Przyszłościowe studia podyplomowe

29 sierpnia 2018, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Szukasz ciekawych studiów podyplomowych, które zapewnią Ci dobrze płatną i satysfakcjonującą pracę? Dietetyka to świetny wybór! Studia podyplomowe na Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu pozwolą na zdobycie niezbędnej wiedzy i umiejętności, dzięki którym możesz wykonywać przyszłościowy zawód. Szkoła z siedzibą w Poznaniu działa także zamiejscowo, posiadając wydziały w takich miastach jak Gdynia i Szczecin. Jeśli nadal zastanawiasz się, czy dietetyka to kierunek dla Ciebie, przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej.

 

Szukasz ciekawych studiów podyplomowych, które zapewnią Ci dobrze płatną i satysfakcjonującą pracę? Dietetyka to świetny wybór! Dietetyka – studia podyplomowe na Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu pozwolą na zdobycie niezbędnej wiedzy i umiejętności, dzięki którym możesz wykonywać przyszłościowy zawód. Szkoła z siedzibą w Poznaniu działa także zamiejscowo, posiadając wydziały w takich miastach jak Gdynia i Szczecin. Jeśli nadal zastanawiasz się, czy dietetyka to kierunek dla Ciebie, przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej.

Studia podyplomowe – dietetyka Poznań i Gdynia

W dzisiejszym świecie coraz więcej osób walczy z nadwagą, która zaliczana jest obecnie do chorób cywilizacyjnych oraz dolegliwościami pokarmowymi, wykluczającymi niektóre produkty z diety. Otyłość jest poważnym zagrożeniem dla zdrowia i prowadzi do wielu powikłań oraz schorzeń takich jak cukrzyca, miażdżyca czy problemów z układem krwionośnym. Walka z nadprogramowymi kilogramami wymaga zmiany trybu życia oraz zbilansowanej i zdrowej diety, niestety wiele osób nie jest w stanie samodzielnie uporać się z problemem i szuka specjalisty, który pomoże poradzić sobie z alergiami pokarmowymi. Dobrze wykształcony specjalista zaplanuje odpowiednią dietę, która wykluczy alergenne pokarmy lub pozwoli na zrzucenie zbędnych kilogramów. Dzięki pomocy dietetyka w Gdyni, osoby zmagające się z otyłością lub innymi dolegliwościami będą mogły odżywiać się zdrowo i prowadzić zbilansowaną dietę.

Czego nauczą Cię studia podyplomowe w Gdyni?

W trakcie trzyletnich studiów podyplomowych w Gdyni na kierunku dietetyka zdobędziesz gruntowną wiedzę z zakresu żywienia, technologii żywności oraz anatomii. Takie zajęcia jak biochemia żywności czy mikrobiologia żywości przygotują Cię do wykonywania zawodu oraz pozwolą zrozumieć jak jedzenie wpływa na organizm człowieka. Kierunek, jakim jest dietetyka, leży na pograniczu medycyny, żywienia i biochemii, dzięki temu zajęcia na studiach podyplomowych w Poznaniu są bardzo zróżnicowane oraz interesujące. Oprócz wykładów i ćwiczeń adepci uczestniczą w laboratoriach i seminariach, zróżnicowany program zajęć kompleksowo przygotowuje do przyszłego zawodu.

Absolwent studiów podyplomowych z dietetyki na rynku pracy

Po ukończeniu studiów na kierunku dietetyka w Poznaniu lub Gdyni absolwenci mogą ubiegać się o pracę w rozmaitych firmach specjalizujących się w doradztwie żywieniowym lub też otworzyć własny gabinet. Są doskonale przygotowani do pracy w placówkach medycznych oraz prywatnych gabinetach. Dietetyka to dziedzina, która przeżywa obecnie renesans. Wraz ze wzrostem świadomości społeczeństwa na temat zdrowego żywienia, coraz więcej ludzi udaje się do specjalisty, by ten dobrał odpowiednią dietę do ich wieku, płci oraz stanu zdrowia. Dlatego zapotrzebowanie na dobrze wyszkolonych specjalistów stale rośnie. Jeśli więc szukasz ciekawej ścieżki rozwoju, która pozwoli na wykonywanie interesującego zawodu, sprawdź ofertę Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu lub oddział zamiejscowy w Gdyni i zainwestuj w swoją przyszłość.

 

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Nauka angielskiego
Ja najlepiej się uczę oglądając np. filmy z napisami, wtedy zapamiętuję całe wyrażenia.
Tanie dodatki
Biżuteria vintage jest tania i ponadczasowa:)
Testowane kosmetyki.
U mnie jest teraz szał na odżywki do włosów, testuję 3 i wybiorę...
Problemy z trądzikiem
Spróbujcie diety, ograniczając ostre przyprawy i tłuszcz powinno być lepiej.