URODA I ZDROWIE

Serial Wikingowie – mroczny świat wojowników

8 października 2014, dodał: Adrianna Kaczuba

Ludzie dzielą się zwykle na dwie grupy-  uwielbiających oglądać seriale oraz tych, którzy raczej od nich stronią. Jednak bez względu na to, do której z tych grup należycie, serial Wikingowie może Was pozytywnie zaskoczyć!

wikingowie

Serial produkowany od 2013 roku dla stacji History, mimo stosunkowo krótkiego stażu antenowego zyskał sobie wierne grono fanów na całym świecie. Ich liczba wciąż rośnie, ponieważ kolejne stacje telewizyjne wykupują prawa do jego emisji.

0379550

 

Wikingowie zabierają widza w podróż po świecie wojowników, gdzie męstwo stawiane jest na pierwszym miejscu, a bycie dobrym wojownikiem ma większe znaczenie niż to, czy jesteś kobietą czy mężczyzną.

W takim świecie osadzona jest historia młodego wikinga, Ragnara Lothbroka, któremu dzięki ambicji i nieposkromionej odwadze udaje się osiąść na tronie Jarla. Ragnarowi, w nowej roli, przyjdzie zmagać się nie tylko z licznymi przeciwnikami politycznymi, ale także z trudną grą jaką są uczucia. Twórca serii, Michael Hirst, ukaże widzowi serial, w którym każdy znajdzie coś dla siebie: wspaniałe sceny walk, porywające i trzymające w napięciu wyprawy łupieżcze, mroczne rytuały kultu prastarych bogów. Wszystko to zrealizowane z rozmachem, który zaskoczyć może niejednego fana takich serii jak Gra o tron. Warta uwagi jest też ścieżka dźwiękowa serialu (autorem większości utworów jest zespół Wardruna), której seria zawdzięcza tak unikalny klimat.

Jak dotąd ukazały się dwa dziesięcioodcinkowe sezony serialu, a kolejny planowany jest na 2015 rok. W Polsce możemy oglądać Wikingów w telewizji PULS.

d03c08d6a4f7bf7628f34801e0860d79

 

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do Serial Wikingowie – mroczny świat wojowników

  1. avatar NaWidelcu pisze:

    Oglądam i uwielbiam! Chociaż walki moim zdaniem są z lekka …niskobudżetowe ;)

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Książki
Dużo ebooków w bardzo dobrej cenie mają teraz na Virtualo. Prześledźcie. Jest co wybierać....
Cellulit - kosmetyki czy ćwiczenia?…
Szczerze mówiąc jesli chodzi o cellulit to ani to ani to może nie...
Jaj radzić sobie z zerwaniem?
To prawda, nawet psychologowie zalecają, żeby ten czas między związkami poświęcić na własne...
Co byś teraz wypiła?
Gorące kakao z pianką z bitej śmietany!