URODA I ZDROWIE

Szerokie i bardzo komfortowe materace małżeńskie

9 stycznia 2020, dodał: Redakcja

Chcąc zapewnić sobie zdrowy, a przede wszystkim wygodny sen, trzeba zaopatrzyć się w odpowiedni materac. Poza jego składem ogromne znacznie ma zawsze rozmiar. Idealnym produktem dla par śpiących razem jest materac 200×220 cm, na którym mogą spać nawet osoby o dużych gabarytach i z pewnością nie będą sobie przeszkadzały. Taki model sprawdza się też u par z małymi dziećmi, które często dużą część nocy spędzają właśnie z rodzicami w łóżku. Jakie modele materaców sprawdzają się najlepiej w tym rozmiarze?

 

 

Materace z najwyższej jakości surowców

Producenci materaców tacy jak Godre prezentują szeroką gamę nowoczesnych produktów, które są bardzo funkcjonalne. Każdy materac zachowuje się nieco inaczej, z uwagi na zastosowane materiały.

Jakie modele można znaleźć w sklepach?

  • klasyczne materace bonellowe,
  • materace kieszeniowe oparte na niezależnie działających sprężynach,
  • materace z nowoczesnych pianek wysokoelastycznych i termoplastycznych,
  • materace kokosowe i lateksowe.

Często materace 200×220 cm występują też w wersji dwustronnej. Jest to optymalne rozwiązanie dla par, którym zależy na różnych rodzajach komfortu, na przykład z uwagi na różną masę ciała.

Jaki materac 200×220 wybrać?

Decydując się na zakup tak dużego materaca, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Na pewno kluczowa jest jego trwałość. Im cięższy materac, tym mniejsza może być jego żywotność, jeśli często zmieniane będą jego strony. W takiej sytuacji warto zdecydować się na produkt z lekkich pianek. Dużym powodzeniem wśród par cieszą się materace termoplastyczne, które można znaleźć na przykład na godre.pl. Tego typu pianka idealnie dopasowuje się do potrzeb ciała i jego anatomicznych kształtów. Ugina się pod ciężarem, a następnie mięknie pod wpływem ciepła.

Śpiąc razem, często narzekamy, że partner często zmienia pozycję i wybudza nas lub wstaje w nocy do łazienki. Najlepiej szukać więc materaca 200×220 (np. od Godre https://godre.pl/Materace-na-wymiar/Materac-200×220-cm-do-lozka-do-spania), który nie faluje i nie hałasuje. Tutaj także sprawdzają się produkty piankowe, jak również materace sprężynowe kieszeniowe.

 

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

dieta na urodę
na urode to najlepiej po prostu zdrowa dieta, też nie ma się co przejadać...
Co myślicie o tych tanich kosmetyka…
nie ufamtak tanim kosmetykom, jak sklad jest dobry to trzba placic
Poszukujemy administratorów serwisó…
Można współpracować z nami przez określony czas, jak również na stałe - zapraszamy...
Co myślicie o tych tanich kosmetyka…
Też tak uważam, dobry kosmetyk to ze średniej póki cenowej - od ok....