URODA I ZDROWIE

Serum redukujące pory ZO® SKIN HEALTH OSSENTIAL® INSTANT PORE REFINERTM OSSENTIAL®

10 stycznia 2018, dodał: EKSPERTKA

ZO® SKIN HEALTH to marka założona w 2007 roku, przez amerykańskiego dermatologa dr Zein’a Obagi, eksperta w pielęgnacji i leczeniu skóry. Początkowo związany z marką Obagi Medical, stworzył system Nu-Derm i peeling Blue Peel, co pozwoliło mu uzyskać międzynarodową sławę wiodącego autorytetu w dziedzinie odmładzania i utrzymania zdrowej skóry.

Obecnie, innowacyjne zasady Dr Obagi polegające na przywracaniu zdrowia skórze uznawane są za złoty standard w zakresie pielęgnacji skóry. Dr Obagi to światowej klasy ekspert w dziedzinie peelingów chemicznych, stanowiących jeden z obszarów jego zainteresowań. Uznawany jest również za specjalistę w leczeniu przebarwień skórnych, często podejmując się najtrudniejszych przypadków z całego świata. W trakcie swojej kariery, Dr Obagi pracował jako międzynarodowy trener, szkoląc tysiące chirurgów plastyków i dermatologów podczas sympozjów naukowych na całym świecie. Jest on również autorem wielu publikacji i wykładowcą, który przeprowadził ponad 500 warsztatów oraz paneli dotyczących tematyki zdrowia i odmładzania skóry.
Dzięki swoim przełomowym odkryciom, Dr Obagi stał się synonimem efektywnej i holistycznej pielęgnacji skóry. Mówiąc wprost – ponownie zdefiniował i pogłębił naukę o zdrowiu skóry.

„Rozszerzone pory sprawiają, że skóra staje się podatna na szkodliwe działanie wielu czynników zewnętrznych, między innymi – zanieczyszczenie środowiska. Może to nasilić negatywny wpływ
i jeszcze bardziej przyczynić się do powstawania oznak przedwczesnego starzenia”
dr. med. Zein Obagi

W świecie pełnego zmiennego tempa życia, niekorzystnych warunków zewnętrznych oraz stresu nasza skóra nie ma lekko! Na twarzy zaczynają pojawiać się drobne linie, zmarszczki, widać wyraźną utratę nawilżenia, a cera przybiera ziemisty koloryt. Dr Obagi, światowej klasy ekspert w pielęgnacji przeciwstarzeniowej, do powyższych objawów zalicza także kolejny element – rozszerzone pory skóry.

NOWOŚĆ!
ZO® SKIN HEALTH OSSENTIAL® INSTANT PORE REFINERTM
OSSENTIAL® SERUM REDUKUJĄCE WIELKOŚĆ PORÓW

OSSENTIAL® INSTANT PORE REFINER to lekkie serum
o potwierdzonym, w badaniach klinicznych, działaniu zwężającym pory skóry, które jednocześnie chroni przed negatywnym wpływem czynników środowiskowych. Zawarty w preparacie ekstrakt z owoców dzikiej róży pomaga przywrócić równowagę skóry tłustej i zmniejsza ilość sebum na jej powierzchni, dzięki czemu zmniejsza widoczność porów skóry i niedoskonałości. Ekskluzywne kompleksy przeciwzapalne
i antyoksydacyjne chronią przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, zwłaszcza zanieczyszczeniami powietrza, które mogą przyczynić się do tworzenia stanów zapalnych w skórze. Serum ma działanie złuszczające, dzięki czemu odblokowuje pory skóry, przez co stają się węższe i płytsze,
a koloryt skóry zostaje wyrównany.

POJEMNOŚĆ: 29 g
CENA: około 290,00 zł

W GABINETACH DERMATOLOGII I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

KLUCZOWE SKŁADNIKI:

EKSTRAKT Z OWOCÓW DZIKIEJ RÓŻY: Pomaga przywrócić równowagę tłustej skóry i zmniejsza ilość sebum na jej powierzchni. Eliminuje błyszczenie skóry, natychmiast ją matowi. Zmniejsza widoczność porów skórnych i niedoskonałości.

