URODA I ZDROWIE

Porozmawiajmy o zdrowiu!

15 września 2010, dodał: Redakcja

Marta Bizoń z Krakowiankami o zdrowiu!

O konieczności wykonywania badań profilaktycznych stale słyszymy z ust lekarzy i specjalistów, a także przy okazji różnego rodzaju kampanii społecznych. Wciąż jednak mamy opory przed regularną obecnością w gabinetach lekarskich.  Nadal tkwi w nas przekonanie, że dopóki nic nas nie boli i nie odczuwamy wyraźnego dyskomfortu, wszystko jest w porządku. Ze świadomością   w tym zakresie jest już jednak znacznie lepiej niż kilka lat temu, a to głównie dzięki Kobietom. To Wy znacznie częściej rozmawiacie o zdrowiu i dbacie o nie, a także przekonujecie do tego Waszych mężczyzn i Wasze rodziny. To właśnie z myślą o kobietach przygotowaliśmy i realizujemy projekt „Porozmawiajmy o zdrowiu”. I bardzo się cieszymy, że nie pozostajecie obojętne na nasz przekaz. – mówi pomysłodawca i organizator akcji, Agata Niemiec.  Świadczą o tym pełne sale podczas kolejnych spotkań oraz pozytywne reakcje, z jakimi się spotykamy. Dzięki temu wiemy, że trzeba i że warto akcję kontynuować – dodaje.

Zaczęło się w październiku 2007 roku, kiedy to w krakowskim Pałacu Pugetów Agencja Image Line Communications zorganizowała pierwsze spotkanie „Porozmawiajmy o zdrowiu”. Wówczas honorowy patronat nad akcją objęła prezydentowa Jolanta Kwaśniewska, która od lat włącza się programy wczesnego wykrywania schorzeń. Potem do kolejnych edycji udawało się zapraszać takie znane i cenione kobiety, jak Anna Treter, Ewa Kuklińska czy Emilia Krakowska.
Wspólnie poruszano tematy trudne i ważne społecznie, co ułatwiała kameralna, przyjazna atmosfera oraz charakterystyczny styl prowadzenia rozmów. Spora dawka wiadomości poparta wypowiedziami specjalistów w dziedzinie zdrowia była za każdym razem uzupełniana o to, co każda z nas lubi najbardziej. Doradzano między innymi, jakie zabiegi czy ćwiczenia wykonać, by jeszcze piękniej wyglądać czy jak skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów.

Na najbliższe spotkanie „Porozmawiajmy o zdrowiu” zapraszamy 23 września 2010 roku  na godz. 18 do stylowych wnętrz Hotelu Rubinstein przy ulicy Szerokiej 12, pięknie usytuowanego obiektu w samym sercu krakowskiego Kazimierza.

Profilaktyka raka piersi, testy na wykrycie wirusa HPV, sposoby na ustrzeżenie się przed przeziębieniem i grypą, nowości w kosmetologii czy nowe trendy w fitnessie to tylko niektóre z tematów, jakie poruszymy.
O zdrowiu i nie tylko porozmawiamy z naszym Gościem Specjalnym, znaną i lubianą krakowską aktorką Martą Bizoń.

Ze spotkania wyjdziecie bogatsze nie tylko o konkretną wiedzę. Zaplanowaliśmy wiele atrakcji takich jak poczęstunek, karnety na fitness do wylosowania czy upominki kosmetyczne.

Impreza ma charakter otwarty, a udział w niej jest nieodpłatny. Więcej szczegółów na:  www.porozmawiajmyozdrowiu.com.


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Ubiór na rozmowę kwalifikacyjną
Krawat niekoniecznie, ale koszula z długim rękawem owszem.
Czy brać z nim ślub?
Też jestem zdania, że lepiej się wstrzymać niż potem żałować
Naklejki na paznokcie
Na ali jest ogromny wybór tyle że długo się czeka na dostawę
wypadające włosy
Gubiłam mnóstwo włosów przez anemię, zaczęłam suplementować żelazo i używać szamponu hair medic. Powoli...