Soraya LIFTENSE – nowość

8 stycznia 2016, dodał: Karolina

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

SORAYA LIFTENSIVE – PIERWSZA LINIA KREMÓW Z UNIKALNYM KONCEPTEM: LIFTING OD FUNDAMENTÓW jest to zaawansowana pielęgnacja skierowana do kobiet 40+, 50+ i 60+, których skóra potrzebuje nie tylko działania przeciwzmarszczkowego, ale także intensywnej odbudowy, głębokiej regeneracji oraz szybkiej poprawy jędrności i napięcia.

2015_liftensive_kompozycja

Koncepcja LIFTINGU OD FUNDAMENTÓW w formułach kremów LIFTENSIVE zrealizowana jest poprzez unikalne składniki aktywne:

  • Kompleks LIFT-UP : zawarty w kremach na dzień daje natychmiastowe, widoczne i wyczuwalne napięcie i wygładzenie, zapewniając efekt liftingu, dzięki któremu zmarszczki są mniej widoczne.
  • Kompleks DEEP-LIFT: zawarty w kremach na noc odbudowuje i regeneruje skórę od wewnątrz, w efekcie zapewniając redukcje zmarszczek i odmłodzenie wyglądu skóry. Dzięki takiemu, podwójnemu działaniu już w kilka tygodni skóra staje się bardziej jędrna, zmarszczki wygładzone, a twarz wygląda młodziej!

WIZ-2015-LIFT-kr-pod-oczy-box-292066

W linii LIFTENSIVE dostępne są kremy na dzień oraz kremy na noc dla trzech grup wiekowych 40+, 50+ i 60+ oraz krem pod oczy i liftingująca maseczka. Każdy produkt wzbogacony jest w składniki dodatkowe dopasowane do potrzeb skóry w danym wieku. Soraya LIFTENSIVE zapewnia skórze lifting od fundamentów: odbudowuje i regeneruje ją głęboko od wewnątrz nocą, a w ciągu dnia dodatkowo napina jej powierzchnię. Skóra staje się bardziej jędrna, zmarszczki są wygładzone, a twarz wygląda młodziej.

2015_liftensive_kompozycja2

Krem na dzień zawiera Lift Up Complex który daje widoczny i wyczuwalny efekt napinający oraz ujędrnienie skóry. Jednocześnie, nie powoduje nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia.

Krem na noc zawiera Deep Lift Complex, który sprawia że skóra staje się zregenerowana, bardziej jędrna, jakby „wypełniona”, co objawia się wizualnie jako zmniejszenie widoczności zmarszczek, poprawa napięcia i wygładzenie skóry. Efekty po 4 tygodniach kuracji (krem na dzień+ krem na noc): u 100% badanych kobiet 40+ nastąpiła poprawa jędrności skóry.

WIZ-2015-LIFT-maseczka-sas80x140-292428

W skład linii Soraya LIFTENSIVE wchodzą: kremy na dzień 40+ 50+ i 60+, kremy na noc 40+ 50+ i 60+, krem pod oczy i maseczka.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Jak radzicie sobie z pielęgnacją ce…
Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej, narażonej bardziej na problemy zmiany temperatury na zewnątrz?
Czy kosmetyki z kwasami przypominaj…
Czy kosmetyki z kwasami przypominają w zaletach peelingi, czy możecie mi zdradzić,...
Związek na odległość
Czytając, co piszecie, i dokładając do tego swoje doświadczenie, muszę stwierdzić, że związki na...
Jak znaleźć faceta nadającego się d…
Prawda, ale z drugiej strony to musi być niesamowite uczucie zobaczyć kogoś i...