URODA I ZDROWIE

Sekrety szeptuch w samouzdrawianiu – recenzja

1 stycznia 2021, dodał: Anays

Współczesny świat jest pełen chorych ludzi, którym medycyna konwencjonalna proponuje tylko uśmierzanie dolegliwości, nie wnikając w przyczynę chorób. W tej sytuacji wiele osób szuka pomocy w tradycji ludowego leczenia, opartego na naturalnych metodach i znajomości kanałów energetycznych człowieka. Wiedzę tę posiadły szeptuchy, otoczone szacunkiem swojej społeczności kobiety, których moc uzdrawiania łączy się ze znajomością matrycy organizmu ludzkiego i umiejętnością przywracania jej równowagi.

Zgodnie z medycyną energetyczną, wszelkie choroby są wynikiem zachwiania tej równowagi. W tej sytuacji należy zastosować terapie, których szczegółowe opisy znajdują się w prezentowanym poradniku. Metody te są całkowicie bezpieczne i dostosowane do stanu zdrowia osób potrzebujących pomocy. Moc leczniczą mają tu zioła, przygotowane według dawnych receptur, sprawdzone ćwiczenia oraz inne sposoby samouzdrawiania, które pozwalają zlikwidować blokady fizyczne, duchowe oraz mentalne. To wyjątkowa książka pełna tajemnej wiedzy, dzięki której można poprawić swoje zdrowie już teraz.

Polecam ten poradnik każdemu, kto ceni naturalne metody leczenia i jest otwarty na nowe, pozytywne doświadczenia w swoim życiu. Autor przybliża tu wiele powszechnych chorób, ujmując je porządku alfabetycznym, co pozwala łatwo odnaleźć potrzebną treść i zdiagnozować własne dolegliwości i dobrać do nich najlepszą metodę. Wiele produktów, potrzebnych w tej terapii, jest łatwo dostępnych, co powoduje, ze zastosowanie terapii polecanych przez szeptuchy jest możliwe tu i teraz – a więc w warunkach domowych. Bywa, że elementem leczniczym jest drzewo, czy zioła rosnące niedaleko domu.

Książka zawiera wiele cennych informacji dotyczących przyczyn mnie i bardziej poważnych dolegliwości. Bywa nią wszechobecny dziś stres, niewłaściwa dieta, a także zakłócenia energetyczne w naszym otoczeniu. Warto dowiedzieć się więc, jak można uchronić się przed atakami energetycznymi i zneutralizować negatywne napięcie, które jest ich wynikiem.

Dzięki temu kompendium wiedzy, do niedawna dostępnej tylko wybranym, poznajemy skuteczne rytuały, które przywrócą pozytywną energię i doprowadzą do uruchomienia mechanizmu samouzdrawiania. Kluczowa jest tu umiejętność niwelowania blokad, powrotu do natury i zaufania wielowiekowej tradycji ludowego uzdrawiania, które było oparte na przywracaniu właściwego przepływu energii. Autorka pokazuje, jak wiele sił uzdrawiających tkwi w samej przyrodzie, choćby w rosnących w naszej okolicy ziołach czy drzewach.

Dużym atutem tej publikacji jest holistyczne podejście do poruszanego tematu. Autor sprawnie łączy rozważania na temat sfery duchowej z tymi, które dotyczą fizycznego aspektu naszego życia. Powoduje to, że czytelnikowi łatwiej jest zrozumieć, jaki wpływ na zdrowie ma nasze podejście do życia, psychika, jak istotny jest tu wpływ otoczenia i ludzi, których w nim spotykamy. Ważne jest, aby zagłębić się w tym, by dostrzec, jakie pozytywne aspekty ma nasza egzystencja. Sama świadomość tego pobudza przepływ dobrej energii, mającej leczniczą moc.

Zapraszam do lektury i codziennego korzystania z mądrości, która przez wieki służyła zdrowiu naszych przodków. Dziś może stać się ostatnią deską ratunku w sprawach, wobec których lekarze wciąż są bezradni.

Ania

Książkę poleca Studio Astropsychologii
Dziękujemy za przekazanie egzemplarza do recenzji –
Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Łysienie u kobiet - fakty i mity
Najpierw warto zastanowić się, jaka może być przyczyna wypadania włosów, a później można probować...
Fitness w domu
Na youtube są fajne filmiki jak ćwiczyć w domu, polecam
Moda na kosmetyki indyjskie?
Mam mydełko indyjskie, nawet fajny zapach, ale słabo się pieni.. Drugi raz nie kupię.
Sklepy z tańszymi świecami zapachow…
Ostatnio odkryłam aromatekę