TOLO – najnowsza kolekcja marki Pinio już wyróżniona!

30 sierpnia 2011, dodał: magdawrzosek
„Tolo” marki Pinio to proste, niebanalne meble dla dzieci w minimalistycznej, nowoczesnej stylistyce. Mimo, że jest to jedna z dwóch najnowszych kolekcji, została już dostrzeżona i wyróżniona. Kolekcja „Tolo” zakwalifikowała się bowiem do finału ogólnopolskiego Konkursu Dobry Wzór 2011 na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polski rynku, organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.
Bardzo proste formy, przełamane, jakby na przekór, kombinacją otworów o zróżnicowanej sekwencji – oto w wielkim skrócie charakterystyka wyjątkowej kolekcji „Tolo”, polskiej marki Pinio, należącej do Drewnostyl. Ten elegancki zestaw mebli wykonany został z naturalnego drewna sosnowego oraz z płyty MDF. Ze względu na wielość brył idealnie sprawdzi się zarówno w pokoju niemowlaka, przedszkolaka a nawet nastolatka. To kolejny przykład kolekcji Pinio, która rośnie razem z dzieckiem.


Elementem wyróżniającym zestaw „Tolo” na tle innych, jest fakt, iż poszczególne elementy tej serii  nie zawierają tradycyjnych uchwytów. Zamiast popularnych gałek zastosowano tu niecodzienne rozwiązanie  – system okrągłych otworów o różnej wielkości, które nie tylko atrakcyjnie wyglądają, ale przede wszystkim  doskonale spełniają swoją funkcję.

Zakwalifikowanie się i wyróżnienie kolekcji „Tolo” przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego niewątpliwie świadczy o uznaniu dla projektantów mebli Pinio. „To dla nas ogromne wyróżnienie, z którego jesteśmy bardzo dumni, przede wszystkim dlatego, że Pinio to stosunkowo bardzo młoda, polska marka. Nasza radość jest tym większa, że Instytut Wzornictwa Przemysłowego od kilkudziesięciu lat uznawany jest za autorytet w branży designu. Okazuje się, że warto  inwestować w nowatorskie rozwiązania i ufać przy tym swojej intuicji.” – mówi Michał Błaszak, Brand Manager marki Pinio.

Kolekcja „Tolo” dostępna jest w kolorach: białym i kremowym. Oba warianty kolorystyczne występują z dodatkiem drewna sosnowego w naturalnym, brązowym odcieniu. Zestaw posiada cichy system zamykania drzwi i szuflad. Dzięki wysokiej klasy prowadnicom i zawiasom, szuflady i drzwi zamykają się bezszelestnie. Projekt kolekcji wykonała Iwona Bossert.

Niebanalny design kolekcji „Tolo” i zastosowane elementy czynią z niej idealną propozycję nawet dla bardzo wybrednych poszukiwaczy minimalistycznego i eleganckiego stylu w wydaniu mebli dziecięcych. Nowoczesny styl i geometryczne kształty dają poczucie wysublimowanej estetyki i pozytywnie wpływają na wyobraźnię dziecka.


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Pasty curry o oryginalnym, pikantnym smaku i niezapomnianym aromacie
Cena:
12,99 zł
Sprawdź na bielizna9.com!
Cena:
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 ZŁ
Technologia żywej wody „Living Water Technology”
Cena:
390 zł
Naturalna witamina C
Cena:
139 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Zdrowe odżywianie :)
Nie trzeba brać żadnych suplementów by być zdrowym i nawet nie trzeba chodzić...
co zamiast masła?
Chcecie ciekawą metodę? przelejcie oliwę z oliwek do pojemnika z atomizerem i spryskajcie pieczywo....
Problem z kolanami
Z jakim lekarzem to konsultowałaś? Bo jak z rodzinnym to wiesz... Juz...
Suche włosy - nic nie działa
A próbowałaś pytać się u jakiegoś dobrego fryzjera? Może będzie wstanie Ci...