URODA I ZDROWIE

Rekonstrukcja brwi – efekty zabiegu, różne metody

21 stycznia 2019, dodał: Natalia1379

Brwi to bardzo istotny element kobiecej urody dla niektórych pań podstawa w wyglądzie i nadania twarzy odpowiedniego kształtu. To właśnie one nadają twarzy charakteru, wydobywają piękno oczu i nadają im lepszy wygląd.

Niestety sporo z nas nie może się cieszyć równymi, pełnymi idealnymi brwiami. Zbyt Jasne, zbyt ciemne zbyt rzadkie czy niesymetryczne mogą być wynikiem uwarunkowań genetycznych, przebytych chorób oraz nadmiernego wyskubywania lub nieumiejętnej depilacji w przeszłości. Jednak standardowe usługi gabinetów kosmetycznych, takie jak regulacja oraz malowanie henną, nie są w stanie poprawić wyglądu przerzedzonych czy wybrakowanych brwi, a ich efekty utrzymują się do kilka dni. W efekcie wiele kobiet każdego ranka musi poświęcić cenny czas na stylizację brwi za pomocą makijażu.

Na czym polega zabieg?

Jest to stosunkowo nowy zabieg i nie dostępny we wszystkich salonach kosmetycznych (na razie!) Jednak znajdziemy go w takich salonach jak: Salon Monroe w Kielcach, Salon Velure/ Ne You / Ambasada Urody w Warszawie, Salon Beautyfilskin w Gdyni. Tutaj możemy zapisać się na wizytę i wypróbować tę przyjemność na własnych brwiach. Kobiety bardzo chętnie się zapisują i korzystają z ułatwień jakie im ten zabieg oferuje. Jest to metoda nieinwazyjna, efekt utrzymuje się do 4 tygodni w zależności jak dbamy o nasze nowe brwi. Wyróżniamy dwie metody w zależności jaki efekt chcemy uzyskać,  czyli building oraz sculpting.

Pierwsza z nich jak sama nazwa mówi polega na wypełnieniu sztucznymi włoskami naszych brwi, aby nie miały prześwitów, żadnych niepożądanych ubytków, jednak chcemy aby nadal był to jak najbardziej naturalny efekt. Cel jest taki, aby łuk brwiowy był ładny i wyrazisty, jednocześnie nieprzesadnie gęsty. Druga z nich sculping ma na celu dorysowywanie bardzo cienkim drucikiem brakujących włosków specjalną farbką strukturalną, która również utrzymuje się do 4 tygodni. Zabieg jest polecany głównie dla kobiet, które mają małe ubytki np. nie mają początku lub końca brwi. Dodatkowo w produkcje jest serum, które przyspiesza wzrost naszych naturalnych brwi, dzięki czemu nie niszczymy i nie zabieramy szansy na odrost naturalnie z małą pomocą. Obie metody można zastosować jednocześnie dla bardziej efektywnego wyglądu, pięknych gęstych brwi, którymi będziemy mogły się cieszyć bez codziennego poprawiania i domalowywania. Rekonstrukcja jest bardzo przydatna również dla kobiet po chemioterapii. Ceny tej wygody wąchają się pomiędzy 100 zł a 200 zł w przypadku metody łączonej.

Dla kogo ten rodzai zabiegu?

Nie ma co ukrywać, trwałość tego zabiegu jest nieporównywalna do efektu microbandingu. Możesz się na niego zdecydować jeśli poniższe punkty dotyczą ciebie! – nie czujemy się pewnie malując swoje brwi, a nie możemy zdecydować się na poważniejszy i trwalszy zabieg taki jak henna. – nie mamy czasu ani ochoty codziennie tracić kilak cennych minut na malowanie tej części, mimo wszystko mamy 4 tygodnie spokoju.

– Na specjalną okazję, kiedy chcemy, aby nasze brwi były w idealnym stanie, pięknie podkreślone i każdy włosek był na swoim miejscu przez resztę wieczoru.

– Próba generalna przed microblendingiem?

A jakieś przeciwwskazania?

– wysypka, aktywny trądzik, podrażniona skóra.

– uczulenie na hennę.

– bezpośrednio po peelingu chemicznym, kasach czy mikrodermabrazji.

Brwi to bardzo istotny element kobiecej urody dla niektórych pań podstawa w wyglądzie i nadania twarzy odpowiedniego kształtu.

To właśnie one nadają twarzy charakteru, wydobywają piękno oczu i nadają im lepszy wygląd.

Niestety sporo z nas nie może się cieszyć równymi, pełnymi idealnymi brwiami. Zbyt Jasne, zbyt ciemne zbyt rzadkie czy niesymetryczne mogą być wynikiem uwarunkowań genetycznych, przebytych chorób oraz nadmiernego wyskubywania lub nieumiejętnej depilacji w przeszłości.

Jednak standardowe usługi gabinetów kosmetycznych, takie jak regulacja oraz malowanie henną, nie są w stanie poprawić wyglądu przerzedzonych czy wybrakowanych brwi, a ich efekty utrzymują się do kilka dni. W efekcie wiele kobiet każdego ranka musi poświęcić cenny czas na stylizację brwi za pomocą makijażu.

zobacz również:

Modne brwi – urodowe trendy i triki

Idealne brwi krok po kroku

Jak stylizować brwi względem kształtu twarzy?

Sposoby na piękne rzęsy i brwi

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Praca zdalna
Dziewczyny a Wirtualna Asystentka? Co myślicie? Jest na FB taka grupa i tam...
studia- co nosić i w czym
Ja ubieram się normalnie ładna koszulka, czyste jeansy jakaś bluza i tyle. Ostatnio np.kupiłam...
Czy fajna biżuteria sprawia, że czu…
Ja nawet jak ubieram się w jeansy Rose z Cross Jeansu, jakaś fajną bluzeczkę,...
Sukienka
Bardzo fajna jest sukienka, w kolorze antracyt, w kroju regularnym, rękawem 3/4. https://www.jeans24h.pl/damska-sukienka-cross-jeans-sukienka-92112-anthracite-021-92112-021-p-186416.html