FITOSFINGOZYNA SALICYLOILOWA: Złuszcza martwe komórki skóry wokół porów, zapobiegając ich zapychaniu. Odblokowane pory są węższe i płytsze, co sprawia, że skóra nabiera bardziej wyrównanego kolorytu, wydaje się gładsza i wygląda młodziej.

ZO-RSS2™: Ekskluzywny kompleks roślinnych komórek macierzystych: komórki macierzyste merystemu szanty zwyczajnej (Marrubium vulgare) i szarotki alpejskiej (Leontopodium alpinum) zapewnia mocną ochronę antyoksydacyjną i minimalizuje stany zapalne, by zapobiegać uszkodzeniom skóry w przyszłości.

ZOX12™: Ekskluzywny kompleks antyoksydacyjny uwalniający substancje czynne (zamknięte w mikro-kapsułkach witaminy A, C i E) w ciągu 12 godzin. Pomaga chronić skórę przed uszkodzeniami wywołanymi przez wolne rodniki i zapobiega pojawianiu się przedwczesnych oznak starzenia w przyszłości. Osłania również skórę przez szkodliwym promieniowaniem podczerwonym (IR).

UDOWODNIONA KLINICZNIE SKUTECZNOŚĆ W ZWALCZANIU PROBLEMÓW SKÓRNYCH ZWIĄZANYCH Z ROZSZERZONYMI PORAMI:

PO 1 TYGODNIU PO 4 TYGODNIACH

zaobserwowano zaobserwowano o tyle przeciętnie
zmniejszenie wielkości porów poprawę wyglądu faktury skóry produkt zredukował ilość
sebum na powierzchni skóry

Wyłączenie odpowiedzialności: Niezależne badanie kliniczne obejmujące 32 uczestników, przeprowadzone przez stronę trzecią
w celu oceny potencjału skuteczności produktu Ossential® Instant Pore Refiner. Po oczyszczeniu skóry za pomocą Oilacleanse™ uczestnicy badania aplikowali Ossential® Instant Pore Refiner dwa razy dziennie przez okres 4 tygodni. Stan skóry uczestników był oceniany przed rozpoczęciem badania i w tygodniach: pierwszym, drugim i czwartym.

OCENA UŻYTKOWNIKÓW OSSENTIAL® INSTANT PORE REFINER:

NATYCHMIAST PO APLIKACJI PO 1 TYGODNIU STOSOWANIA:

Wyłączenie odpowiedzialności: Niezależne badanie kliniczne obejmujące 32 uczestników, przeprowadzone przez stronę trzecią
w celu oceny potencjału skuteczności produktu Ossential® Instant Pore Refiner. Po oczyszczeniu skóry za pomocą Oilacleanse™ uczestnicy badania aplikowali Ossential® Instant Pore Refiner dwa razy dziennie przez okres 4 tygodni. Stan skóry uczestników
był oceniany przed rozpoczęciem badania i w tygodniach: pierwszym, drugim i czwartym.

JAK APLIKOWAĆ?

Ossential® Instant Pore Refiner jako element codziennej pielęgnacji skóry.

Pierwszym krokiem do osiągnięcia zdrowej skóry jest zastosowanie programu ZO® Getting Skin Ready, będący prostym systemem oczyszczania, złuszczania i tonizowania skóry.
Następny etap to aplikacja Ossential® Instant Pore Refiner, który zmniejsza widoczność porów skórnych, redukuje błyszczenie skóry i wygładza jej powierzchnię.

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Markowa odziez na rower dla kobiety…
Ja termo nie używam, jeżdżę w normalnych leginsach i bluzie. Najlepiej sprawdziły mi...
Tanie dodatki
Choć teraz można to uznać jako dodatek pod cieplejszy rozpinany sweter, to kupiłam sobie...
Praca zdalna
Dziewczyny a Wirtualna Asystentka? Co myślicie? Jest na FB taka grupa i tam...
studia- co nosić i w czym
Ja ubieram się normalnie ładna koszulka, czyste jeansy jakaś bluza i tyle. Ostatnio np.kupiłam...