Oszczędzanie jest zawsze modne: kody rabatowe i wyprzedaże | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Oszczędzanie jest zawsze modne: kody rabatowe i wyprzedaże

28 listopada 2014, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Zakupy nie omijają nikogo. Niekiedy robimy je dla siebie, innym razem dla naszych najbliższych, a w czasie świąt, nawet dla całej rodziny bliższej i dalszej. W zależności od pory roku, okazji czy potrzeb, poszukujemy różnorodnych produktów – droższych i tańszych.

rabaty

 

W ciągu ostatnich kilku lat, dostrzec można zwiększone zainteresowanie zakupami przez Internet – niewątpliwe możliwość przejrzenia produktów online i zamówienie ich do domu, jest niezwykle ciekawą i wygodną formą zakupów. Dzięki temu można zaoszczędzić nie tylko czas, ale także pieniądze, gdyż wyszukujemy najkorzystniejsze oferty.  Aby zaoszczędzić jeszcze więcej, warto zwrócić szczególną uwagę na kody rabatowe, kupony rabatowe oraz wyprzedaże – dzięki nim, w naszych kieszeniach może pozostać nawet do kilkudziesięciu złotych więcej.

Czym są kody rabatowe i gdzie je dostać?

Wciąż słyszysz o znajomych, którzy zakupili promocyjny lot samolotem i polecieli na wakacje, o których zawsze marzyłeś? A może ktoś z twoich bliskich zakupił fantastyczne buty znanej marki, oszczędzając przy tym nawet kilkadziesiąt złotych? Dowiedziałeś się, że twój sąsiad ma dostawę mebli kuchennych wraz z profesjonalnym montażem gratis? To wszystko właśnie zasługa kodów rabatowych!

Kody rabatowe nazywane są inaczej kuponami rabatowymi, obniżkami, bonami, numerami uprawniającymi do zniżki. Taki kod, po wpisaniu go podczas zamówienia,  obniża koszt o konkretną kwotę. Kody rabatowe mogą dotyczyć zniżki procentowej, np. 15, czy nawet 80%  od ceny regularnej, obniżki kwotowej, a więc minus np. 20 PLN na produkt, ale też rabatów w postaci gratisów dowozu, montażu lub dostawy oraz gratisów rzeczowych (drobnych upominków). Kody rabatowe są niezwykle rozpowszechnione w sieci, warto jednak ufać jedynie tym portalom, które zajmują się ich oferowaniem w sposób profesjonalny, współpracując z dobrymi i znanymi markami. Jednym z  takich portali jest Najlepszekupony.pl Na tego typu portalach znajduje sie wiele propozycji obniżek, od wiele producentów i firm, które chcą w korzystnej ofercie cenowej, zaproponować swoje produkty stałym lub potencjalnym klientom.

Oni muszą na tym zarabiać!

Masz rację! – nie ma nic za darmo. Na tym przecież polega biznes i konkurencja, aby zarobić jak najwięcej. Ale nie bój się – nie jesteś oszukiwany. Elektronika, biżuteria, odzież w doskonałych cenach i w dużych obniżkach cenowych, możliwa jest dzięki temu, że każdy na tym korzysta i zarabia. Na początku tego łańcucha jest oczywiście sklep (producent), który oferuje swój produkt w doskonałej cenie. Dlaczego to robi? Powodów może być kilka. Po pierwsze reklama – nie ma lepszego sposobu na przyciągnięcie klienta, aniżeli zaoferowanie mu doskonałej ceny za wysokiej jakości produkt. Dzięki kodom rabatowym sklepy stają się więc bardziej znane i mogą trafić do zupełnie nowych klientów. Po drugie, dla wielu producentów kody rabatowe są też szansą na sprzedaż modeli, które już niebawem i tak będą musieli usunąć ze swoich sklepów, gdyż zastąpią je produkty z nowych kolekcji. Na obniżkach korzystają również portale, które je upowszechniają. To one odgrywają najważniejszą  rolę – muszą przyciągnąć jak najwięcej klientów. Dzięki temu, zostaną wynagrodzone przez sklep.  Jednak ważne jest to, że to TY – Klient, korzysta na zakupach i to wcale nie mało! Dzięki temu, że sklep  potrzebuje reklamy, a portal musi się utrzymać, to klient korzysta najwięcej.

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz