Przystanek Tleń – idealne miejsce na wypoczynek w Borach Tucholskich

16 grudnia 2019, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Leśny krajobraz kochają i doceniają grzybiarze i wielbiciele dziewiczej przyrody, a tych, którzy nie doświadczyli obcowania z leśną naturą, drzewa i zielone ścieżki szybko potrafią do siebie przekonać. Szukając najbardziej atrakcyjnego kompleksu leśnego w Polsce, warto odwiedzić Bory Tucholskie. Dlaczego? To największe skupisko drzewostanu na terenie kraju, gdzie dobra energia płynie z każdego zakamarku. Warto tam jednak pozostać dłużej i cieszyć się bogactwem naturalnej roślinności, która odpręża i uspakaja. Warto także na podróżniczej mapie odnaleźć Tleń noclegi, aby mieć pewność efektywnego wypoczynku. Przystanek Tleń jest punktem, który swoją atmosferą i zapleczem zachęca do zatrzymania się – nie tylko na trasie przejazdu, ale też celem doświadczenia nieznanych dotąd wrażeń.

Tleń – atrakcje, które oferuje sama Matka Natura

Dlaczego Tleń Hotel to idealne miejsce do odpoczynku, mimo, że nie jest zlokalizowany w popularnych kompleksach turystycznych? Odpowiedź na to pytanie tłumaczy sama natura, otaczająca Przystanek Tleń, która jest wizytówką regionu i magnesem ściągającym podróżnych, swoją dobrą energią. Jakie jest bowiem współczesne życie? Głośne, szybkie i nacechowane technologią, która z jednej strony ułatwia i pomaga, z drugiej zaś potrafi zmęczyć. Planując urlop z rodziną często wybiera się popularne, nadmorskie lub górskie tereny, w których oprócz walorów przyrodniczych można spotkać? Tłumy ludzi. Czy znajdzie się tam też miejsce na odpoczynek, spokój i przebywanie z przyrodą, oraz najbliższymi? Raczej nie. Może zatem warto rozpatrzyć przyjazd do Borów Tucholskich i odkryć w nich swoje miejsce na ziemi?

Tleń dla tych, którzy nie wierzą w bajki

Jeśli komuś wydaje się, że Bory Tucholskie to nuda, Tleń atrakcje udowadniają, że przygody w gąszczach lasów czekają za każdym pagórkiem, krzakiem i drzewem. Czy jest ktoś, kto nie zna bajki o Alicji w Krainie Czarów? Czy to na pewno bajka? Krajobraz Borów Tucholskich swoim urokiem stawia inną hipotezę. Gąszcze listowia, tajemniczo obrośnięte drzewa, zakamarki lasu, torfowiska, wijące się rzeki, oraz jeziora udowadniają, że potęga natury może stworzyć baśniową iluzję. Nikt nie wie, czy zza zakrętu nie wyskoczy Marcowy Zając? W samym sercu tych wydarzeń, na gości czeka Przystanek Tleń.

Tleń hotel – dlaczego warto zatrzymać się na dłużej?

Tleń noclegi w Przystanku Tleń to długie wieczory, spędzane w cieple domowej atmosfery z zaglądającym do okna, nieśmiałym księżycem, oraz zachęcające poranki ze melodią śpiewu ptaków. Kameralny pensjonat, położony nad rzeką Wda, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Narodowego zachęca przyjezdnych do zatrzymania się na trasie podróży, zjedzenia pysznych, przygotowywanych z najwyższą starannością posiłków, a także skorzystania z bazy noclegowej, która z pewnością wpisze się w stały punkt kolejnych odwiedzin.

Ucieczkę od zgiełku i hałasu miasta warto ulokować w Przystanek Tleń, ponieważ bliskość natury potrafi skutecznie ładować akumulatory, odprężyć, zrelaksować. Tleń hotel w postaci Przystanku Tleń położony jest przy drodze, której każdego dnia podążają turyści, zmierzający w kierunku nadmorskich kurortów, oraz powrotnych kierunkach do domów. Każdy kto jednak zatrzymuje się w tym tajemniczym zajeździe i spróbuje lokalnych specjałów, potrafi zmienić decyzję o wyznaczonym celu na wakacyjnej mapie. Zaplecze budynku, które posiada bogatą historię, kusi smakami i aromatami, serwowanymi przez mistrzowską rękę szefa kuchni, a okolica skłania ku poszukiwaniom leśnych przygód. Tuż obok pensjonatu znajduje się zbiornik zaporowy rzeki Wdy, który skłania do uprawiania sporów wodnych, a także zażywania kąpieli i odpoczynku na przygotowanych i strzeżonych plażach. W przytulnych wnętrzach pensjonatu można znaleźć pożądany spokój, a na koneserów i piwoszy czeka uczta dla podniebienia, w postaci rzemieślniczego browaru, gdzie samodzielnie produkowany jest złoty nektar. Codzienne wędrówki po lesie mogą być zatem zwieńczone chwilami odpoczynku przy kuflu smakowitego piwa w towarzystwie restauracyjnych przysmaków.

 

 

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Tanie dodatki
Ja lubię niedrogie dodatki, bo nie przywiązuję się do biżuterii na co dzień wybieram...
Filmy
To ja ostatnio oglądałam "Rytuał". Całkiem przyjemny. Teraz na dziś planujemy obejrzeć jakiś triller....
Seriale
Mnie mega wciągneła "Chyłka". Zazwyczaj nie oglądam polskich seriali ale ten jest świetny,...