URODA I ZDROWIE

Tajemnice lasu – zapowiedź

25 listopada 2014, dodał: Adrianna Kaczuba

Już 25 grudnia 2014 roku planowana jest światowa premiera filmu, nad produkcją którego czuwał reżyser Rob Marshall, twórca takich arcydzieł kina jak Chicago czy Wyznania Gejszy. Film, na którego premierę czekają zarówno dorośli jak i młodsi z widzów, to oczywiście „Tajemnice lasu” („Into the woods„).

tajemnice-lasu-czyli-nowy-musical-od-disneya_39

Rob Marshall oraz studio Disney’a zabierają widza w podróż po najpiękniejszych baśniach Braci Grimm. W „Tajemnicach lasu” zobaczymy więc postaci z takich historii jak: Kopciuszek, Czerwony Kapturek, Jaś i Magiczna Fasola czy Roszpunka.

streepmerylwiedma_003

Historia łączy w sobie elementy, które widz rozpoznać może z różnych baśni, jednak spoiwem łączącym je wszystkie jest postać wiedźmy. Wiedźma z tytułowego lasu, grana przez niezastąpioną Meryl Streep, postanawia bowiem dać bohaterom poszczególnych historii nauczkę, której żadna z postaci długo nie zapomni.

Plejada gwiazd zaangażowanych w produkcję wydaje się być wyjątkowo imponująca. W filmie zobaczymy bowiem: Johnny’ego Depp’a jako Złego Wilka, Ann Kendrick jako Kopciuszka, Emily Blunt jako żonę Piekarza czy Chris’a Pine’a jako Księcia.

„Tajemnice lasu”, to jednak coś więcej niż tylko kolejna disney’owska opowieść, dają bowiem widzowi cenną lekcję, że czasem trzeba uważać czego sobie życzymy, bo nasze życzenia mogą się spełnić.

woods01_2991544b

Polska premiera filmu planowana jest już 13 lutego 2015 roku.

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

dieta na urodę
na urode to najlepiej po prostu zdrowa dieta, też nie ma się co przejadać...
Co myślicie o tych tanich kosmetyka…
nie ufamtak tanim kosmetykom, jak sklad jest dobry to trzba placic
Poszukujemy administratorów serwisó…
Można współpracować z nami przez określony czas, jak również na stałe - zapraszamy...
Co myślicie o tych tanich kosmetyka…
Też tak uważam, dobry kosmetyk to ze średniej póki cenowej - od ok....