Personalizowany topper na tort – poznaj prosty sposób na piękne wypieki dla dzieci i dorosłych

22 kwietnia 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Chcesz przygotować piękny tort dla bliskiej Ci osoby? A może pieczesz na zamówienie i zastanawiasz się, jak uatrakcyjnić swoje ciasta, by nie dało się przejść obok nich obojętnie? W obu sytuacjach odpowiedzią na Twoje potrzeby może okazać się personalizowany topper na tort – to urocza, cukiernicza dekoracja, z którą poradzi sobie niemal każdy. Czym jest ta ozdoba, jak jej używać i gdzie jej szukać? Odpowiadamy w poniższym artykule.

topper

Czym jest personalizowany topper na tort?

Toppery na tort z roku na rok stają się coraz popularniejsze i dziś są już niemal nieodłącznym elementem wypieków na ważne okazje, takie jak urodziny, śluby, komunie, chrzty itp. Dekoracja ta składa się z napisu lub motywu graficznego, który osadzony jest na specjalnych bolcach. Aplikacja topperów odbywa się właśnie za ich sprawą – wystarczy wbić taką ozdobę w wierzch ciasta, co zajmuje zaledwie chwilę i daje naprawdę imponujący efekt.

Personalizowane toppery na tort różnią się od klasycznych tym, że możesz dopasować je do swoich potrzeb. Tym samym topper może zawierać np. wybrane przez Ciebie imię lub wiek solenizanta. Dzięki temu wypiek robi jeszcze większe wrażenie i jest idealnie dopasowany do osoby, dla której jest przeznaczony.

Kiedy warto sięgnąć po personalizowany topper?

Po personalizowany topper warto sięgnąć zawsze wtedy, gdy chcesz, aby Twój tort prezentował się absolutnie wyjątkowo. Okazji ku temu jest wiele – urodziny, imieniny czy awans to tylko niektóre z wyjątkowych wydarzeń, na których personalizowany topper na pewno okaże się strzałem w dziesiątkę. Co ważne, rynek oferuje Ci szeroki wybór motywów, które możesz dodatkowo dopasować np. do zainteresowań osoby, której dedykowany jest wypiek.

Gdzie szukać topperów na tort z możliwością personalizacji?

Choć toppery stają się coraz popularniejsze, to wciąż trudno znaleźć je w sklepach stacjonarnych – szczególnie jeśli zależy Ci na wariancie personalizowanym, który zwykle przygotowuje się na zamówienie. Nie oznacza to jednak, że zakup takiej ozdoby jest trudny – wystarczy, że skorzystasz z możliwości, jakie daje Ci internet. Szeroki wybór personalizowanych topperów oferuje np. e-sklep Miniowe Formy 3D – w kategorii https://mf3d.com.pl/pl/c/Personalizowane/277 czekają na Ciebie dekoracje, które możesz dopasować do swoich potrzeb pod każdym względem, także koloru i materiału, z którego topper zostanie wykonany.

Bez względu na to, na jaki wariant się zdecydujesz, jedno jest pewne – torty ozdobione personalizowanymi topperami robią ogromne wrażenie i na pewno na stałe zagoszczą wśród Twoich popisowych wypieków!

 

 


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz