Smile positive – uśmiech ma znaczenie | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Smile positive – uśmiech ma znaczenie

7 września 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

SEYSSO to polska marka, która od początku istnienia założyła sobie za cel zmianę perspektywy oraz wskazanie nowego kierunku w pielęgnacji jamy ustnej. Konsekwentnie – od 7 lat – tworzy produkty, które wychodzą naprzeciw potrzebom klientów i dbają o skuteczną ochronę zębów oraz dziąseł. Najnowsza kampania #SmilePositive jest przedłużeniem głównej idei brandu – piękny uśmiech, to zdrowy uśmiech.

Śmiech to zdrowie. Gdy śmiejemy się, nasz organizm wytwarza endorfiny – hormony odpowiedzialne za dobre samopoczucie. Jednak czasami nie czujemy się na tyle dobrze ze swoim uśmiechem, aby podzielić się nim z drugą osobą. Dlaczego? Przez lata powielane przeświadczenie, że piękny uśmiech to białe zęby, stało się źródłem niepewności i kompleksów. Aby uzyskać „hollywoodzki efekt”, poddajemy się różnym zabiegom, aby tylko uzyskać idealnie równy, biały rezultat. Zupełnie zapomnieliśmy, że prawdziwy urok tkwi właśnie w różnorodności oraz indywidualnych cechach, które tym bardziej dodają nam charakteru.

Do kampanii #SmilePositive SEYSSO zaprosiło swoich pracowników i przedstawia ich uśmiechy takimi, jakie są. Przede wszystkim szczere i… zaraźliwe. Czytając odpowiedzi na pytania „Co wywołuje w Tobie uśmiech?” lub „Kiedy się uśmiechasz?”, nie sposób nie unieść wesoło kącików ust. Marka podkreśla, że piękny uśmiech zaczyna się od zdrowia i dobrej kondycji naszej jamy ustnej. Niestety przez utarte stereotypy kolor zębów może wpłynąć na naszą pewność siebie, choć tak naprawdę nie powinien stanowić problemu, za jaki jest uznawany. SEYSSO zrywa z powszechnym wyobrażeniem o tym, jak powinien wyglądać piękny uśmiech i uczy nas łagodności oraz akceptacji. Powinniśmy częściej uśmiechać się, nie tylko do innych, ale przede wszystkim do siebie, a poranna pielęgnacja to idealny moment, aby rozpocząć dzień ze zdrowym uśmiechem.

Marka przekonuje, że warto śmiać się szeroko i głośno, a dzięki odpowiedniej pielęgnacji, możemy cieszyć się naszym uśmiechem jak najdłużej. Kampania Smile Positive łączy pielęgnację, profilaktykę oraz dbanie o urodę,  a także udowadnia, że każdy z nas posiada piękny uśmiech i może podzielić się nim z innymi.

 

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Szkło w domu, jak to u Was wygląda?…
Tak, ja już widzę jak kryształki szkła rozsypują się u mnie na podłodze. Zwłaszcza...
Torba podróżna czy walizka na kółka…
Najczęściej korzystam z walizek, bo przy cięższym bagażu nie trzeba się wysilać nosząc...
Maskowanie koloru licówkami
Tylko że teraz mnóstwo osób je nosi i oswajamy się z tym widokiem,...
Kosmetyki do pielęgnacji miejsc int…
Polubiłam się z szarym mydłem gdy zaczęły mi dokuczać ciągłe wysypki. Takiego perfumowanego nie...