Pięć przykładów idealnych wzorów na koszulki dla par

4 listopada 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Miłość można wyrażać na różne sposoby. To wspólne spędzanie czasu, robienie sobie prezentów, okazywanie czułości. Zakochane pary mogą również sięgnąć po koszulki dla par. To element garderoby, który może wyrazić miłość, pokazać, że dwoje ludzi naprawdę się kocha i – co ważne – nie wstydzi się swojego uczucia. Pomysłów na koszulki dla zakochanych jest całe mnóstwo. W związku z tym bardzo często pojawia się problem z wyborem tej odpowiedniej. Podpowiadamy, jakie koszulki dla par sprawdzą się naprawdę dobrze.

koszulki dla par

Gotowe koszulki dla par czy koszulki z własnym nadrukiem?

Jeśli interesują Cię koszulki dla par, musisz pamiętać, że w grę wchodzą dwie opcje. Możesz zdecydować się na kupno gotowej koszulki bądź zamówić taką, na której znajdziesz się wybrany przez Ciebie nadruk. Oba rozwiązania mają oczywiście swoje zalety. Kupując gotową koszulkę, nie musisz zastanawiać się nad tym co na niej umieścić, a także jak ulokować nadruk, aby koszulka wyglądała dobrze. Jeśli jednak postawisz na model z własnym nadrukiem, możesz mieć pewność, że będzie to koszulka w stu procentach dopasowana do Ciebie i Twojej drugiej połowy.

Czy koszulka ze zdjęciem to dobry wybór?

Jeśli mówimy o koszulkach idealnych dla par, musimy zacząć od tej najbardziej standardowej. To oczywiście koszulka ze wspólnym zdjęciem. Wystarczy wybrać Wasze wspólne zdjęcie – na przykład z wakacji – a następnie zlecić wykonanie koszulki z takim nadrukiem. Takie koszulki dla par ze wspólnym zdjęciem to świetny pomysł na prezent z okazji Walentynek bądź rocznicy. Niektórzy traktują takie koszulki jako te odpowiednie wyłącznie w domu, inni bez skrępowania zakładają je, wychodząc na ulicę.

Serca i inicjały

Jeśli interesują Cię koszulki dla par idealnie wpisujące się w klimat miłości, to modele z sercami i inicjałami z pewnością Ci się spodobają. Niektórzy powiedzą, że takie koszulki są oklepane i po prostu nudne. Wystarczy jednak zdecydować się na samodzielne przygotowanie nadruku, aby wcale tak nie było. Serca mogą mieć różną wielkość, kształt, mogą nachodzić na siebie bądź być całkowicie niezależne. Również to, jak zostaną wkomponowane inicjały partnerów wpłynie istotnie na ostateczny wygląd koszulki.

Indywidualny symbol miłości

Koszulki dla par nie muszą mówić o miłości wprost. Można zdecydować się na motyw, który będzie zrozumiały wyłącznie dla zakochanej pary. Idealnie wpisuje się w to symbol, który znany będzie tylko dla partnerów. Może to być coś, co wyjątkowo mocno kojarzy się z miłością, jaką partnerzy obdarzyli siebie nawzajem np. cytat z ulubionej piosenki lub z filmu, który oglądaliście na pierwszej randce.

Imię partnera

Wspomnieliśmy już o koszulce z inicjałami. Świetną propozycją są również modele z imieniem partnera. Zamawiając dwie koszulki, na jednej umieszcza się imię jednej osoby, na drugiej zaś partnera. Oczywiście dana osoba nosi koszulkę z imieniem swojej drugiej połówki. Takie koszulki dla par cieszą się naprawdę dużą popularnością. To prosty projekt, który nie wymaga specjalnego wysiłku. Z jego przygotowaniem poradzi sobie każdy.

Uzupełniające się nadruki

To idealny pomysł na wspólne wyjście. Oto propozycje napisów dla niego: MR, Książę z Bajki,  Najlepsze Ciacho, Jaśnie Pan, Prawdziwy Romeo a dla niej: MRS, Księżniczka z Bajki, Najlepsza Babeczka, Jaśnie Pani, Prawdziwa Julia. To propozycja dla par, które mają duże poczucie humoru.

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Ile zarabia sie w Szwecji
Teraz zapowiada się tam recesja tak że już to nie będzie taki korzystny kierunek...
wybielanie zębów
U mnie problem jest z tym, że lubię kawę i mocną herbatę...
Pralka - jaką kupić?
Ja lubię takie ładowane od góry.
Czy ktoś jeszcze wierzy że można si…
Ja już nie wierzę, owszem jest chwilowe zauroczenie a potem wraca proza życia...