Sposób na pyszną kawę – ekspres Breville Prima Latte II

19 czerwca 2019, dodał: Redakcja

Marka Breville wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów i prezentuje nowy ekspres do kawy – Breville Prima Latte II. Urządzenie łączy w sobie nowoczesny design z możliwością przyrządzenia ulubionej kawy, używając wyłącznie jednego przycisku.

Breville Prima Latte II to urządzenie, które zapewni możliwość codziennego rozkoszowania się ulubioną kawą. Wytwarzane przez urządzenie ciśnienie 19-Bar pozwala na wydobycie pełni aromatu kawy oraz gwarantuje cichą pracę urządzenia. Ekspres wyposażony w trzy czujniki pary, pozwoli lepiej kontrolować temperaturę napoju. Ulepszony system kontroli ciśnienia eliminuje kapanie mleka, a specjalny portafilter, który wykonany jest z wytrzymałego i ciężkiego metalu, gwarantuje pewne oraz wygodne operowanie podczas parzenia kawy.

Największą modyfikacją drugiej generacji ekspresu kolbowego Prima Latte, jest zastosowanie bardziej rozbudowanego interfejsu użytkownika. Dzięki niemu mamy do wyboru wiele programów, pojemności oraz możliwość indywidualnego dostosowania przepływu kawy np. na potrzeby zaparzenia, tak modnego ostatnio, flat white. Cykl czyszczenia urządzenia posiada odrębną podświetlaną ikonę, która przypomina o konieczności wykonania czynności konserwacyjnych. Na elegancki design urządzenia składa się prosta, minimalistyczna obudowa, a jego dopełnienie stanowią takie detale jak np. wykonana ze stali nierdzewnej tacka na filiżanki.

Urządzenie premium jakim jest Breville Prima Latte II, oferuje większą wygodę użytkowania. Pojemnik na mleko został powiększony z 480 ml do aż 600 ml pojemności. Daje nam to możliwość przygotowania np. sześciu cappuccino bądź trzech caffè latte bez konieczności dolewania mleka do zbiornika.

Breville Prima Latte II dostosowany jest do każdego rodzaju kawy mielonej lub jednorazowych saszetek ESE. Dzięki temu urządzenie jest wszechstronne i łatwo dostosowuje się do potrzeb każdego wymagającego konesera kawy jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z bogatym światem kawowych inspiracji.

Sugerowana cena detaliczna urządzenia: 1099 zł

Dostępny w dwóch kolorach: srebrnym oraz czerwonym.

Specyfikacja:

 • Ciśnienie 19 bar,
 • Możliwość przygotowania 2 kaw jednocześnie,
 • Wyjmowana taca ociekowa, ułatwiająca czyszczenie,
 • Wyjmowany zbiornik na mleko o pojemności 600 ml z możliwością przechowywania w lodówce,
 • Tworzy wyborne latte i cappuccino z Twoim ulubionym mlekiem,
 • Łatwy do czyszczenia,
 • Automatyczny wybór napoju po naciśnięciu 1 przycisku,
 • Pojedyncze i podwójne espresso,
 • Pojedyncze i podwójne cappuccino,
 • Pojedyncze i podwójne latte,
 • Tryb ręczny, by dostosować espresso,
 • Tryb tylko piana,
 • Otwarty system do zaparzania kapsułek 45mm ESE PODS i kawy mielonej,
 • 1.5l wyjmowany zbiornik na wodę, wystarczy na 10 cappuccino,
 • Bojler z aluminium odlewanego ciśnieniowo i system grzewczy Thermoblock,
 • Dostępny w dwóch kolorach: srebrny i czerwony.

O Newell Brands

Newell Brands to wiodąca, światowa firma produkująca dobra konsumpcyjne z bogatym portfolio znanych marek, w tym Paper Mate®, Sharpie®, Dymo®, EXPO®, Parker®, Elmer’s®, Breville, Coleman®, Jostens®, Marmot®, Rawlings®, Irwin®, Lenox®, Oster®, Sunbeam®, FoodSaver®, Mr. Coffee®, Rubbermaid Commercial Products®, Graco®, Baby Jogger®, NUK®, Calphalon®, Rubbermaid®, Contigo®, First Alert®, Waddington i Yankee Candle®. Skupienie na potrzebach Klientów, inwestycje w wiodące marki i kultura oparta na wydajności – te idee pozwalają Newell Brands pomagać ludziom w ich codziennym życiu, kiedy pracują, uczą się i bawią.


O DLF Sp. z o.o.

Autoryzowany importer i dystrybutor urządzeń Breville w Polsce. DLF sp. z o.o. z Gdyni istnieje na polskim rynku od początku lat dziewięćdziesiątych i specjalizuje się w sprzedaży nowoczesnych produktów z zakresu Hi-tech, robotyki i AGD. Celem DLF jest dostarczenie klientom najwyższej jakości urządzeń, które poprawiają jakość życia. Obecnie firma jest autoryzowanym importerem lub dystrybutorem m.in. marek takich jak: Crock Pot, Kohersen, iRobot, Stadler Form, Breville, FoodSaver, Laurastar, Segway-Ninebot.

 

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Jaki kierunek studiów wybrać?
Mam znajomą, która w wieku 59 lat zmieniła branżę:) I świetnie sobie radzi:)
Oglądanie filmów w sieci
Ostatnio w ogóle nie mam na to czasu...:/ A iść do kina to...
Problemy z leczeniem w publicznej s…
Chyba też muszę sprawdzić, na co się leczyłam, żeby później nie było zaskoczenia ;)
Jak często się badać?
Oszczędność ma to do siebie że potem i tak trzeba zapłacić i to...