Rodzinna Wielkanoc w Kołobrzegu. Co na tę okazję przygotował Hotel Diva SPA?

7 marca 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Wielkanoc to drugie, zaraz po Bożym Narodzeniu, najpiękniejsze święto w roku. Jego rodzinny charakter sprawia, że nie wyobrażamy sobie niedzielnego śniadania bez bliskich naszemu sercu osób. Wielkanoc możemy jednak obchodzić nie tylko w domu – święta są bowiem tam, gdzie celebruje je cała rodzina! W związku z tym, na tegoroczną Wielkanoc warto wybrać się nad polskie morze, a konkretnie do Kołobrzegu i spędzić ją z najbliższą rodziną w naprawdę wyjątkowej scenerii. Specjalnie na tę okazję Hotel Diva SPA przygotował swoją ofertę specjalną. Co czeka na nas w jej ramach?

rodzina

Rodzinna Wielkanoc nad polskim morzem

Hotel Diva SPA to nowoczesny ośrodek wypoczynkowy, który obok noclegów nad morzem, oferuje także dostęp do szerokiej oferty Wellness & SPA. W jej ramach każda osoba może zatroszczyć się o swoje zdrowie i dobre samopoczucie oraz spędzić urlop w naprawdę wyjątkowej, sprzyjającej odpoczynkowi i regeneracji atmosferze.

Hotel jest zlokalizowany w odległości zaledwie 250 metrów od morza, co pozwala na spędzanie wolnego czasu na długich spacerach, zabawach z dziećmi na świeżym powietrzu, a także zabieranie ze sobą czworonożnych członków naszych rodzin. Diva SPA jest bowiem miejscem przyjaznym nie tylko dla rodzin z dziećmi, ale także dla zwierząt domowych!

Do Kołobrzegu warto wybrać się szczególnie na zbliżające się wielkimi krokami Święta Wielkiej Nocy. Specjalnie na tę wyjątkową okazję, Diva SPA przygotował ofertę specjalną, przeznaczoną dla całej rodziny. W jej ramach goście będą wypoczywali w komfortowych pokojach, korzystali z hotelowego wyżywienia i zabiegów SPA, a także z atrakcji o typowo świątecznym charakterze, które pozwolą im poczuć prawdziwie wielkanocny klimat, jednak bez trudu i wysiłku wkładanego w organizację Wielkanocy w domu.

Wielkanocna oferta Hotelu Diva SPA dla całej rodziny

Kołobrzeski Hotel Diva SPA zaprasza wszystkich miłośników rodzinnych świąt na tradycyjną Wielkanoc nad polskim morzem. W jej ramach goście utrzymają zakwaterowanie w komfortowych, wyposażonych we wszystkie udogodnienia pokojach hotelowych, wyżywienie w formie śniadań i obiadokolacji serwowanych w formie bufetu, a także rabat 50% na wybrane zabiegi w SPA. Bez żadnych ograniczeń będzie można natomiast korzystać z kompleksu basenów z gejzerami i kaskadami wodnymi, seansów w grocie solnej, Sali Fitness, a także całego hotelowego kompleksu Wellness.

wielkanocne śniadanie w hotelu

Aby wprowadzić gości w prawdziwie wielkanocną atmosferę, Hotel Diva SPA zaplanował także szereg świątecznych atrakcji. W Wielki Piątek i Wielką Sobotę serwowane będą postne posiłki, a przygotowania do świętowania zostaną wzbogacone o rodzinne przygotowywanie koszyczków wielkanocnych. Odbędą się także koncerty wielkanocne.

Najmłodsi goście podczas pobytu także nie będą mogli narzekać na nudę – na nich na miejscu czekać będzie bowiem bogaty program animacji dla dzieci, który odbędzie się zgodnie z harmonogramem dostępnym w hotelu. W ramach atrakcji dla gości w każdym wieku można będzie natomiast korzystać z ping-ponga, piłkarzyków, bilardu, a także uzyskać 20% zniżkę na squasha. Wszystko to już wkrótce – od 7 do 11 kwietnia 2023 r. w Kołobrzegu!

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz