Przewijak na łóżeczko – co warto wiedzieć?

11 marca 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Przewijak na łóżeczko jest jednym z praktyczniejszych rozwiązań, ułatwiającym opiekę nad maluszkiem. Co więcej, jest to produkt, który należy zakupić już podczas kompletowania wyprawki dla noworodka. Zmiana pieluchy oraz ubieranie malucha na przewijaku jest dużo sprawniejsze, zwłaszcza że czynności te wykonuje się przynajmniej kilka razy na dobę. Co trzeba wiedzieć jeszcze o przewijaku i na jaki produkt warto się zdecydować? Zachęcamy do lektury.

przewijak dla dziecka

Jakie zalety ma przewijak na łóżeczko?

Dobrze dopasowany przewijak na łóżeczko zapewnia komfort podczas czynności pielęgnacyjnych zarówno dziecku, jak i rodzicowi. Ponadto, dzięki niemu można mieć w zasięgu ręki wszystkie kosmetyki i artykuły, które są pomocne podczas przewijania, czy ubierania malucha. Wystarczy je po skończonych czynnościach pielęgnacyjnych ułożyć na przewijaku.

Na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Należy pamiętać, że przewijak na łóżeczko ma zapewnić bezpieczeństwo maluszkowi, dlatego warto zdecydować się na zakup produktu, który ma nieco wyższe boki. Koniecznie trzeba również użytkować go zgodnie z zaleceniami producenta. Powinien on zostać również odpowiednio i stabilnie zamontowany, a przed nabyciem konkretnego modelu, należy sprawdzić, czy produkt jest wysokojakościowy i wytrzymały.

Co więcej, kupując przewijak na łóżeczko, trzeba zwrócić uwagę na rozmiary produktu. Warto zdecydować się na artykuł nieco szerszy, na przykład 50×80 cm lub 50x70cm, dzięki czemu o wiele łatwiej będzie Ci się wykonywało wszystkie czynności pielęgnacyjne. Rozsądnie jest także zwrócić uwagę na maksymalne obciążenie przewijaka tak, aby produkt nie stał się za kilka tygodni zbyt mały, gdyż jak wiadomo, noworodki bardzo szybko rosną.

Sprawdzone i bezpieczne przewijaki na łóżeczko

Decydując się na przewijak na łóżeczko, warto zakupić sprawdzone produkty. Polecamy szczególnie zakupy w sklepie Ceba Baby. Znajdziesz tam wysokojakościowe przewijaki wykonane ze starannie wyselekcjonowanych, atestowanych materiałów. Produkty są łatwe w czyszczeniu, ale także bezpieczne w kontakcie z delikatną, wrażliwą skórą małego dziecka. Przewijaki te mają 3 cm wypełnienie, co zapewnia dziecku komfort.

W asortymencie Ceba Baby znajdziesz przewijaki na łóżeczko w ciekawych wzorach oraz kolorach, dzięki czemu dobierzesz najbardziej odpowiadające Ci produkty, które dopasujesz do pokoju maluszka. Artykuły dostępne są również w dwóch, popularnych wymiarach: 50×70 cm i 50×80 cm.

Funkcjonalne przewijaki zostały stworzone po to, aby ułatwiać rodzicom opiekę nad maluszkiem. Dzięki nim można dużo szybciej zmienić dziecku pieluszkę, a także wykonać podstawowe czynności pielęgnacyjne. Wielu rodziców wykorzystuje również przewijaki do ubierania maluszka. Przed zakupem konkretnego produktu należy zwrócić uwagę na wysoką jakość. W tym wypadku warto skupić się na wymiarach oraz na materiałach, z jakich wykonane są te artykuły. Jeśli szukasz sprawdzonego produktu, warto zdecydować się na zakupy w sklepie Ceba Baby. Znajdziesz tam bezpieczne przewijaki na łóżeczko w ciekawych wzorach i kolorach. Z pewnością uda Ci się kupić taki, który będzie pasować do pokoju Twojego malucha.

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz