom stresu komórkowego. Utrzymuje równowagę skóry głowy
Skuteczność kompleksu Lotus Mineral Complex™ została potwierdzona w trakcie badań in vitro przeprowadzonych w naszym Laboratorium Badań Farmakologicznych.

Cena: 236 zł / 8x 5,5 ml kuracja bez spłukiwania

Lotus Mineral Complex™ to połączenie składników aktywnych, W 100% pochodzenia naturalnego. Kompleks ten, jest połączeniem wodnych ekstraktów z LOTOSU BŁĘKITNEGO (Nymphaea caerulea), LOTOSU BIAŁEGO (Nelumbo nucifera), które pochodzą z Południowo-Wschodniej Azji (Laos, Indie, Sumatra) oraz SOLI MAGNEZU.
LOTUS MINERAL COMPLEX™ HAMUJE DO 60% 1 SYNTEZĘ TNF-ALFA, KTÓRY ODGRYWA ISTOTNĄ ROLĘ W OKRESOWYM WYPADANIU WŁOSÓW.
Zmniejsza wpływ stresu na skórę, umożliwiając utrzymanie równowagi skóry głowy.
Połączenie naturalnego wyciągu z pfaffii, olejku eterycznego z cytryny, argininy i masażu działa pobudzająco na mikrokrążenie i zapewnia skórze optymalne zaopatrzenie w składniki odżywcze i energetyczne.
PFAFFIA BRAZYLIJSKA Lepiej znana jako żeń-szeń brazylijski, Pfaffia jest prawdziwym fundamentem, na którym marka René Furterer stworzyła kompleksową pielęgnację przeciwdziałającą wypadaniu włosów.

Korzenie Pfaffii pozyskiwane są wyłącznie we współpracy z organizacją producencką z certyfikatem „Fair for Life”, będącym gwarancją przestrzegania zasad rolnictwa ekologicznego oraz certyfikatem „Fair Trade by ECOCERT”.

Sposób użycia: stosować dwa razy w tygodniu przez miesiąc, jako część intensywnej terapii, następnie dla potrzymania efektów raz w tygodniu przez dwa miesiące. Po umyciu włosów, należy nałożyć całą zawartość jednej ampułki preparatu, rozdzielając włosy pasmo po paśmie na czystą i mokrą skórę głowy. Następnie WMASOWAĆ preparat w skórę głowy kolistymi ruchami, używając unikatowej końcówki do masażu. Nie spłukiwać preparatu po użyciu. Unikać kontaktu z oczami.

Warto podkreślić że okresowe wypadanie włosów ma poważne konsekwencje psychologiczne. Po pierwsze, widok włosów wypadających nagle i w dużych ilościach jest powodem do paniki. Ponadto utrata włosów wywołuje pewnego rodzaju niepewność, ponieważ zmiana w wyglądzie zewnętrznym wpływa negatywnie na POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI. Poszukiwanie odpowiedniego rozwiązania staje się obsesją. Należy jak najszybciej znaleźć skuteczne, szybko działające
remedium.

OKRESOWE WYPADANIE WŁOSÓW – DALEKO IDĄCE REPERKUSJE

Przyczyny okresowego wypadania włosów dotyczą JEDNEJ LUB KILKU ściśle określonych SYTUACJI: okres po porodzie lub okres karmienia piersią, stres lub nadmierny wysiłek fizyczny, uraz emocjonalny, dieta, leczenie farmakologiczne lub nawet zmiana pory roku.

W NASZYM STALE ZMIENIAJĄCYM SIĘ SPOŁECZEŃSTWIE, OBSERWUJE SIĘ WZROST WYSTĘPOWANIA TYCH ZABURZEŃ
• stres w pracy dotyczy 24% pracowników1,
• ekstremalne diety są przyczyną niedoborów w organizmie2
• coraz częstsze podróże do najbardziej odległych zakątków świata3 czasem wiążą się z radykalną zmianą klimatu, która może stać się przyczyną wypadania włosów.

POWAŻNE SKUTKI NA SZEROKĄ SKALĘ
Okresowe wypadanie włosów objawia się NAGŁĄ I RADYKALNĄ UTRATĄ znacznej ilości włosów (nawet ponad stu pasm dziennie) od dwóch do czterech miesięcy od momentu pojawienia się czynnika „wyzwalającego” – włosy wypadają „całymi garściami” RÓWNOMIERNIE NA CAŁEJ skórze głowy.

ZJAWISKO, KTÓRE W WIĘKSZYM STOPNIU DOTYCZY KOBIET
34% KOBIET musi radzić sobie z problemem wypadania włosów.
W 81% przypadków kobiety określają swoją utratę włosów jako wypadanie okresowe4.
Problem utraty włosów dotyczy 45% MĘŻCZYZN.
Tylko 48% mężczyzn określa swój problem jako wypadanie okresowe.

1 – 2017 Stimulus Panel – Obserwatorium zdrowia psychicznego w miejscu pracy. 2 – Tendencje rozwoju globalnej wizji rynku spożywczego, Agencja Chemiczna 2016.
3 – Insee, badania gospodarstw domowych prowadzone w latach 1964 – 1994, sondaże na temat warunków życia prowadzone w latach 1999 – 2004. 4 – Arcane Research Hair Loss Study 2017 z udziałem 6.100 osób (w wieku 18 – 75 lat).

 

 

 

 

 

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Jak rozwijać pracowników
To oczywiste, że najlepiej wysyłać pracowników na regularne szkolenia, które podniosą ich kwalifikację,...
Spadek - ile podatku się płaci?
To wszystko zależy od wielu czynników i nie jest takie proste jak się może...
Odpoczynek
Dla mnie najlepszy wypoczynek to z moim mężem i dziećmi nad Bałtykiem....
Ochrona danych osobowych
Ochrona danych to poważny obowiązek, który spoczywa na każdym właścicielu firmy. Jest...