Ostropest – sprawdzona i naturalna ochrona dla wątroby

24 października 2018, dodał: Redakcja

W regeneracji i wspieraniu wątroby znacząco pomaga ostropest plamisty, który okazał się naprawdę wyjątkowym zielem. Badania pokazują, iż w przypadku takich roślin jak ostropest plamisty dawkowanie regularne i wielomiesięczne daje konkretne efekty dla zdrowia wątroby.

Jak wyglądać powinna terapia i wspieranie wątroby?

Nasza wątroba odpowiada za mnóstwo bardzo istotnych funkcji – szczególnie trzeba tutaj mieć na uwadze kwestie tyczące się produkcji białek – między innymi albumin, czy też białek czynników krzepnięcia, jak np. fibrynogen lub trombina. Zaburzenia pracy wątroby ze względu na jej działanie odtruwające są bardzo niebezpieczne dla życia i zdrowia – mogą skutkować między innymi niewydolnością wątroby oraz encefalopatią wątrobową, która jest poważnym czynnikiem otępienia oraz niepełnosprawności u chorych z zapaleniami wątroby, marskością wątroby lub też toksycznymi uszkodzeniami tego narządu.
Okej, ale dlaczego akurat ostropest?

Bo okazuje się wysoce skuteczny – i to w randomizowanych badaniach klinicznych, w których wzięły udział tysiące pacjentów. Obecnie w każdej aptece kupić można ostropest plamisty mielony. Jednakowoż historia tego suplementu wcale nie jest taka krótka. Nasze babcie znały zioła, między innymi ostropest plamisty jak stosować, aby uzyskać konkretne efekty dla naszego zdrowia. Zioło zawiera wiele dobroczynnych składników, które wykazują działanie protekcyjne dla wątroby, ograniczające stan zapalny oraz poprawiające istotnie metabolizm komórkowy, który ulega znacznemu zachwianiu w przypadku obciążenia tak istotnego narządu, którym jest wątroba. To magiczne zioło, jakim jest ostropest właściwości ma rozliczne – wynikają one z działania izoflawonidów, związków ligniny oraz np. białek związanych z procesami regeneracji oraz kontroli układu odpornościowego.

Światowa Organizacja Zdrowia potwierdziła pozytywne oddziaływanie ostropestu na nasze zdrowie i wydała konkretne rekomendacje dla stosowania tego rodzaju zioła.

Jak przygotować ostropest u siebie w domu?

Jest to bajecznie proste, a na poszukiwanie ziół możemy się udać samodzielnie. Zebranie ziół, macerowanie oraz przygotowywanie nalewek – tak pokrótce wygląda ścieżka przygotowania naprawdę skutecznych leków, które są bardzo wartościowe i bezpieczne dla naszego zdrowia. W kontekście super ziół, jak ostropest plamisty zastosowanie będzie związane na pewno z korzyściami dla naszego ustroju oraz samopoczucia. Warto mieć tego świadomość i wybrać innowacyjne metody wspierające zdrową wątrobę!

 

 

 

 

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Oryginalna forma i intrygujący efekt świetlny - teraz w promocyjnej cenie!
Cena:
699 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Piękne włosy, skóra i paznokcie
Cena:
99
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Pełen wdzięku komplet wykonany ze zmysłowego, szyfonowego materiału
Cena:
96 zł
Trójwarstwowe dno z aluminiowym dyskiem, miarka, lejek i system odcedzania - wyższa jakość gotowania!
Cena:
649 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Diety diety i jeszcze raz diety
Mnie udało się schudnąć dzięki diecie z Fabryki Siły. Plan dietetyczno treningowy dopasowany...
krem na rozstępy - skuteczny i natu…
> luella napisał/a:> ogólnie z rozstępami sprawa jest taka, że kremy są spoko,...
Modelowanie ciała
ja ćwiczę na siłowni + chodzę na endermlogię :)
Jakie rodzaje masażu mogą działać w…
zabiegi, które polegają na masażu, endermologia np ;)