URODA I ZDROWIE

Sprawdzony sposób na udaną jesień!

4 września 2018, dodał: Redakcja

Po letnich zabawach i odpoczynku nadeszła jesień – czas melancholii i przygotowań do zimy. Mimo swojego piękna, wielu kojarzy się negatywnie – powrót po wakacjach do szarej rzeczywistości, obniżenie temperatury. Ale czy nie jest cudowne zakładanie grubego, wełnianego swetra i rozgrzewanie się gorącą kawą przy książce? Polecamy, jak najlepiej wykorzystać jesienną porę!

 

Korzystaj z pogody!

Spędź jesień na dworze! W zimne dni ubierz się ciepło i wyjdź na spacer – nawet na 20 minut. Delektuj się wyjątkowym klimatem, widokiem kolorowych liści i świeżym, chłodnym powietrzem. W ten sposób nabierzesz energii na realizowanie codziennych obowiązków, nie mówiąc nawet o zdrowotnym działaniu codziennych spacerów.
Jeśli masz za dużo obowiązków na głowie, w miarę możliwości przenieś biuro na zewnątrz – praca nabierze nowego znaczenia. Będziesz z większą chęcią podchodzić do spraw służbowych. Pamiętaj zabrać ze sobą kawę na pobudzenie i włączyć klimatyczną muzykę!
W celu wspólnego spędzenia czasu z rodziną zorganizuj piknik – czemu jesień ma w tym przeszkodzić? Przygotuj klimatyczne, jesienne dania (polecamy wykorzystać produkty sezonowe – dynię, grzyby, jabłka). Na wybrane miejsce zabierz rodzinę rowerami. Zaopatrz się w ciepłe koce, szaliki i kalosze – i korzystaj z jesieni na 100%!

Zorganizuj jesienne porządki

Jesień jest idealnym czasem na realizowanie jesiennych porządków. Włącz ulubioną muzykę, ubierz się w luźne dresy i zorganizuj czas! Niech proces sprzątania będzie sentymentalnym spojrzeniem wstecz, nie tylko pracą – zorganizuj miejsce na letnie ubrania, schowaj wszystkie niepotrzebne na ten sezon przedmioty. Uporządkuj szuflady i zaplanuj miejsce na wakacyjne pamiątki. Gdy już posprzątasz, miłą czynnością będzie zbudowanie jesiennego nastroju. Dodaj do swojego pokoju światełka, klimatyczne dekoracje. Niech twoje miejsce nabierze unikatowego charakteru.

A przede wszystkim… pij kawę

Chociaż można zachwalać jesień godzinami, trzeba jej wypomnieć jedno – wywołuje wrażenie ospałości i zamroczenia. Aby przywrócić sobie równowagę, sięgnij po kawę. Jej zapach błyskawicznie zmotywuje do pracy i pobudzi do działania. W jesiennym sezonie warto spróbować kultowego jej smaku, najbardziej wyczekiwanego w tym sezonie. Kultowa Pumpkin Spice Latte, jest już dostępna w restauracjach Subway®. Uwielbiana przez wielu, o wyjątkowym, dyniowym smaku i korzennym aromacie automatycznie pozwoli nam poczuć jesień. Pumpkin Spice Latte jest wspaniałym towarzyszem w klimatyczny wieczór – przy książce, filmie, nowym sezonie serialu – na kanapie pod ciepłym kocem. Daj się ponieść jesieni i delektuj się jej aurą!

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Katering z Warszawy
Kiedyś korzystałam z gotowych zestawów cateringowych na obiad, ale jak mam więcej czasu...
Kod rabatowy 50zł w Dutch House
Obecnie w dutch house mają wyprzedaż do -70%, ale jak patrzę na...
Choroba lokomocyjna
Okropna przypadłość, ja miałam ją do ok. 25. roku życia...
Zabawa - odgadnij reklamę (produkt …
Każdy jogurt (poza słodzonym) wspiera odporność bo zawiera dobre bakterie:)