Premiera 5. sezonu „Gry o Tron”

21 kwietnia 2015, dodał: Adrianna Kaczuba

Długie przerwy między emisją kolejnych sezonów seriali, to dla ich wiernych fanów chleb powszedni. Gra o Tron, to jedna z najpopularniejszych obecnie serii, na której następny sezon, widzowie musieli poczekać prawie rok. Jednak od 12 kwietnia HBO rozpoczęło, długo wyczekiwany i niezwykle głośno promowany, 5 sezon serialu!

gra-o-tron-plakat

 

Obecnie chyba każdy otarł się już w jakiś sposób o „Grę o Tron”. Serial, który gromadzi przed telewizorami miliony widzów na całym świecie okazał się jednym z największych hitów telewizyjnych, a producenci z pewnością nie mogą narzekać na brak dochodów.

5 sezon serialu, według zapewnień producentów, zrealizowany został z jeszcze większym rozmachem niż poprzednie. Dotychczas krajobrazy Siedmiu Królestw kręcone byłby w takich lokacjach jak: Irlandia Północna, Chorwacja, Islandia, Maroko, Malta oraz Stany Zjednoczone. Obecnie dołączy do nich także Hiszpania, gdzie będą się rozgrywały sceny z Dorne.

10453321_669640983085657_2630714911056599532_n__1404226815_80.111.179.106

Widzowie będą mieli okazję podziwiać zarówno nowe miejsca jak i bohaterów, bowiem właśnie w tym sezonie akcja serialu częściowo przenosi się do słonecznego Dorne, skąd wywodzi się ród Martellów, reprezentowany w poprzednim sezonie przez księcia Oberyna. Poznajemy tutaj jego nieślubne córki, Żmijowe Bękarcice- Obarę, Nymerię i Tyenę, które zaskakują nie tylko wyjątkową urodą, ale także biegłością w walce.

Widzowie będą mieli także okazję poznania dalszych losów zbiegłego z Królewskiej Przystani Tyriona, który za namową Varysa zmierza do osławionej Matki Smoków, Daenerys Targaryen, by pomóc jej zdobyciu Żelaznego Tronu.

Game-of-Thrones-Season-5-Varys-and-Tyrion

 

Game-Thrones-Season-5-Set-Pictures

5 sezon wniesie także wiele nowych informacji, jeśli chodzi o losy młodych Starków oraz ich przyrodniego brata, Jon’a Snowa, którego po obronie Muru z 4 sezonu serii, czekają teraz dyplomatyczne wyzwania!

Wspaniałe kostiumy, piękne i bardzo zróżnicowane krajobrazy, doskonała obsada… oraz kilka innych atutów, dobrze znanych stałym widzom serialu, zagwarantują nam świetną rozrywkę w kolejnym sezonie serii, którą gorąco polecam!

 


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Duże rozmairy - sklep EDorota.pl
Cena:
179 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Technologia żywej wody "Living Water Technology"
Cena:
390 zł
Sklep EDorota.pl
Cena:
199 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Krzesełka barowe
Na pewno są wygodne...? W domu to jednak chciałabym wypocząć siedząc:)
Frędzle - obszywki i koronki
Fajne takie frędzle, tylko mój kot by je obgryzał, on wszystko co wystaje, tak załatwia...
Problem z czyszczeniem okapu
Woda z octem - działa nawet na silnie zabrudzony tłuszczem!
stan surowy - stan zamknięty
Dach i okna to podstawa, żeby budynek nie niszczał, bo nie zawsze są pieniądze,żeby...