URODA I ZDROWIE

Miniaturowy domek DIY Habarri plus gratis: laleczka lub figurka!

1 kwietnia 2020, dodał: Redakcja

Miniaturowy domek DIY to jeden z najlepszych prezentów, jakie możesz sprawić swojemu dziecku. W sposób rzeczywisty rozwijają wyobraźnię, uczą, na czym polega proces tworzenia, a przy tym zapewniają mnóstwo wspaniałej zabawy. Dodatkowo teraz w sklepie Habarri trwa promocja, dzięki której do każdego domu otrzymasz figurkę lub laleczkę gratis. Śpiesz się! Czas jej trwania jest ograniczony!

domek habarri

Miniaturowy domek DIY to więcej niż zabawka

Miniaturowe domki DIY (Do It Yourself, czyli „zrób to sam”) to jedna z najlepszych form rozrywki, jakie możesz zapewnić swojemu dziecku. Dlaczego? Ponieważ jak mało które zabawki łączą w sobie walory estetyczne i edukacyjne. Do tych pierwszych należy zaliczyć z całą pewnością:

  • fascynujące stylizacje – każdy taki miniaturowy pokój czy domek to nie tylko nowy obiekt, ale i nowa kultura, styl oraz opowieść o ludziach, którzy żyją i pracują w jego autentycznym odpowiedniku;
  • wyjątkowo staranne wykonanie – przywiązanie do najdrobniejszych nawet szczegółów sprawia, że domki DIY to prawdziwe działa sztuki miniaturyzacji;

Jeśli zaś chodzi o wartości edukacyjne, to i tych w przypadku miniaturowych domków DIY nie brakuje. Wśród nich zaś należy wymienić:

  • pomoc w rozwoju kreatywnego myślenia – to jedna z najważniejszych funkcji, jaką może pełnić zabawka. Domki DIY rozwijają wyobraźnię, dając dziecku nieprzebrane wręcz możliwości wykorzystania podczas zabawy, a także pozwalając na dowolne zmienianie wystroju miniaturowego wnętrza i dodawania do niego własnych pomysłów.
  • oswajanie z trudnościami towarzyszącymi każdemu procesowi tworzenia – nie wszystko otrzymujemy do rąk własnych w pełni gotowe do użycia. Niekiedy trzeba całą pracę twórczą wykonać samemu. Miniaturowe domki DIY nauczą Twoje dziecko, że w procesie tworzenia bardzo ważna jest cierpliwość i wytrwałość. I że efekt bywa najlepszą nagrodą za każdą pracę.

Miniaturowe domki i pokoje DIY nie są, rzecz jasna, zarezerwowane wyłącznie dla najmłodszych. Staranność ich wykonania oraz doskonałe odwzorowanie autentycznych budowli sprawia, że znajdą one miejsce w sercu każdego – również tego bardzo już dojrzałego „dziecka”.

Wielkanocna promocja na domki DIY

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, sklep Habarri przygotował dla wszystkich specjalną promocję na miniaturowe domki DIY. Teraz do każdego takiego domku otrzymasz gratis jedną, wybraną przez Ciebie zabawkę w postaci:

  • jajka zawierającego laleczkę (do wyboru różową, żółtą, fioletową lub niebieską),
  • jajka z kucykiem (różowym, fioletowym lub niebieskim),
  • małej figurki księżniczki z serii „Frozen” lub „Disney”.

Szczegóły promocji znajdziesz na stronie sklepu. Ale uwaga! Czas jej trwania jest ograniczony! Promocja na miniaturowe domki DIY w Habarri potrwa jedynie do 13.04.2020 r. lub (co może zdarzyć się znacznie wcześniej) do wyczerpania zapasów. Dlatego nie odkładaj poszukiwań wielkanocnych prezentów na później i jak najprędzej spraw swojemu dziecku tę wyjątkową niespodziankę!

 

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Żywienie psa
Podając szczeniakowi takie jedzenie wyrządza się mu wielką krzywdę. Powinien dostawać zbilansowaną dietę, pełną...
Brak miłości- co zamiast?
Hobby, udzielanie się w wolontariacie, to też są jakieś pomysły na taką sytuację... Imprezować...
Witaminy a komórki rakowe
Witaminy wzmacniają organizm, więc mogą przeciwdziałać procesom nowotworowym, ale żeby leczyły raka, to wątpię.
Odszkodowanie
Im mniejsza składka OC tym mniejszej kwoty później można się spodziewać przy wypadku... \niestety,...